Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla o bu değilde Dofun tayfa potansiyeli fenaymış.Law ve corazon da dahil etsek
-Law
-Corazon(hayatta olsa law ayarı belkide daha güçlü olabilirdi)
-Vergo
-Pica
-Diamante
-trebol

al sana yonkou tümen komutanları.

Pica ikinci adam değil.İkinci adam olan Vergo.

Bunu olası bir ,Zoro hiç zorlanmıyorken Dof taş geçiyor demekki Zoro=Luffy söylemine karşı yazdım
Ben öyle bir şey ima etmedim.Pica zaten 2. adam olmadığı için Zoro bu kadar rahat.Vergo olsa daha çok zorlanırdı tabi ki.Ama bu yinede Luffy'nin eşek muamelesi gördüğü gerçeğini değiştirmiyor.

Edit: bu arada vergo 2. adam olduğu tam kanıtlanmış bir şey değil oda Pica Diamante Trebol gibi 4 elit komutandan birisi.

Şaka maka 1.5 sene olmuş nerdeyse be Doflamingo bölümleri başlayalı 10 senede bu seri bitmez harbiden.

Unknown

Law olayı büyük ihtimal şöyle.

Law baya fakir bir aileden gelir.Bu ölümcül şekilde hastalanır.Ama etrafındaki kimse onu iyileştirmek istemez.Belki tedavi çok masraflıdır belkide hastalığı bulaşıcıdır.Ve herkes bu çocuğu def eder.Law da delirir bombaları kuşanır.Ben giderken herkes de gitsin o zaman der ve Dof katılmak ister.Ölmeden önce ona ihanet eden insanları öldürmek için.Ama Corazan bir doktordur ve Law ı birşekilde iyileştirir.Law ona hayatını borçludur.Corozan iyi biridir ve Law ı öğrencisi olarak alır.Bu şekilde ilerler.

Yalnız Cp0 gene yok ortalıkta noldu gittiler mi adayı mı terk ettiler bu adamlar bence koala hani bir gemideydi ya silahlarla ilgili bir şeyler arıyordu cp0 da onun için mi geldi diyeceğim ama hiç gözükmediler ortalıkta koala da

Şaka maka 1.5 sene olmuş nerdeyse be Doflamingo bölümleri başlayalı 10 senede bu seri bitmez harbiden.
Bu hızda ilerlemesine rağmen 10 senede bitecekse Nw'deki olaylar yüzeysel işlenecek demektir.GL'de yığınla farklı mekanda yığınla macera görmüşken Nw'de uzun uzun sadece 10 arc,10 ayrı mekan ve olay görmek üzücü olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık