Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence tam tersine daha iyi olur,gereksiz kısımlar atılarak çok daha dolu dolu bir OP okuruz.Ama öyle olacağını hiç sanmıyorum.Kısa arcları ve MF'yi saymazsak GL'de 5 arc vardı toplam.Bir benzeri ShinSekai içinde olur muhtemelen wfccteghefvg
Sana göre gereksiz işte. Ben o kısa arclari falan çok seviyordum. Bir adada 60-70 bölüm geçeceğine 20-30 bölümlük 2 arcı tercih ederim.

Toriko okuyun orada hep dövüş,güçlenme,dövüş,yemek yeme,sihirli power uplar ,ağlama,power up ve gene dövüş var.

Law'a bir yerde katılıyorum. Kurtul şu öküzden harbi luffy. Nedir bu ya, hangi seviyeye gelmişler ve olayların ciddiyeti tavan yapmış uğraştığı şeylere bak adamın.

Monkey :D Luffy

Bölüm güzeldi fakat sanki filler gibiydi Luffy nin hala yok ucydi yok osuruktu püsürdü klon tarafından itilip kaktırlması hoş olmamış adam nerdeyse Doflamingo seni parçalayacam boğazını kesicem demekten ileri gidemedi Allahı var bari her seferinde yaratıcı şekilde atarlanıyor Dofa ama hala tık yok öte yandan bari bu bölüm fbyi sıkıştırsaydı bu klon dalgası iyice sıktı beni 3 4 hafta sonra bile luffy dayak yiyip birileri kurtarıp Seni temiz dövücem Dof diyip koşma ihtimali var ödülleri 100 milyonun üstünde 4 5 korsan 3 4 bölümdür boşa koşuyor sanki üsttede dofun ayak takımı bu adamlarla mı kapışacak şunuda belirtmek istiyorum sadece dövüş aksiyon vs vs eksikliği değil bu 10 bölüm öncede Luffy Dof seni pataklayacağım diyordu 10 bölüm geçti hala daire çiziyor

Bölüm güzeldi ama Doflamingo Luffy'e eşek muamalesi yaparken Zoro Pica karşısında pek zorlanmıyor gibi.Yara almışa benzemiyor yüz ifadesinde de zorlanıyormuş gibi bir şey yok.Trebol ve Diamante'de katılsa Pica'yada güzel bir şov görsek Zoro'dan.

Law tam psikopat çıktı gibi.Güzel bir flashback olucak gibi.
. Ne yani Zoro üçünü bır mi tutacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık