Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Körsün :( Oda sarhoşken senle kafa bulmuş bence.
Yok, oda sarhoşken her zaman gerçekleri söyler. En son içtiğimizde savaş sonrasındaydı bana sabo'yu ölmüş gibi gösterip öldürmeyeceğini ve çok sonraları ortaya çıkacağını söylemişti. Ondan önce ace'in öleceğini söyleyip iyi trollücem okuyucuyu hahahaha diye gülmüştü. Elimdeki bilgileri site ile paylaşacam ama daha çok erken kimse inanmaz diye bir şey yazmıyorum.

Sanji yakalandı Jimbei de geliyor burdan çıkan sonuç ilk Hedef Big Mam olacak.
Ne sırıtmaymış be bunun sonu teke kadar gider:D
Sen rahat ol, tek atıcak zaten. En son yeni bir saldırısı ile yenicek onu ve mr.1'de olduğu gibi, kaku'da olduğu gibi ilk defa vurdu yani tek attı muhabbetleri dönücek...

Yok, oda sarhoşken her zaman gerçekleri söyler. En son içtiğimizde savaş sonrasındaydı bana sabo'yu ölmüş gibi gösterip öldürmeyeceğini ve çok sonraları ortaya çıkacağını söylemişti. Ondan önce ace'in öleceğini söyleyip iyi trollücem okuyucuyu hahahaha diye gülmüştü. Elimdeki bilgileri site ile paylaşacam ama daha çok erken kimse inanmaz diye bir şey yazmıyorum.

Sen rahat ol, tek atıcak zaten. En son yeni bir saldırısı ile yenicek onu ve mr.1'de olduğu gibi, kaku'da olduğu gibi ilk defa vurdu yani tek attı muhabbetleri dönücek...
Yediğin dökümanlar halüsinasyon yapmış bence.

Unknown

Doflamingo her haliyle karizma kelimesini ve lakaplarından biri olan Evil Charisma'yı sonuna kadar hak ediyor.
Luffy'i tokatlamasına güldüm.Çok süper bir bölümdü.
Hala ark sonunu bekliyoruz. :rolleyes: Ne kadar havalı gözükürlerse o kadar çok ölümden korkuyorlar."Lütfen öldürme abi" gibi şeyler derse şaşmam :(

Reversi

Doflamingo her haliyle karizma kelimesini ve lakaplarından biri olan Evil Charisma'yı sonuna kadar hak ediyor.
Luffy'i tokatlamasına güldüm.Çok süper bir bölümdü.
Sırasıyla aslanım bugün dof luffy'e,yarın luffy doffy'i tokatlar, olaylar vuku bulduğunda bak sen :artiz:

luffy rework yapicak kendisine sanirim... dof'u nasil yenecek cok merak ediyorum
ama belkide yenmez, yani arc sonu herhangi bir kapisma olmaz ve bizimkiler topuklari yaglayip tabana kuvvet kacip giderler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık