Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abarttım mı :/

Denizcilerin en büyük gücünü Saboya denk tutmuş Oda :/
Doflamingo tüm tayfasıyla dalsa bile alabileceğinden emin değil. :T
Ki hal bu iken Sabo Amiralle ve arkası ile mücadele veriyor.
Ayrıca yüz ifadelerini fazla karıştırmışsın sen dikkatli bak :(
Denk dövüşmek ayrı şey, almak ayrı şey, bunların farkını biliyorsun değil mi? :S Doflamingo bütün amirallerle denk dövüşebilir. Ama almak en az 10 gün sürer. Adamın vakti yok, ortam da müsait değil. O yüzden tek başına kasmaktansa olaylar dinince ailecek dalacam diyor. Aynı olay Kizaru vs Rayleigh'te yaşandı. 2 gün sonra savaş başlayacakken Kizaru kalkıp 5 gününü Rayleigh'e ayıramaz. Bu yüzden şu anki birimlerimiz Rayleigh'i ALMAK için yeterli değil dedi. :/

Mr.Han

Bence sanji de sıkıntı yoktur her türlü kurtuluş seneryosu uyuyor onlara mesela Lola nin kankisi Nami gemide Bigmom i doyuracak belli başlı ahçılardan en iyisi orada daha ne olsun her türlü bağlarlar Bigmom u. bana göre Jinbei de oradadir nede olsa Bigmom a tabii olmuş zamanında aralarını yapar.

Jinbei'nin tayfayı yakında görürüz artık belki güçlü adamları vardır.
Luffy bu sefer 2-3 deil 10 kere dayak yiyecek herhalde.

Valla ben anime tecrübeme dayanarak o sahnenin doğru aktarılışını hayal edebiliyorum.İssho allah ne verdiyse teknikleriyle girişiyor.O yüzden kendini zorluyor.Çok ciddi bir surat ifadesi takınıyor.Kendini biraz sıkıyor.

Ama sabo ise saldırırken kendini zorladığından o suratı takınmıyor.Karşılarken zorlanıyor. :) O yüzden öyle.Aradaki fark bu diye düşünüyorum.Bu tür sahnelerde hissettirilmek istenen bir algı vardır genelde.

Denk ama zar zor karşılıyor zorlukla dayanıyor gibisinden.

Bu clon nasıl kontrol ediliyor merak ettim daha da.Düşünme,konuşabilme ama tellerden oluşma.Demek ki savaşta falan gördüğümüz fake dof tu.Gerçeğinden ayırt edilmiyor,tek yapamayacağı şey haki kullanmak.Luffy ve law 2.kez ölümden döndü.Hadi lawı öldürmezdi,ama luffy saçma biçimde 2.kez ölümden döndü.Moo yu vuracağına 1 luffy,sonrasında öküzü vur al ana karakter gitti.Ne kadar süre geçti 3 saniye.Bunlar sıkan taraflar işte mantıksız kısımlar.Neyse.Zoro döver gibi.Fujitora da döver.Sabo ''belayı aldık başımıza'' bakışı attı.Ufaktan dağıtmak yerine toparlasa,güzel olacak.

Pikachu Zoro ya hafif gelmiş anlaşılan . Bu clon mevzusunu ikinci kez ne demeye yaptıki . Aha Dof çıktı sahneye diyoruz bir bakıyoruz Altınbaşak el örgü iplikleri gururla sunar mevzuna tosluyoruz
Amiral ciddileşmiş kaşlarını çatmış. Ortalığı yakıp yıkmışlar. Sabo dişlerini sıktığına göre amiral bayağı bir yüklenmiş. Haftaya yok yazısını özlemiştik zaten . Sonrada Law fb si kesin gibi

yaw bu arcc a kaçıncı bölümden başladık iyice b..ku çıktı sanki sürekli bi ilerliyor ilerliyor tekrar başa dönüyor .. deli oldum gene türkçesi gelsin hele bakacağız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık