Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@mug1wara

Sabo vs Fuji ve Zoro vs Pica konusunda katılıyorum sana.

Sabo da zorlanıyor Fuji de.

Zoro'nun gülüşten güç çıkarımı yapıp vsnin kısa süreceğini düşünmek de acayip.Burgess da gülüyordu,ah şu çip falan diyordu Sabo için.Diamante de gırgır modundaydı.Barto bu bariyer sadece darbelerden korur sözlerden korumaz gibi bir şey söylemişti Diamante Rebecca'nın annesini öldürdüğünü itiraf ettiğinde.Bizim beklediğimiz gibi ölümüne ciddi değillerdi adamlar.

Yani özetle Zoro bence de seviniyor Monet ve Hyozou'dan sonra karşısına çok güçlü bir rakip çıkmasına.
Teşekkür ederim :)

"Soru işaretlerim" hakkında düşüncelerin neler ? Sanji ve Doff Klonlar .

Emin değil demiyor.Kolay olmayacak diyor ki çok doğru söylediği.Ondan güçlü olsa bile yine çok zaman alır.Vergo Smoker'dan güçlüydü ama akşama kadar dövüşseler hemen sonuç alınamayacaktı.Ki doflamingo da en iyi ihtimalle denk olarak görülüyor üstelik.Kumpas kursa yada yöneticilerle saldırsa bile İssho baya bir direnecektir,yöneticileri de harcayabilir.Yani Doflamingonun o savaştan hasarsız çıkması imkansız.Bu yüzden o ve tayfası açısından zor olacak.Yonkou tayfası bile akainuya ezilecek belli ki kaçırttı hemen oradan mangaka.

Denk olabilir Sabo ama öyle bir söylüyorsun ki amiral 2 koramiral ve denizcilerle aynı anda saldırmış ve Sabo hepsini geri püskürtmüş sanki. :/

Yüz ifadelerine de iyi baktım.İssho ciddileşmiş bir biçimde bakıyor.Tam gücünü kullanıyor gibi.Sabo ise zorlanıyor elini vücuduna siper etmiş.Zorlanmazsan eğer o tarz bir harekette bulunmazsın. ;) Şu an baskın gelen ve saldıran İssho,engellemeye çalışan ve savunan ise Sabo.
Bu yüz ifadelerine bu kadar takılmayın :/ Sabo orada çok zorlanıyorsa " o yüz ifadesi ile " bu anlam çıkıyorsa :/

Doflamingo burada altına etmiş demek olmuyor mu ? :(

İki yüz ifadesini karşılaştırdığımızda altına etmek vs zorlanmak kazanan eminim ki zorlanmak olacaktır :/
Ayrıca seride Amiralle oynayabilecek adam yok bana göre :/
Yani Sabo çok iyi durduruyor saldırı alanına bakılırsa büyük bir meyve savaşı gözüküyor.:T
Ek olarak Sabo orada Amiral ve arkasını meşgul edebiliyorsa onları püskürtüyor anlamıda çıkması çok normal :/

Luffy ne yapıyor öyle? Nerede gereksizlik orada Luffy. Yine saçma bir şekilde etkisiz hale geldi. Geçen haftalarda gereksiz dediğimiz ikili tarafından kurtarılması komik kaçmış.

Diğer taraftan fb girdiğine göre muhtemelen Dofly ile son karşılaşmaları olacak. Dressrosanın final sahneleri çokta uzak görünmüyor.

Teşekkür ederim :)

"Soru işaretlerim" hakkında düşüncelerin neler ? Sanji ve Doff Klonlar .
Dof'un klon olayını çözemedim valla.Diğer klonun yok edildiğini düşünürsek sanırım Dof istediği kadar kukla yapabiliyor ama bu demek değil ki 100 tane yapsın salsın.Belki de sadece birini kontrol edebiliyor.Ha birçok kişiyi aynı anda kontrol edebiliyor Dof bunu biliyoruz ama kukla da durum daha farklı olabilir zira birden fazla kuklayı aynı anda kontrol edebilecek olsa mantıken salar ortaya düşmanları yer.Veya şu da olabilir.Belki birden fazla kukla da kontrol edebiliyordur ama iplerle kuklasını yapmak çok zahmetli bir iş olduğu için birden fazla yapmıyordur.Hoş burada da Kyros'un 5 dk önce diğer klonu yokettiği gerçeği var.5 dk'da yeni klon yapıp Luffy'lere salmış adam.Çok karışık bir durum hacı kafam çorba oldu :D

Sanji tarafı bence tüymüştür kup de barst ile.Ama tüymemişlerse veya tüyemeden Big Mom'ın adamları tarafından saldırıya uğramışlarsa kötü şeyler yaşanmış olabilir.Hele Big Mom o gemideyse ve o koca kıçını kaldırıp müdahil falan olduysa çok daha kötü.Bakalım merakla bekliyoruz özledik valla.Hele bir Sanji fanı olarak ben ayrıca özledim reisi.

Fuji'nin burun delikleri xxl olmuş bal gibi zorlanıyor orada. Zoro gene gülüyor çok sakat bi paneldi o bütün hafta Zoro Luffy tartışması dönebilir. Luffy gene inanılmaz aptal bi şekilde etkisiz hale getirildi. Oda Allah'ını seversen bırak şu hareketleri amacın Law'ın fbye giriş yapmak tamam da ne diye böyle şaçma bi duruma sokuyorsun Luffy'i lan geleceğin KK'si şimdinin en ünlü ve güçlü korsanlarından adam düştüğü hale bak senin 15 yaşındaki haline lanet olsun Oda

Fuji'nin burun delikleri xxl olmuş bal gibi zorlanıyor orada. Zoro gene gülüyor çok sakat bi paneldi o bütün hafta Zoro Luffy tartışması dönebilir. Luffy gene inanılmaz aptal bi şekilde etkisiz hale getirildi. Oda Allah'ını seversen bırak şu hareketleri amacın Law'ın fbye giriş yapmak tamam da ne diye böyle şaçma bi duruma sokuyorsun Luffy'i lan geleceğin KK'si şimdinin en ünlü ve güçlü korsanlarından adam düştüğü hale bak senin 15 yaşındaki haline lanet olsun Oda
Hacı ben Luffy'nin güçlü tekniklerini saklıyor mangaka şeklinde yorumladım.Çünkü en gerizekalı insan bile Dof gibi muhteşem güçteki bir rakibe en sağlam tekniklerini kullanır.Luffy ise dandirik bir yumruk sallıyor.Tabi gene de sahnenin mantıksız olduğu gerçeği değişmiyor.Bilinen güçlü tekniklerinden birini vurdurabilirdi mangaka.Atıyorum red hawk.Zaten klon kolayca alt edilebiliyor.Hiç olmadı kokalı yumruk bari vurdur.Dof orada kolayca savurdu ya kesseydi o kolu ? Adamda ip meyvesi var la.Mangaka son zamanlarda mantık denen şeyi önemsemiyor sanırım.Geçen bölüm de Issho logiaya meteorla dalıyordu.Bunu geç adamlarına haber vermeden çağırdı meteoru kafeste kesilmeyip doğrudan düşse dahi kendi adamları ezilebilirdi.Bunu geç halk da ezilebilirdi.

İlla Luffy vs Dof 3 round olacak diye Luffy'yi bu kadar saçma duruma düşürmenin manası yoktu.Sevemedim bölümü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık