Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hah işte Vaas bu pis Zoro fanı :S Bir de Enel fanları var onlar daha beter o da straw-hat. :/
Enel nedir ya ?Enel bir croco etmez açıkca enel o kadar önemli olsaydı oda onu aya şutlamazdı. Adam karakterlerinden bile vazgeçirip öldürmüyor croco bile MF de sonra İD da nasıl işe yaradı enel kim ? Meyvesi tamam iyi mantra da iyi ama şu anda enelin yaptığı gözlemi sanjide yapar açıkca Luffy de yapar zoroda yapar meyvesinin iyi olması yetmiyor işte :D

Mr.Han

Enel nedir ya ?Enel bir croco etmez açıkca enel o kadar önemli olsaydı oda onu aya şutlamazdı. Adam karakterlerinden bile vazgeçirip öldürmüyor croco bile MF de sonra İD da nasıl işe yaradı enel kim ? Meyvesi tamam iyi mantra da iyi ama şu anda enelin yaptığı gözlemi sanjide yapar açıkca Luffy de yapar zoroda yapar meyvesinin iyi olması yetmiyor işte :D
Ortalık Karıştı ...

Alpamis

Miyamoto Musashi

Bak o konuda da Oda'nın kurguyu öncelikle çok düşenerek hazırladığını düşünüyorum.Orda Chopperı'da,Usopp'u da Nami'yi de anlayacağın tayfadan herhangi birini Zoro'nun yerine koysaydı hepsi o acıya dayanıp kurtulurdu.Çünkü ilerde bu kişilerin seride önemli rolleri var.Ama E.Oda ne yapmış en akıllı seçim olan Zoro'yu seçmiş çünkü adama bakıyorsun Luffy'den sonra ki tayfanın en büyük gücü ve aynı zaman da bu adamın hayali de çok büyük bu adamı o duruma soksam abes kaçmaz.Aynı zamanda bu şekilde tayfayı bağlılık ayağına Kuma'nın elinden de kurtarırım demiş.Çünkü bütün tayfa bitmişti.Luffy Kuma'yı görse bile o durumda bütün tayfa hatta orda ki herkes yardım etse bile Kuma hepsini biçerdi.

Ne biriktirmişsin öyle içinde sen :/

Zoro'yu severim ve soprano pikadan dayak yiyeceğini hiç sanmıyorum. Grand Line'da Zoro ve Luffy arasında çok az bir fark vardı. Hatta bir yerde eşit güçte dövüştüler(gerçi vs yarıda kesildi) ama benim kanaatim Luffy hep bir tık öndeydi çok az bir fark bile olsa. Yeni Dünyada haki kavramının hayatımıza girmesiyle aradaki fark büyüdü bu kadar net. Gerçi Zoro'da hakisini geliştirdi (hatta Mr.2 de ilk belirtiler gösterilmeye başlandı) ama bir Luffy kadar haki kastığını düşünmüyorum. Bunları dedim ama böyle bir kıyaslama yapmak çok saçma bence çünkü kulvarları farklı. Luffy elmaysa Zoro armuttur yani kasmanın alemi yok. Anca güç, dayanıklılık, haki yönlerinden falan kıyaslama yapılabilir belki ama Zoro'nun yeni dünyada sınırı tam net bize gösterilmemişken ne desek boş.

Bak o konuda da Oda'nın kurguyu öncelikle çok düşenerek hazırladığını düşünüyorum.Orda Chopperı'da,Usopp'u da Nami'yi de anlayacağın tayfadan herhangi birini Zoro'nun yerine koysaydı hepsi o acıya dayanıp kurtulurdu.Çünkü ilerde bu kişilerin seride önemli rolleri var.Ama E.Oda ne yapmış en akıllı seçim olan Zoro'yu seçmiş çünkü adama bakıyorsun Luffy'den sonra ki tayfanın en büyük gücü ve aynı zaman da bu adamın hayali de çok büyük bu adamı o duruma soksam abes kaçmaz.Aynı zamanda bu şekilde tayfayı bağlılık ayağına Kuma'nın elinden de kurtarırım demiş.Çünkü bütün tayfa bitmişti.Luffy Kuma'yı görse bile o durumda bütün tayfa hatta orda ki herkes yardım etse bile Kuma hepsini biçerdi.
Kuma'nın karşısına Zoro çıkmasaydı Luffygiller impel downda papaz kaçtı oynuyordu net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık