Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Abi bir defa kesin olan bir şey var.Luffy Zoro'dan ilerdedir.Bu her zaman böyleydi.Belki başlarda aralarında az bir fark olabilir ama bu fark her geçen arc daha da açıldı.

İfadelere dikkat edersen sevinirim Luffy kadar zorlanmadı diyorum.

Ek olarak Luffy ile eşit dövüşmüş bir şekilde çizen ben değilim.(Bunu dalga geçercesine yazmana gerek yok)

Kumaya karşı üstün performansıda nasıl anladığına bağlı Luffynin dahi bayıldığı acıyı kendisinin üzerine alıp ayakta durmayı başardı hatta çizik dahi attı ne kadar Kuma tam güç saldırmasada sonuçta Kuma gibi birinde o saldırıyı atmak bile büyük iş benim gözümde.
Oho Kuma konusu çok farklı düşünüyoruz o yüzden bir şey demeyeceğim.. Sana göre öyle

Ek olarak Luffy ile eşit dövüşmüş bir şekilde çizen ben değilim.(Bunu dalga geçercesine yazmana gerek yok)

Kumaya karşı üstün performansıda nasıl anladığına bağlı Luffynin dahi bayıldığı acıyı kendisinin üzerine alıp ayakta durmayı başardı hatta çizik dahi attı ne kadar Kuma tam güç saldırmasada sonuçta Kuma gibi birinde o saldırıyı atmak bile büyük iş benim gözümde.
Öyle bir yazmışın ki duyan da Zoro, Luffy'nin acılarını aldıktan sonra Kuma'ya tek attı sanacak. :/

MonkeyD.Garp

Luffy ile zoro eşit dövüştü tamam.Ama zaman atlamasından sonrada saboady de zoro ve sanjide karşı karşıya geldiler ikiside eşit dövüştü ordada o nolucak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık