Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllardır haki kasan adamlar , Magmayı durdurmakta zorlandılar. :T
O kadar yıkıcı meyve ki :/ Sen yıllarca Haki kas adam sadece Magma meyvesi yesin onu durdurama ellerin pişsin :W
Meyve çok önemli çok :/
aynen doğrusu, wb örneği. Meyvesiyle ön plandaydı, meyvesiz bi garp ertmez. Şimdi de etmiyor.

Yıllardır haki kasan adamlar , Magmayı durdurmakta zorlandılar. :T
O kadar yıkıcı meyve ki :/ Sen yıllarca Haki kas adam sadece Magma meyvesi yesin onu durdurama ellerin pişsin :W
Meyve çok önemli çok :/
Meyveden daha çok kullanan kişiye bakıyor o meyve olsun bakam Usopp da:(

Bide genetik demişsin diğer yorumunda hadi D'leri anlarız Shanks Hancock Ray baba gibi D. olmadı halde bundan varsa bunların genlerinin ne özelliği var? Bunlarda olup amiralerde olmayan ne? dediğim gibi sayısal lota bu iş biraz:cool:

2 yıl önce haki kullandıklarında siyahlaşmıyolardı.Neden olmasın ? :S
Magma diyorum :/ Sen gölü dondururken haki + buz ile mi donduruyorsun :T
Bunlar doğanın gücü , Avatar bile baş edemiyor :/ Öyle kolay mı haki ile durdurmak noob

Meyveden daha çok kullanan kişiye bakıyor o meyve olsun bakam Usopp da:(

Bide genetik demişsin diğer yorumunda hadi D'leri anlarız Shanks Hancock Ray baba gibi D. olmadı halde bundan varsa bunların genlerinin ne özelliği var? Bunlarda olup amiralerde olmayan ne? dediğim gibi sayısal lota bu iş biraz:cool:
Sadece genetiği okumuşsun tekrar dön oku :/

2 yıl önce haki kullandıklarında siyahlaşmıyolardı.Neden olmasın ? :S
Olay siyahlaşma değil b.haki katılaşma sağlıyor logialarda.Bu sayede dokunabiliyorsun onlara.

Yani Akainu b.haki kullanırsa magma katılaşır.Yakıcılığı da gider yüksek ihtimal.Magmayı magma yapan ise akışkan ve yakıcı olması.

Magma diyorum :/ Sen gölü dondururken haki + buz ile mi donduruyorsun :T
Bunlar doğanın gücü , Avatar bile baş edemiyor :/ Öyle kolay mı haki ile durdurmak noob

Sadece genetiği okumuşsun tekrar dön oku :/
Döndüm bir daha okudum:cool:
Ama aynı soruyu tekrar sorayım neden Mihawk değil de hancock?
Hancock da çıkmasını sağlayan sebep neden diğerlerinde yok?
Mesela D.'ler için gen deriz anlarız ama Hancock?:(

@Hawk
Ray baba basıyor hakiyi kılıca Kizaruda logia olmasına rağmen uzun menzilli bir saldırı yapmadığı için ışın kılıcına haki yükleyebiliyor, yoksa Ray baba o kılıcı keser geçerdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık