Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yahu hakinin oldugu tüm yerleri defalarca okudum,hatta konum var houshoku haki ile ilgili.senelerdir tartısıyorum.özellikle marco vardı,houshoku sadece bayıltır diyen :D

houshoku bir paye ve iradenin yani ruhunun direk yansıması.bellamy daha gecen ögrenmiş kenbunshokuyu,böyle devasa haki diyor,görüyor haki gücünü luffynin.daha ortada hakisi yok luffynin,marigold böyle devasa hakisi olsada kullanamadıktan sonra nane olmaz bundan diyor.

doflamingo law bizim law,ama hasırsapkaya dikkat et onda houshoku var diyor.tabi ya zaten vergoda bayılırdı houshokuylan.bu su demek adamın haki gücü senden fazla vergo dikkatli ol,bakma vergo busoshokuya iyi calısmıs.ama luffy onla potansiyeliyle asık atar sonunda yamulturdu,luccidede öyle oldu en sonunda bir patladı,tam patladı.

chinjao bosuna kralları yen muhabbeti yapmıyor.houshoku sahipleri etraflarını etkileyen iradeleri cansız nesnelere bile gecen,gökyüzünü bile degiştiren asmıs haki sahipleri.sen ace gibi houshoku varken busoshoku,kenbunshoku kasmazsan geberir gidersin tabiki.ama shanks gibi yaparsan ne olur,acee iki atan akainu,shankste dut yemiş bülbüle döner.

konumun linkinide atayım okumamıs arkadaslar baksın.

http://www.korsanfan.com/forum/konu/13438-houshoku-haki
Ben o konuyu aylar öncesinden okumuştum ama yazan kişinin sen olduğunu bilmiyordum :D Olayı çok ama çok güzel bir şekilde açıklamışsın o konuda.Düşüncelerime bire bir ayna tutulmuş gibi hissettim şu anda:ehe:

H.haki'nin asıl işlevini merak edenler @Dragon'un konusunu okusun bence.:good:

Issho meyvesini kullanmadan salt kılıç ustalığı ve hakisiyle de yamultur Don'u.

Bu adamlar Marco,Jozu,Vista gibi adamlardan saldırı alıp bir bok olmayan adamlar.En fazla Aokiji'nin ağzından kan geliyor.Bu adamların doruki ve hakileri de çok sağlam yani.

O adamların yediği saldırıları Don yesin bakalım neler oluyor.

Aslında amirallerde olmaması bana da sıkıntı veriyor. Mesela Akainu azmanın da olup Hancock da olmasının sebebi olabilirki? Akla ilk gelen Kral haki D.'leri es geçersek harbi sayısal lota mantığı ile kişide beliriyor veya liderlik vasıfları ağır basma durumu var işin içinde ha amirallerde olmaması o kadar da göze batmıyor çünkü üper meyve ve adamlar ken. hakide bildiğin level atlatmış ama Isshodan veya daha sadece ismini tanıdığımız amiralden de çıkabilir.
Bu arada amiral Z de var mıydı kralın hakisi?

Aslında amirallerde olmaması bana da sıkıntı veriyor. Mesela Akainu azmanın da olup Hancock da olmasının sebebi olabilirki? Akla ilk gelen Kral haki D.'leri es geçersek harbi sayısal lota mantığı ile kişide beliriyor veya liderlik vasıfları ağır basma durumu var işin içinde ha amirallerde olmaması o kadar da göze batmıyor çünkü üper meyve ve adamlar ken. hakide bildiğin level atlatmış ama Isshodan veya daha sadece ismini tanıdığımız amiralden de çıkabilir.
Z'de yoktu h.haki.

Z' de var mı yok mu göstermediler.Ama Movie Z de Luffy bir tane haki patlattı :D

Issho meyvesini kullanmadan salt kılıç ustalığı ve hakisiyle de yamultur Don'u.

Bu adamlar Marco,Jozu,Vista gibi adamlardan saldırı alıp bir bok olmayan adamlar.En fazla Aokiji'nin ağzından kan geliyor.Bu adamların doruki ve hakileri de çok sağlam yani.

O adamların yediği saldırıları Don yesin bakalım neler oluyor.
Saydıklarından ikisini yener Dof baba. Küçük görmenin manası yok:good:

Dün gece tam zamanında ayrılmışım . @sengoku dağıtmış ortalığı :

-Kizaru Wb'ye fazla gelir !
-Wb, Roger zamanı da dahil hiçbir döneminde 2 amiral alamaz vs.vs. :eek:

Wb'nin kemikleri sızladı kemikleri ! Vay anasını . Amiralleri ezmek hiç doğru değil ama Wb'yi bu kadar ezmek nedir çözemedim .
Keşke daha yaratıcı bir şekilde fikirlerim ile dalga geçebilseydin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık