Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alamazdı. Wb bizim de sevdiğimiz karakterdir de abartmanın da lüzumu yok. Ne Roger ne Wb en iyi dönemlerinde bile aynı anda 2 amirali alamaz. Hayalperest olmaya gerek yok.
Valla şimdi Roger bakıyorum emrinde Ray baba gibi bir adam, Beyazsakala bakıyorum adamın Marcosu 3 amiralle karşılaşıyor ve adam hala ayakta ve ikisine yeri öptürüyor bunların kaptanları bi de gençlik hallerini baz alırsak ve Beyazsakalın sinirlenince Akainu ne yaptığını göz önünde bulundurursak neden olmasın:)
Ha bence ortada bi kapışma olur bilemiyorum yonkouların ilk adamları çok farklı şeyler çıkıyor onları emri altına alabilmek marifet ister

Valla şimdi Roger bakıyorum emrinde Ray baba gibi bir adam, Beyazsakala bakıyorum adamın Marcosu 3 amiralle karşılaşıyor ve adam hala ayakta ve ikisine yeri öptürüyor bunların kaptanları bi de gençlik hallerini baz alırsak ve Beyazsakalın sinirlenince Akainu ne yaptığını göz önünde bulundurursak neden olmasın:)
Ha bence ortada bi kapışma olur bilemiyorum yonkouların ilk adamları çok farklı şeyler çıkıyor onları emri altına alabilmek marifet ister
Wb Akainu'ya ne yaptı? Bu kadar abartmayın arkadaşlar. Wb'den o kadar darbe aldı 5 dakka sonra hiç bir şey yokmuş gibi Tümen komutanları, Croco, Jimbei kovaladı adam. Bu adamların olayı sadece meyve değil, muazzam bi fiziksel güçleri var. 1 amirali yenebilmek, devirmek o kadar basit değil. Ha 1 vs 1 de yenemezler genç wb, Roger'ı ama genç Wb ve ya Roger'da aynı anda 2 amirali alamaz.

Wb Akainu'ya ne yaptı? Bu kadar abartmayın arkadaşlar. Wb'den o kadar darbe aldı 5 dakka sonra hiç bir şey yokmuş gibi Tümen komutanları, Croco, Jimbei kovaladı adam. Bu adamların olayı sadece meyve değil, muazzam bi fiziksel güçleri var. 1 amirali yenebilmek, devirmek o kadar basit değil. Ha 1 vs 1 de yenemezler genç wb, Roger'ı ama genç Wb ve ya Roger'da aynı anda 2 amirali alamaz.
Ne yaptı ne demek? Adamı bildiğin gömdü iki yumrukta daha ne yapması gerekiyordu ve bunları yaptığında ölü haldeydi adam bitmiş bir Beyazsakaldan hayatının dayağını yedi öyle sapasağlam bir İmp. değil. Sağlam bir İmp. gelince ses çıkaramıyor zaten

Akainu güçlü bu net artık amiral seviyesinde görmüyorum ben onu. ama Yonkou net farklı kulvarda bak bende iki amiralle Shanks kapışır 3'lü mezar diyordum lakin vazgeçtim cık 2 amiral alır gibi ama yaşlı hali bile Shankstan üstün olan bir adamın genç hali amanın:flaugh:

Ne yaptı ne demek? Adamı bildiğin gömdü iki yumrukta daha ne yapması gerekiyordu ve bunları yaptığında ölü haldeydi adam bitmiş bir Beyazsakaldan hayatının dayağını yedi öyle sapasağlam bir İmp. değil. Sağlam bir İmp. gelince ses çıkaramıyor zaten

Akainu güçlü bu net artık amiral seviyesinde görmüyorum ben onu. ama Yonkou net farklı kulvarda bak bende iki amiralle Shanks kapışır 3'lü mezar diyordum lakin vazgeçtim cık 2 amiral alır gibi ama yaşlı hali bile Shankstan üstün olan bir adamın genç hali amanın:flaugh:
Deprem meyvesiyle değil Akainuyu tanrıyı bile yumruklarınla gömebilirsin ama olay sonrasına,Akainu tek bir darbe bile almamış gibi koşuştururken savaş alanında Wb ölümü kucaklıyordu.

Sence Karasakalın mermileriyle mi öldü?
İngilizcen varsa burada neden öldüğünün yaklaşık yarısı yazıyor:

Akainu ve diğerlerinin meyve güçleri ile verdikleri hasardan söz bile etmiyor.

Akainu veya başkası fark etmez, herhangi bir amiral yukarıda yazanların yarısını bile alsa çok rahat ölürdü.
Daha akainu nun magma yumrukları kizarunun ışınları falan da var işin içinde.

Diğer yonkouları bilemem ama wb, 2 amirali birden aynı anda mezara götürebilecek bir adamdı.

İngilizcen varsa burada neden öldüğünün yaklaşık yarısı yazıyor:

Akainu ve diğerlerinin meyve güçleri ile verdikleri hasardan söz bile etmiyor.

Akainu veya başkası fark etmez, herhangi bir amiral yukarıda yazanların yarısını bile alsa çok rahat ölürdü.
Daha akainu nun magma yumrukları kizarunun ışınları falan da var işin içinde.

Diğer yonkouları bilemem ama wb, 2 amirali birden aynı anda mezara götürebilecek bir adamdı.
2 Magma deliği nedir ki diyorsun yani.

O kılıçları topları mermileri yemese bile magma yaralarından zaten hakkın rahmetine kavuşacaktı. Marinefordda Wb Akainu karşılaşmasını bariz şekilde Akainu almıştır neye zorluyorsunuz daha. Arkadan saldırdı olmadı,yerin 7 kat altına gömdü 5 dakika sonra meydanda fink atıyordu. Akainu 2 tane oturttu kafasını ve ciğerini aldı.

Ya adamı boynundan tutup havaya kaldırdı. Sonra havaya atıp bir koydu yerin dibine gitti. Hala da akainu aldı diyorsunuz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık