Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

bence robin saboyu ve diğerlerini tanıyor benceb ama geçen 2 yılla ilgili konuşacağını sanmıyorum robin gerek bile duymaz

düşünsene robin: luffy ne oldu biliyonmu abini tanıyom falan hiç hayal edemiyorum :D

thosy

Luffy ile ilk karşılaşmalarında da 'beni ilk gördüğünde yüzüme bir yumruk atacak sandım' diyor, belli ki Ace meselesi yüzünden kendisi suçluyor. O yüzden olayları kendim açıklarım, sen karışma demiş olabilir Robin'e, ya da başka bir yerde eğitimde olabilir tabii.
Nasıl ki WB komutanları Luffy'yi Ace'in kardeşi olarak biliyorsa bazı devrimciler de Luffy'nin ve Ace'in Sabo'nun kardeşi olduğunu biliyordur. Örnek:/ Koala. Başkaları da vardır muhtemelen. Ya Sabo Robin'in bilmesini istemedi ya da dediğin gibi Robin'in sır tutmasını istedi. Ama bir daha ne zaman karşılaşcakları bile belli değilken Robin'den bunu saklamasını istemesi aklıma yatmıyor benim. O yüzden söylenmedi diye düşünüyorum.

Robin sır tutabilecek birisi, Sabo kararlı bir şekilde gelip "Luffy'ye söyleme." demişse, Robin bunu saklamış olabilir Luffy'den ama dediğim gibi bana öbürü daha mantıklı geliyor.

Nasıl ki WB komutanları Luffy'yi Ace'in kardeşi olarak biliyorsa bazı devrimciler de Luffy'nin ve Ace'in Sabo'nun kardeşi olduğunu biliyordur. Örnek:/ Koala. Başkaları da vardır muhtemelen. Ya Sabo Robin'in bilmesini istemedi ya da dediğin gibi Robin'in sır tutmasını istedi. Ama bir daha ne zaman karşılaşcakları bile belli değilken Robin'den bunu saklamasını istemesi aklıma yatmıyor benim. O yüzden söylenmedi diye düşünüyorum.

Robin sır tutabilecek birisi, Sabo kararlı bir şekilde gelip "Luffy'ye söyleme." demişse, Robin bunu saklamış olabilir Luffy'den ama dediğim gibi bana öbürü daha mantıklı geliyor.
Robinin luffy'den sır saklaması çok düşük bir ihtimal bence. Sabo söyleme demiş olsa bile robinin luffy'ye doğruları söylemiş olması gerekirdi.

Hatta bana kalsa tayfayı şöyle bir toplayıp iki yıl boyunca bilgi olarak ne öğrendiyse anlatmalıydı. Olay çıkınca taksit taksit söylemekten iyidir.Bildiklerini kendi tayfana anlatmıyorsan kime anlatacaksın ki

aaron hotchner

Eski yorumlarda sabonun yaşına 22 diyen arkadaslar var yapmayın arkadaslar ace yaşasa suan 22 di sabo 24 25 var rahat ya :D

thosy

Robinin luffy'den sır saklaması çok düşük bir ihtimal bence. Sabo söyleme demiş olsa bile robinin luffy'ye doğruları söylemiş olması gerekirdi.

Hatta bana kalsa tayfayı şöyle bir toplayıp iki yıl boyunca bilgi olarak ne öğrendiyse anlatmalıydı. Olay çıkınca taksit taksit söylemekten iyidir.Bildiklerini kendi tayfana anlatmıyorsan kime anlatacaksın ki
O yüzden kararlı bir şekilde isterse dedim. Gözlerindeki ciddiyeti görürse söylememeye karar verebilir. Ama senin dediğin de Robin'in haberi olmamasını düşünmemi sağlayan şeylerden birisiydi. Başka birisi olsa Robin he der geçerdi ama işin içine Luffy girdiğinden Sabo'nun oldukça ikna edici olması gerekir. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık