Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

galiba çoğu kişi zoronun picayı alıcağını düşünüyor ama ben hep daminate ile yakıştırıyorum sizcede zoro vs daminate olurmu bence olmalı.

dofun ölmemesi ve sanjinin bi şekilde geri gelme olasılığı muhtemel vs'lerin :

luffy = dof
zoro = daminate
sanji = pica

olurmu?

Bak şöyle söyleyeyim. Devrimciler direk Dünya Hükümeti'ne düşman. Dünya Hükümeti'ne karşı kullanabileceği en güçlü silah poneglyphler.

Dünya Hükümeti çok çok büyük bir organizasyon. Bu defalarca seride tekrar edildi. Öyle kolayca ne halkın güvenini kazanırlar ne de saldırı yapabilirler.
O yüzden yıllardır uğraşıyor ya adamlar. O yüzden Luffy babasını hiç tanımadı. Aynı şeyleri düşünüp farklı sonuçlara gidiyoruz. Bırak Poneglyph falan sadece Robin okuyabiliyor onu koca One Piece evreninde bildiğimiz kadarıyla şu an :D

eğer Sabo ben Luffy'nin kardeşiyim demediyse bilmemesi çok normal.

Adamın Rebecca'ya, olaylar yatıştıktan sonra ilk söylediği şey ben Luffy'nin kardeşiyim oldu. 2 senede Robin'e bundan bahsememesi çok düşük ihtimal. Büyük ihtimalle, 'benden bahsetme zamanı geldiğinde kendim söylerim' gibi bir şey demiştir ya da o 2 senede farklı bir yerde kalıp Robin'le karşılaşmamıştır.

Bunlar hepsi smoker yüzünden o bi yorum attı birden herkes saboyu kötülemeye başladı ki okudum yorumları anladıgım kadarıyla smoker saboyu sevmiyor epey bi ezmiş valla sabonun gücü şahsi düşünce olayını aşmış adam gayet açık amiralle kapışır 3-5 gün muhabbeti dönmüş kuzan gibi sabo filo amiralliği için kapışmıyor ki ne diye günlerce dövüşsün bu nasıl bi kıyaslama bunu da anlamadım. Smoker in yorumları fazla yönlendirici olmuş birden kendi düşünceleri değişmiş arkadaşların çok şaşırdım sayfaları ilerlettikçe
Bence smoker saboyu sevmeme nedeni zamaninda öldu demesi olabilir:D (smoker öldugunu savunmustu degilmi):D

Simdi sabo ortaya cikinca odaya kızan smoker saboya kotu davraniyor:D

thosy

Adamın Rebecca'ya, olaylar yatıştıktan sonra ilk söylediği şey ben Luffy'nin kardeşiyim oldu. 2 senede Robin'e bundan bahsememesi çok düşük ihtimal. Büyük ihtimalle, 'benden bahsetme zamanı geldiğinde kendim söylerim' gibi bir şey demiştir ya da o 2 senede farklı bir yerde kalıp Robin'le karşılaşmamıştır.
Sabo ile karşılaşmasa da Koala ile karşılaşmı ve Koala kardeş olduklarını biliyor. Muhtemelen Sabo da Robin ile karşılaşmıştır. Koala ile Sabo konuşurken Robin'i ikisi de biliyormuş gibi göründü bana. Ya Sabo, Robin bilsin istemedi ya da dediğin gibi oldu. Ama bana söylemediler gibi geliyor. Çünkü Sabo'yu "Ben Luffy'nin kardeşiyim 10 yıldır beni ölü bitiyor. Ace'de öldü kardeşi yok sanıyor ama ona söyleme ben sürpriz yapıcam." derken canlandıramıyorum gözümde.

Sabo ile karşılaşmasa da Koala ile karşılaşmı ve Koala kardeş olduklarını biliyor. Muhtemelen Sabo da Robin ile karşılaşmıştır. Koala ile Sabo konuşurken Robin'i ikisi de biliyormuş gibi göründü bana. Ya Sabo, Robin bilsin istemedi ya da dediğin gibi oldu. Ama bana söylemediler gibi geliyor. Çünkü Sabo'yu "Ben Luffy'nin kardeşiyim 10 yıldır beni ölü bitiyor. Ace'de öldü kardeşi yok sanıyor ama ona söyleme ben sürpriz yapıcam." derken canlandıramıyorum gözümde.
Adam Marine Ford'a gelmedi ya ne kardeşi umursamıyordur bile :S

Biz fakir çocuğuyduk, ama bizim uğraşlarımız da çok farklı yönde değildi. Cips çalardık biz, tasosusu için. Taso toplardık öyle, sonra geliştirdiğimiz çeşitli el oyunlarıyla saf çocukları yutardık. Belki fakirlik çocukluğumuzu yaşamamızda engel teşkil etti ama ayrım gözetmeksizin çocuktuk. Didinirdik eğlenmek için, etkisinde kalırdık öyle şeylerin. Uğruna hırsızlık bile yapardık, ama çocuktuk. İsterdik... .d şaka lan fakir değildik biz yatımız var bizim.
La sonuna kadar okudum duygulandım son kelime varya hoş olmadı:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık