Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Muhtemelen ''senden duymasın'' gibi birşey söz konusudur. Robin yüzyüze geldiler mi orası bile belli değil. Sanki Robin devrimin başından beri örgütün içinde herkesle tanıştı etti. Marineford'a bile gelemediyse adam dünyanın öbür ucunda bir yerde görevdeydi demek ki ve oradan da başka göreve geçmiş olabilir.

galiba çoğu kişi zoronun picayı alıcağını düşünüyor ama ben hep daminate ile yakıştırıyorum sizcede zoro vs daminate olurmu bence olmalı.

dofun ölmemesi ve sanjinin bi şekilde geri gelme olasılığı muhtemel vs'lerin :

luffy = dof
zoro = daminate
sanji = pica

olurmu?
Zoro vs Pica yarıda kalmaz kanımca.Bu vs kesin gibi.Ben en başından beri Diamante vs Sanji bekliyordum.Diamante'nin arenada dövüşüyor olması ibreyi biraz Trebol'e kaydırıyordu çünkü arenada harcanabilirdi Diamante.Ama arenada pek bir şey olmadı Diamante'ye.Bu yüzden Sanji vs Diamante bekliyorum.Trebol Chinjao,Cavendish vs.tarafından harcanabilir.

Zoro vs Pica yarıda kalmaz kanımca.Bu vs kesin gibi.Ben en başından beri Diamante vs Sanji bekliyordum.Diamante'nin arenada dövüşüyor olması ibreyi biraz Trebol'e kaydırıyordu çünkü arenada harcanabilirdi Diamante.Ama arenada pek bir şey olmadı Diamante'ye.Bu yüzden Sanji vs Diamante bekliyorum.Trebol Chinjao,Cavendish vs.tarafından harcanabilir.
trebolu ondan eklemedim o çıkamaz ordan.

Ya Sabo, Robin bilsin istemedi ya da dediğin gibi oldu. Ama bana söylemediler gibi geliyor. Çünkü Sabo'yu "Ben Luffy'nin kardeşiyim 10 yıldır beni ölü bitiyor. Ace'de öldü kardeşi yok sanıyor ama ona söyleme ben sürpriz yapıcam." derken canlandıramıyorum gözümde.
Luffy ile ilk karşılaşmalarında da 'beni ilk gördüğünde yüzüme bir yumruk atacak sandım' diyor, belli ki Ace meselesi yüzünden kendisi suçluyor. O yüzden olayları kendim açıklarım, sen karışma demiş olabilir Robin'e, ya da başka bir yerde eğitimde olabilir tabii.

kardeşim ben dragon saboyu gönderdi diye düşünmem.e.oda saboyu bu arcta joker diye gönderdi olarak yorumlarım.dragon diye gercek biri yok,e.oda diye var.adam dresrosada,luffynin sıkısacagını,dofun gücünü herseyi net yansıttı.

burgessi areneya gönderdi,herkez oha luffy burgess ve dofu arka arkaya nasıl alıyor dedi,yok meyveyi yer,yok söyledir böyledir bir sürü sey düşündük.düşünmedikmi ?

ama mangakanın inisiyatifi,saboyu göndereyim yeter oldu.adam geldi arenanın aklını aldı,dofun sampiyonu,ve teachin sampiyonu tasların altından cıkarken,sabo meyveyi yemiş,rebeccaya luffyi anlatıyordu.

diamante ve burgess gücsüz adammı ? degil,demekki hayvan olan sabo.ve bu adam üste logia bir meyve yedi.enteiyle ada büyüklügünde saldırı yapabiliyorsun.kimse o meyvenin gücünü anlamadı çünkü fikir sıg,ace gücsüz dokunan herkez yendi.adamı yenenlerin biri o günesi karanlıgın içine cekebiliyordu,digeri ise zaten hiyerarşik üstünüydü,ve orda bile,kardesine hamle yapıp cakallık yaptı.

ben adaletten yanayım,ne görüyorsam onu söylerim.son olarak dragon konusunu irdelememin nedenini anlamamısın.20 yıl calısmamıs,yatmıs,karı kız kumar takılmıs,rayleigh luffye seviye atlatıyorsa,dragonun o gücüyle saboyu bu göründügündende fazlası haline getirmiştir fikrini savunuyorum.1,5 yıl nere,onca yıl nere...:good:

Burası gerçekden enteresan.

yahu bir kere saboyu görenler hemen tanıdı.yani iki numaralı adamda olsa en güçlü komutan olarakda cevrilse,dragonun yaveride olsa her halükarda devrim ordusunda ilk 3 te duruyor.hadi 5 olsun.

dragonun gücünü görmedik, fikir adamıdır meselesi, cıkarım yapamayan insanlar için var.

- babası rogerı ölümün kıyısına getirecek,oglu rogerı asacak,kendisi amiral gücünde :ehe:

- bu sartlarda annesi usopp bile olsa dragondan yonko gücünde adam cıkar.robinin amiral görünce verdigi tepkiyi,dragonun adını duyunca bilinen dünyanın neredeyse tamamı veriyor.

şimdi basit sorular.sabo kac yasından beri egitiliyor ?

1,5 yıl haki egitimi alan luffye, rayleigh kalk git zirveye oyna diyor,ama yıllarca haki egitimi alan ve temelde luffyden en az 2 kat güclü olan adam, amirale bile kafa tutamıyor :flaugh:

burgess tümen komutanı,ilk adam, yok söyle, yok böyle attılarda attılar.teachin adamı ya övülcek... :D fos dedim, fos cıktı.mahir acıklamıs.adam toplam 10 saniye içinde diamante ve burgessle dalga gecip, meyveyide alıp kayboluyor.tek bir yumrukta burgessin haki ve fiziksel gücünü asıyor.

yonko tümen komutanlarının en iyileri amirallere kafa tutamıyormu ?

tutuyor gördük,marco var,jozu var,beckman var.

sabonun bunlardan farkı ne ?

yok gibi duruyor.

kurguya bakarsak,isshonun elinden luffyi kim alabilir ?

ilginc, e.oda marcosundan tutta shanksına kadar 20 tane adam saymısken biz ,sadece sabo ve iki tane yancı göndermiş.ki herkez görüyor öyle bir olay olsa kim durdurur isshoyu.

yani neresinden tutarsanız tutun,sabo amirallere en azından denk dövüsebilecek bir adam.

devrim ordusu, korsanlar gibi iki ada alcam yatıcam derdinde degil,adam tüm dünyayı hedefliyor.

ama basındaki dragon, amiral gücünde diyen az ama, hadi yonko bile demeye cekiniyorlar ve chief of stafflarıda amirale bile denk dövüsemiyor .:ehe:
Bir sürü isimi dayanak göstermişsin mesajında Ozaman Reigly diye biri yok o hayali bir karakter eğitim veremez deriz. Garp-sanda yok Rogerı kovalayan E.Oda idi. Robinde yok aslında o amirale gösterilen tepki E.Odanın afallamasıydı. Felan fistan gibi bir muhabbet dönmeye başlardı
Sevdiğin karaktere eleştiri gelince " Sen kendini fazla kaptırmışsın hayali bir çizime" intibasımı yarattın.
Neyse bu tartışmalar uzarda uzar. Herkesin bakışacısı ve yorumlama açısı farklı anlamların çıkmasına neden olur. Bazı insanlar kesin kanıları kullanarak savunmaya çalışırken bazıları duygusal yaklaşıyor.

Ve eklemek isterim Yukarıda yorum yapmayıp direkt üyelerle münakaşa yaşıyanlar
Smoker yıllardır takip eden biri ve sadece verilere dayanarak konuşur mesela
Grandel gördüğüm en iyi sayfa analizi yapan birisi piksel piksel gözlemleyerek ayrıntıları yakalıyor.
Gümüş şurda gördüğüm tek gerçek fan Orjinal sayılarını alır Sbs kitapcıklarını alır. Neyi çıkarsa alır. Gerçek bir fan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık