Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyros dofa tek atabilirse mihawk dofu tukurur sonucta kyros kilic kullanicisi ve acikca biliyoruzki dunyanin en iyi kilic kullanicisi mihawk yani sanmiyorum kyrosun tek atabilecegini dofa okadar yukselttiginiz dofu bi anda bukadar dusurmek olmuyor yada kyrosu cok yukseltiyorsunuz...

Ben orda kairoseki takılmasındayım acaba Kyros üst düzey bir kılıçustasıda kairosekiyi kelepçe taktı diğer türlü kelepçeyi keseceğini mi düşündü acaba Dof ?

Kyros dofa tek atabilirse mihawk dofu tukurur sonucta kyros kilic kullanicisi ve acikca biliyoruzki dunyanin en iyi kilic kullanicisi mihawk yani sanmiyorum kyrosun tek atabilecegini dofa okadar yukselttiginiz dofu bi anda bukadar dusurmek olmuyor yada kyrosu cok yukseltiyorsunuz...
Oda her zamanki gibi arc bossunu yüceltti yüceltti şimdi de yavaştan düşürmeye başlıyor bence.:ehe:

Tartışma çıkarmak istemem ama Mihawk zaten Dof'u zorlanmadan alabilecek birisi bence.:artiz:

Kyros'a tek bacak ile Dof'u yeneceğini düşündüren şey nedir acaba. Ya gücünden dolayı yeneceğinden emin yada umutsuzluğun getirdiği tek çaresi.

Biliyoruzki Dünya Hükümeti'ne katılan 2 yeni Amiral var ve bunlar yeni askerlik yasası ile sivilden gelen insanlar. Dünyada korsan-WG-yada devrimci olmayıpta çok güçlü insanların olduğunu gösteren önemli bir nokta.

Kyros bu adamların seviyesinde olabilir. Issho seviyesinde dese kimse şaşırmaz herhalde. Şuan te bacak olduğu için gücü bariz şekilde azalmıştır ama 3000 dövüş kazanan Kyros muazzam bir yaratık bence.

Bu saatten sonra Luffy bu adamın yerin 7 kat altına göm sonra çıkar tekrar göm ulan ilk defa birisinin spandam'dan sonra acayip dayak yemesini istedim.

Yanlız Franky'e 3 kişi dalmışlar karaktersizler
Dof'un adamları işte ne olacak kesin hepsinin şeytan meyveside vardır adamlar Mera Mera no Mi'ye ihtiyaç duymadığına göre hepsinin vardır birer meyvesi

Olaylar düz bir kronolojik sırada gösterilmiyor.Hatırlarsanız diamante oyuncak askeri kovalıyordu öyle bir kare gösterilmişti.Sanırım bu hafta scarletin vuruluşundan sonra oldu o olay.

Kyros isterse iki kol iki bacak gelsin.Kyros atmos matmos böyle adamlar Doflamingo için çok bir anlam ifade etmiyor.Ha kyros çok hızlıdır belki law gibi çizik atabilir ama sonra law kadar bile dayanamaz.Meyve gücüyle kitlenir direk.

Sugar hızına yetiştiyse çok birşey beklemiyorum.

Rikuyu kaçırmış hengamede ama rikuyu zaten violetin hatrına öldürmemişler.Geri bulmuşlardır.

Olaylar düz bir kronolojik sırada gösterilmiyor.Hatırlarsanız diamante oyuncak askeri kovalıyordu öyle bir kare gösterilmişti.Sanırım bu hafta scarletin vuruluşundan sonra oldu o olay.

Kyros isterse iki kol iki bacak gelsin.Kyros atmos matmos böyle adamlar Doflamingo için çok bir anlam ifade etmiyor.Ha kyros çok hızlıdır belki law gibi çizik atabilir ama sonra law kadar bile dayanamaz.Meyve gücüyle kitlenir direk.

Sugar hızına yetiştiyse çok birşey beklemiyorum.

Rikuyu kaçırmış hengamede ama rikuyu zaten violetin hatrına öldürmemişler.Geri bulmuşlardır.
Sende tam kyros dusmanı cıktın yaa:D su adamı bir taktiret yaw:D

O adada açıkça Luffy dışında Dof'u yenebilme ihtimali olan biri yok tipik E.oda kurgusu.

Amirali saymıyorum o zaten biliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık