Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olaylar düz bir kronolojik sırada gösterilmiyor.Hatırlarsanız diamante oyuncak askeri kovalıyordu öyle bir kare gösterilmişti.Sanırım bu hafta scarletin vuruluşundan sonra oldu o olay.

Kyros isterse iki kol iki bacak gelsin.Kyros atmos matmos böyle adamlar Doflamingo için çok bir anlam ifade etmiyor.Ha kyros çok hızlıdır belki law gibi çizik atabilir ama sonra law kadar bile dayanamaz.Meyve gücüyle kitlenir direk.

Sugar hızına yetiştiyse çok birşey beklemiyorum.

Rikuyu kaçırmış hengamede ama rikuyu zaten violetin hatrına öldürmemişler.Geri bulmuşlardır.
Bilemiyorum hocam haklı da olabilirsin tabi ki ama Yeni Dünya'da 3000 dövüşten çizik dahi almadan çıkmak cidden insan işi değil.Şu anki seviyeleriyle ne Dof ne de Luffy böyle bir şeyi başaramazdı bence.

Olaylar düz bir kronolojik sırada gösterilmiyor.Hatırlarsanız diamante oyuncak askeri kovalıyordu öyle bir kare gösterilmişti.Sanırım bu hafta scarletin vuruluşundan sonra oldu o olay.

Kyros isterse iki kol iki bacak gelsin.Kyros atmos matmos böyle adamlar Doflamingo için çok bir anlam ifade etmiyor.Ha kyros çok hızlıdır belki law gibi çizik atabilir ama sonra law kadar bile dayanamaz.Meyve gücüyle kitlenir direk.

Sugar hızına yetiştiyse çok birşey beklemiyorum.

Rikuyu kaçırmış hengamede ama rikuyu zaten violetin hatrına öldürmemişler.Geri bulmuşlardır.
Elinde kılıçla serbest bırakacağına, tutup kıpırdamasına izin vermeseydi. Bu adam tutma, kafasına göre oynatma meselesi tam olarak bizim kafamızdaki gibi çalışmıyor muhtemelen. Aksi olsa, Law ile o kadar uğraşmak yerine kitlerdi, alır götürürdü.

Birsey sorucam bu kyros tam ismi acıklandımı?

Yarın oda cıkıp deseki bu adamın adı bilmem ne d. kyros direk d'lerin iradesi var. Ozaman bi cok kisi derki amiralin raki adam cunku d.

Tabi eger tam adı ve soyadı acıklanmadı ise. Umarım kaçırmamışımdır acıklandı ise.

Birsey sorucam bu kyros tam ismi acıklandımı?

Yarın oda cıkıp deseki bu adamın adı bilmem ne d. kyros direk d'lerin iradesi var. Ozaman bi cok kisi derki amiralin raki adam cunku d.

Tabi eger tam adı ve soyadı acıklanmadı ise. Umarım kaçırmamışımdır acıklandı ise.
Tam ismi açıklanmadı ama açıklandıysa bile D. değil.Eğer öyle olsaydı buralar çoktan karışırdı.:ehe:

Sugar'ın hızı neden küçümseniyor? İnsanların hızlarından ötürü göremeyip peri lakabını taktıkları cüceleri iki saniyede oyuncağa çeviren bu kız değil miydi?

Edit: Ayrıca şu sayfada da görüleceği üzere Sugar Dof'un hemen dibinde duruyor. Dof'a saldıran adama hamle yapmak için çok da büyük bir çaba sarfetmesi gerekmiyor ama dediğim gibi normalde de çok hızlı kız. Ayrıca Kyros'un tek bacaktan güç alıp saldırması da hızını yarı yarıya azaltmıştır.

Sugar'ın hızı neden küçümseniyor? İnsanların hızlarından ötürü göremeyip peri lakabını taktıkları cüceleri iki saniyede oyuncağa çeviren bu kız değil miydi?

Edit: Ayrıca şu sayfada da görüleceği üzere Sugar Dof'un hemen dibinde duruyor. Dof'a saldıran adama hamle yapmak için çok da büyük bir çaba sarfetmesi gerekmiyor ama dediğim gibi normalde de çok hızlı kız. Ayrıca Kyros'un tek bacaktan güç alıp saldırması da hızını yarı yarıya azaltmıştır.

Sugar bence de küçümseniyor.Cüceler gibi hızlı yaratıkların alayına saliseler içerisinde tokat şov yaptı daha ne olsun:ehe:

Valla kyrosun eskiden belki şansı vardı, çünkü dofun sağ kolu kaptan rutbesinde idi, vergo onca yıla üst düzey bir Koramiral olmuş sa, dofun power upını tahmin etmek zor olmasa gerek. Şuan ki Dofu kyrosun yenme ihtimali yok.

Bilemiyorum hocam haklı da olabilirsin tabi ki ama Yeni Dünya'da 3000 dövüşten çizik dahi almadan çıkmak cidden insan işi değil.Şu anki seviyeleriyle ne Dof ne de Luffy böyle bir şeyi başaramazdı bence.
Kral rikuyu yaşlı halinde bluegilly alıyordu.Genç hali bluegilly etse kyros ondan ne kadar üstün olabilir.Kolezyum fatihi diamanteden çok farklı bir seviyede beklemiyorum Kyrosu.Birde o zamanlar böyle meyveyi duyupta gelen güçlü isimlerle dövüştüğünü sanmıyorum.Burgessin 10 saniyede harcadığı adamları indirmiştir.İnsana dönüşünce tek bacakla da olsa belki diamanteden intikamını alır en fazla karısını öldürdüğü için.Dofa gücü inan yetmez.Meyvesiz Cavendishte darbe almadan kolezyum temizliyor.O da çok hızlıydı ama luffy onu tınlamıyor bile.

@Smoker

Kontrol etme meselesinin iplere dolanma şeklinde olduğunu düşünüyorum.Yani aslında dofa saldıran hareket edince dolanıyor ve tuzağa düşmüş oluyor.İlk saldırıyı savuşturduktan sonra dof rakibi bence bu sayede kilitliyor.Lawa o yetenek sökmezdi.Adamı iplerle tutsa bile roomla kaçması çok kolay.Lawın gücü bu açıdan tersti.Zaten savuşturma falanda olmadı yakın dövüşe girdiler.

Kyros'un bacağının gittiği mekanda, bacağını koparmadan bir şekilde kelepçelerden kurtulup Dof'la teke tek kapışsa bence indirirdi Dof'u. Ama şimdi alması imkansız bana göre, yaralar korkutur bir ürkme gelir dofa ama yenemez kyros hem bunca yıldır oyuncak hem tek bacaklı hem de Dof onca yıllık süreçte gücüne güç katmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık