Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumlara baktım bu kyros shanks gibi bi adam gözünü kırpmadan bacağını verebiliyo ne kadar iyi niyetli oldunuda gördük şu kadar deyim bu adamı al biraz eğitim ver yonkou bile olur lufy nin örnek aldığı adamlardan biri ayrıca daha kolezyuma girer girmez hemen kyrosun heykeline gidip kıyafetleri onun gibi yapması buda bir çarışım olmuş bölüm gayet güzeldi o kızın saten yenilmezi lazımdı odada bunu sağladı usop zekidir ama son sahnede hiç bir mantık yetmiyor olayı anlatmaya .

Kral rikuyu yaşlı halinde bluegilly alıyordu.Genç hali bluegilly etse kyros ondan ne kadar üstün olabilir.Kolezyum fatihi diamanteden çok farklı bir seviyede beklemiyorum Kyrosu.Birde o zamanlar böyle meyveyi duyupta gelen güçlü isimlerle dövüştüğünü sanmıyorum.Burgessin 10 saniyede harcadığı adamları indirmiştir.İnsana dönüşünce tek bacakla da olsa belki diamanteden intikamını alır en fazla karısını öldürdüğü için.Dofa gücü inan yetmez.Meyvesiz Cavendishte darbe almadan kolezyum temizliyor.O da çok hızlıydı ama luffy onu tınlamıyor bile.

@Smoker

Kontrol etme meselesinin iplere dolanma şeklinde olduğunu düşünüyorum.Yani aslında dofa saldıran hareket edince dolanıyor ve tuzağa düşmüş oluyor.İlk saldırıyı savuşturduktan sonra dof rakibi bence bu sayede kilitliyor.Lawa o yetenek sökmezdi.Adamı iplerle tutsa bile roomla kaçması çok kolay.Lawın gücü bu açıdan tersti.Zaten savuşturma falanda olmadı yakın dövüşe girdiler.
Benim düşündüğüm şekilde yapıyorsa, Law'u durdurması gayet kolay olur. Law'un gücü ellerine bağlı, parmaklarını oynatamazsa, hiçbir şey yapamaz.

Monkey :D Luffy

bence kyros güçlü de arenada 3000 galibiyet benim için pek bir referans değil güçlü olduğunu düşündüren darbe almamış olması bu adam don chinjao,cavendish,burgess,barto hatta luffy sabo gibi elemanlarla mı dövüşmüş olması zor gibi geliyor eğer bu listedeki en az birini (güç sıralaması karışıktır) yenmiş midir? Ya da 3 aşağı 5 yukarı Don Chinjao ile arasında fark var mıdır?

bence kyros güçlü de arenada 3000 galibiyet benim için pek bir referans değil güçlü olduğunu düşündüren darbe almamış olması bu adam don chinjao,cavendish,burgess,barto hatta luffy sabo gibi elemanlarla mı dövüşmüş olması zor gibi geliyor eğer bu listedeki en az birini (güç sıralaması karışıktır) yenmiş midir? Ya da 3 aşağı 5 yukarı Don Chinjao ile arasında fark var mıdır?
Sualtında balıkadam yenmiş. En azından bir Cavendish eder heralde.

@Smoker
müsait olduğun bir zamanda senden bölüm detayı isteyeceğim. yapsanda yapmasanda şimdiden teşekkürler.

Benim düşündüğüm şekilde yapıyorsa, Law'u durdurması gayet kolay olur. Law'un gücü ellerine bağlı, parmaklarını oynatamazsa, hiçbir şey yapamaz.
Kendi yerini değiştirirken parmak hareketine ihtiyac duyuyormuydu law ? Nesneler için yeterli oluyor.Peki kendisi için.Smokerdan kaçarken direk olduğu yerden kayboldu hiçbirşey yapmadan.

Bu arada sayıyı tekrar okudum gözüme birşey çarptı.Sugar.

Bu sugarda birşeyler var.Oyuncakların halini gördükten sonra üzgün surat ifadesine ek olarak kyrosu nedensizce oyuncağa çevirmiş.Sizce dofu korumak istemesinden mi ? Yahu dofun korunmaya mı ihtiyacı var.Kyrosu kurtardı yardım etti bir nevi bence.Oyuncağa çevirir çevirmez ortamdaki herkes onu unuttu.Dof dahil.Oyuncağı tanımadılar,umursamadılar ilk defa gördükleri için o ara rikuyu kaçırabildi.Ben böyle yorumluyorum.Aksi takdirde kyrosun rikuyu kaçırmasına izin vermezlerdi.Sugar araya girdi ve kyrosun hem canından olmasını engelledi hemde istediklerini yapmasına olanak sağladı.

Kendi yerini değiştirirken parmak hareketine ihtiyac duyuyormuydu law ? Nesneler için yeterli oluyor.Peki kendisi için.Smokerdan kaçarken direk olduğu yerden kayboldu hiçbirşey yapmadan.
O tekniğin adı Shambles. Kendi ya da başka şeylerin yerini değiştirebiliyor parmak hareketi ile.

Kar taneleri ve kurşunlar.

Sahne 1: Elleri görünmüyor.

Sahne 2: Yine bir belirti yok.

Bir şeylerin yerini parmak hareketleri yapmadan değiştirebildiğini görmedik. Kendini de bu teknikle değiştiyor kesin olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık