Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diamante'yi seven tek ben miyim la ? Duruş çok iyi la Barto'nun karşısındayken.Zaten sürekli sülalem raat modunda gülüyor adam.Ciddileşse ne olacak merak ediyorum.İnşallah Barto'yu yener.Ondan sonra da Rebecca'yı annesinin yanına postalar.Üşüyoruz Diamante reis.cCc Diamante cCc

Diamante'yi seven tek ben miyim la ? Duruş çok iyi la Barto'nun karşısındayken.Zaten sürekli sülalem raat modunda gülüyor adam.Ciddileşse ne olacak merak ediyorum.İnşallah Barto'yu yener.Ondan sonra da Rebecca'yı annesinin yanına postalar.Üşüyoruz Diamante reis.cCc Diamante cCc
Sabo verecek ayarı ona rahat ol , o boyalı yüzünden ağlarken akacak boyaları , saçlarından bir tel alacak Diamante'nin haberi olmayacak , gitara vurup getirecek.

Sabo verecek ayarı ona rahat ol , o boyalı yüzünden ağlarken akacak boyaları , saçlarından bir tel alacak Diamante'nin haberi olmayacak , gitara vurup getirecek.
Ciddiyet yok ki Sabo'da Ozan.Bu güzeldi diyor la adam.Burgess desen şu çip diyor gülüyor.Barto desen bu kalkan sözlere engel olamaz falan diyor.Diamante ehehe anneni öldüren bendim diyor.Lan olum neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.Ciddileşin azıcık öyle kapışın.Gırgır modunda alayı.Girin ölümüne işte gebertin birbirinizi.Ben kana susadım o kadar ekşınsız bölümden sonra.Tamam sakinleştim azıcık.

Ciddiyet yok ki Sabo'da Ozan.Bu güzeldi diyor la adam.Burgess desen şu çip diyor gülüyor.Barto desen bu kalkan sözlere engel olamaz falan diyor.Diamante ehehe anneni öldüren bendim diyor.Lan olum neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.Ciddileşin azıcık öyle kapışın.Gırgır modunda alayı.Girin ölümüne işte gebertin birbirinizi.Ben kana susadım o kadar ekşınsız bölümden sonra.Tamam sakinleştim azıcık.
Diamante'nin gücü kızına ekmek arayan fakir anneye söker( duygulandım) , karaktersiz o boşver , Sabo kendine güveniyor Diamante Rebecca'ı gözüne kestirdi ,sıkıyorsa bulaşır Sabo'a ölmek istiyorsa tabi.

Diamante'nin gücü kızına ekmek arayan fakir anneye söker( duygulandım) , karaktersiz o boşver , Sabo kendine güveniyor Diamante Rebecca'ı gözüne kestirdi ,sıkıyorsa bulaşır Sabo'a ölmek istiyorsa tabi.
Sabo değilde orada zoro olacaktı var ya,diamanteye bir atar yapar diamantede altına yapardı monet gibi :D Zoro böyle durumlarda aniden Rayleigh seviyesine çıkıyor.

Usopp :) Hocam ağzına sağlık süper yakalamışsın detayları. Luffy'nin yeni yonkuo olmasına bende kesin gözle bakıyorum hele barto tayfasının sevgisini ve sabo yu gördükten sonra.. Ek olarak Cavendish diğerleri vs.. oyuncak olduktan sonra Luffy'i öldürmekten vazgeçicem vs.. bidi bidi konuşmuşlardı Happo navy gibi bunlarında ittifakta yeralma olasılığı nedir düşündünmü hiç.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/742/18 bahsettiğim sayfa.
su an oyuncak olan herkez ve riku krallıgı hasırsapkaların müttfiki olucak zaten.bu saatten sonra aktif müttfik durumu var.grand linedada müttefikler oldu ama geride kaldılar.yeni dünyada öyle degil.birleşmessen yonkolar süpürüyor seni.yani lawın ittifak anlayısı hasırsapkanın karizması ve usoppun basarısıyla cok görkemli hale dönüsecek.dresrosada dövüsüp oyuncak olan adamlara bakarsak;

- dagama ve elizabell.prodence krallıgının kralı ve taktikcisi.gördügün gibi bunlar luffye direk bir baglı krallık saglıyor.

- ricky ve tank lepanto.gördügün gibi bunlarda riku krallıgı kralı ve askeri şefi.buda luffye bir baglı krallık saglıayacak.

- bartolomeo.barto club korsanları kaptanı.tayfasıyla hasırsapkaların kanat müttefiklerinden biri olucak.

- blue gilly.uzun bacak kabilesinden,elbaf ve bu kabile ziyaret edecegimiz yerler arasında gibi geliyor bana.

- chinjao,sai,boo.hem happou navy sai ve boo önderliginde luffynin emri altında olucaklar,hemde çiçek krallıgını bize çekmek için baglantı.

- kelly funk ve bobby funk.bu iki kardeşte baska bir krallık olan mogaro krallıgındalar.her birinin bir krallıkla bagı olması,bizimkiler oraya gittiginde ünleri ve tanınmaları için sart.yonkoluk böyle oluyor.büyüyor gücleniyor,yeniyorsun ve halk sana yonko diyor.

- hajrudin elbaftan.adam acıkca direk kulunuz köleniz olurum dedi.aslında tayfaya dev alsak süper olurda ,muhtemelen elbaftan güclü bir korsan tayfası müttefikimiz olucak.ki e.oda muhtemelen dorry ve brogy ile oimo ve kaashiyide baglıyacak tekrar hikayeye.

- son olarak cavendish.güzel korsanları kaptanı.söyledigi sey luffynin kellesini almıyacagım.ama zaten alamıyacagı kesindi.e.oda minnet borcunu bence saygıya ve ittifaka dönüstürecektir.nasıl en kötü jenerasyonun adını duyunca saydırıyorsa,hasırsapkalı luffyi duyuncada laf söyletmiyecek ve övücektir.

tüm bu verilere bakarsak ve neptünün linlinin bayragı indiginde yerine koycak bir bayrak biliyorum lafınıda hesaba katarsak...ayrıca jinbeinin günes korsanlarıyla birlikte bize katılısınıda hesaplarsak.topu topu üzerinde krallık olan 2 yerde hasırsapkalar alıcak yürücek. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık