Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof hala bizimkilerin orada olduğunu bilmiyor hala şaşıyorum şu duruma. Ya ben k.hakinin işleyişini anlayamadım ya Dof'un k.hakisi sandığımdan çok daha kötü ya da E.Oda bu k.haki işini tam olarak oturtamadı.

Tahmini olan var mı bu konu hakkında?

Dof hala bizimkilerin orada olduğunu bilmiyor hala şaşıyorum şu duruma. Ya ben k.hakinin işleyişini anlayamadım ya Dof'un k.hakisi sandığımdan çok daha kötü ya da E.Oda bu k.haki işini tam olarak oturtamadı.

Adamın kafa meşgul , şu an odaklandığı konu başka , Trebolla konuşuyor Law ile ilgileniyor bu yüzden odaklanmışken hissetmemesi normal.Sinirli halde zaten.

Adamın kafa meşgul , şu an odaklandığı konu başka , Trebolla konuşuyor Law ile ilgileniyor bu yüzden odaklanmışken hissetmemesi normal.Sinirli halde zaten.
Bu dediğini luffy bozmuyor mu? Bir anda hissetmedi mi Caribouyu. Ha belki bu Luffy ait özellik olabilir yada Luffy o ara rahat modun da takılıyordu onun için hissedebilmiş olabilir buradan da eğer olumsuz koşullardaysa bir karakter K. hakisi zayıflıyor olabilir mi. Yada adamda yoktur:D

Benim tahminim Dof'un hakisi bizim luffynin yarısı bile değil.
Mesela Luffy h.haki ile 50.000 balıkadamı serdi yere. 2 sene önce Marinefordda çok pis h.haki patlaması yaptı.Amma Bizim şeytan smokera dalmadan önce h.haki patlattı ama smokerin bir avuç adamı yakınında olmasına rağmen yarısını anca bayılttı.

Yani çok güçlü bir haki beklemiyorum Doftan. En azından Luffy kadar değildir. :cool:

Benim tahminim Dof'un hakisi bizim luffynin yarısı bile değil.
Mesela Luffy h.haki ile 50.000 balıkadamı serdi yere. 2 sene önce Marinefordda çok pis h.haki patlaması yaptı.Amma Bizim şeytan smokera dalmadan önce h.haki patlattı ama smokerin bir avuç adamı yakınında olmasına rağmen yarısını anca bayılttı.

Yani çok güçlü bir haki beklemiyorum Doftan. En azından Luffy kadar değildir. :cool:
Aynen öyle çok doğru tespit
Bide bu dofa adam falan demeyin ya bildigin kancık sahtekar adam ölsün kurtulak ya nefret ettim adamdan op un en tiksinç ikinci adamı şu anda dof(ilki akaitnu denen yaratık tabi benim icin )

@arara

Dof'un hakisi Luffy'nin yarısı bile değilse klasik Oda'nın arc bossunu yüceltme oyununa geldik demektir.Ama ben yüksek bir haki bekliyorum ondan açıkçası...

@CooL

K.hakinin düğmesi varmışçasına açılıp kapanması gibi bir anlam çıkıyor söylediklerinden.Mantıklı yani olabilir de ama yemek yeme,nefes alma gibi k.hakinin de kişinin bir parçası olması gerekmez mi?

Atıyorum Luffy'ye arkasından bıçak geldiğinde o an k.hakisi açık olmadığı için direkt yok yere ölecek mi?:ehe: K.haki gibi bir şeyin Luffy gibi dikkatsiz salaklar için bulunmaz nimet olduğunu düşünüyordum ama bu gücü kullanabilmek için gene dikkatli olmak gerekiyormuş yani,dediklerinden bunları çıkardım dostum:)

@arara

Dof'un hakisi Luffy'nin yarısı bile değilse klasik Oda'nın arc bossunu yüceltme oyununa geldik demektir.Ama ben yüksek bir haki bekliyorum ondan açıkçası...

@CooL

K.hakinin düğmesi varmışçasına açılıp kapanması gibi bir anlam çıkıyor söylediklerinden.Mantıklı yani olabilir de ama yemek yeme,nefes alma gibi k.hakinin de kişinin bir parçası olması gerekmez mi?

Atıyorum Luffy'ye arkasından bıçak geldiğinde o an k.hakisi açık olmadığı için direkt yok yere ölecek mi?:ehe: K.haki gibi bir şeyin Luffy gibi dikkatsiz salaklar için bulunmaz nimet olduğunu düşünüyordum ama bu gücü kullanabilmek için gene dikkatli olmak gerekiyormuş yani,dediklerinden bunları çıkardım dostum:)
Sen biriyle dövüşürken arkadan biri gelip seni bıçaklayabilir çünkü sen karşıdakine odaklanmışsındır.(bu haki seviyesi ile alakalı eğer yüksek seviyedeyse ondan da sıyrılırsın)
Ama sen biriyle dövüşürken karşıdaki sana bıçak atarsa sıyrılırsın.

Bu anlamın çıkması lazım.
Dof'ta şuan 4 koldan işlerle uğraşıyor ve ruh hali hissetmesini engelliyo olabilir.Zaten haki ruh, irade gücü.

Mesela bir örnek dha vereyim , Rayleigh müzayede salonunda kimse birşey anlatmadan ortamı süzüp olanları çözüyor dikkatini verip.

Sen biriyle dövüşürken arkadan biri gelip seni bıçaklayabilir çünkü sen karşıdakine odaklanmışsındır.(bu haki seviyesi ile alakalı eğer yüksek seviyedeyse ondan da sıyrılırsın)
Ama sen biriyle dövüşürken karşıdaki sana bıçak atarsa sıyrılırsın.

Bu anlamın çıkması lazım.
Dof'ta şuan 4 koldan işlerle uğraşıyor ve ruh hali hissetmesini engelliyo olabilir.Zaten haki ruh, irade gücü.
Haki olayını anladım dostum haklısın.

Bu sefer de şöyle bir sonuç çıkarıyorum kendime.İşler istediği gibi gitmezken,hasır şapkanın falan kendisini alaşağı etmek için saraya geldiğini bilmesine rağmen Dof gibi tecrübeli birisinin kendisini bu kadar salmasını beklemezdim.İnsan demez mi lan bana saldırmaya geliyorlar tetikte olmalıyım diye:of:

Adam gittikçe düşüyor gözümden.:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık