Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 738: Trebol Kuvvetleri: Özel Yönetici Sugar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyazsakal denilen adamla 2 amirali punk hazard gibi bir adaya koyarsanız başka kimse olmadan Wb yeri siler 2'siyle. Marineford gibi bir yerde öyle şahane bir meyveyi tüm kapasiteyle kullanamadı adam. Yaşlı olsa bile bir adada sadece Wb ile 2 amiral olsun öper amiralleri.
O meyveyi asla tam kapasite kullanamazdı. Tabii kendini feda etmeyecekse.

evet haklısın tısanırım deniz suyu sıkıntı fakat Wb'nin bir çaresini bulacagını düşünüyorum kendini feda etmeden amiralleri suya gommenin

wb fanları coşturmuş gene :D yok 2 amirali süpürür felan.Yavaş süpürsün kizaru wb ile maymun gibi oynadı resmen,Akainu'ya ise anca arkadan vurdu.Saf güç olarak en güçlü olabilir ama yenilmez değil.

Ada yok etmek tamam da Dünyayı yok etmek OP dünyası için biraz über kaçtı. Bunu bir WB fanı olarak söylüyorum. Diceksinki Oda Sengokunun ağzından "Dünyayı yok edebilecek güce sahip" dedirtti ama orada biraz abartı yapmış olamaz mı?
Bana da biraz abartı geldi, ancak tam güçle saldırmadığında bile dünyanın en ücra köşesinde de sarsıntılar meydana getirebiliyordu. İhtimal dahilinde diyelim.

Hatta her şeyden bihaber adamın teki "Bugün de amma çok deprem oldu" diyordu.

Edit: Sadece Sengoku değil, Tsuru da aynı şeyi söylemişti.

Ada yok etmek tamam da Dünyayı yok etmek OP dünyası için biraz über kaçtı. Bunu bir WB fanı olarak söylüyorum. Diceksinki Oda Sengokunun ağzından "Dünyayı yok edebilecek güce sahip" dedirtti ama orada biraz abartı yapmış olamaz mı?
WB tüm gücünü kullanarak dayanıklılığının son damlasına kadar durmadan deprem yapsa fay hatları da yeni depremler oluşturacaktır.ondan sonra artçı depremler felan filan derken dünya yok olur.Smoker in demek istediği böyle bişey olsa gerek

cinayeti işleyen değil de tetikçi gibi

Unknown

Benim aklıma şöyle bir şey geldi.

İssho,geçmişte Mihawk'ın en güçlü rakiplerinden biriydi,ancak Mihawk İssho'yu yendi hatta gözünü kör etti..İssho'nunda Shicibukailiği kaldırmak istemesinin sebebi bu bence

Yalnız o yara Mihawkın kılıçtan çıkmak için çok küçük ayrıca yüze o boyuttaki kılıçla bir saldırı gelse kafası direk gider diye düşünüyorum.Bana daha çok meyve yeteneği ile yapılmış gibi geldi ama nasıl birşey fikrim yok.

Bence çocukluğunda aldığı bir yara.Çünkü kulakları,hisleri mükemmel seviyede ve hani 10 yıllık deneyimle falan olacak bir durum değil.

@Ottoman

Mihawk amiral ötesinde bir adam olsaydı Marineford'ta görürdük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık