Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 738: Trebol Kuvvetleri: Özel Yönetici Sugar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özür ama olacak olan bunlar be abi:D

''Akainu, Mihawk, yeni lord var birde kuma'' demiştim

Peki usta Luffy'nin rolü ne olacak?
Luffynin devrimde rolü yok , Luffy kendi hayalinin pesinde bu yolda önnüe çikan korsan olsun WG adamlari olsun savaşır yikarsa zaten Dragon'un önünden bir engel kalkar .
Dragon ise ayaklanma cikararak özgür ve eşit insalarin yasayacagi bir dünya tasarlama pesinde bu yolda önünde WG'in adamlar cikarsa yikar 2'sinin ortak noktasi bu.

Beyazsakal ile dövüşürken net gördük bence bir açıkta Akainu deldi kafayı.O açıktan sonra bir amiral çok zorlanmadan alırdı Beyazsakalı.
Birde 2 amiral,Beyazsakal ile dövüştüğünü açık verme ihtimalin artar,işler tehlikeli bir hal alır.
O yüzdendir ki Beyazsakala aynı anda iki amiral dalmadı diye düşünüyorum.
Beyazsakal çok fazla açık verdi haklısın şimdi düşündüm de ne diyeceğimi bilemedim. :bilmem:

Hehehe, Luffy'i çeken adam tayfasını çekemeyecek mi? :D
Bak bu adamlar 800 senedir hükmünü sürüyor dünyada, bu kadar kolay mı bu adamları koruyan en güçlü adamların 2'sinin bir yonkou tarafından indirilmesi? Yapma etme.
Usta ben dedim ki iki amiralle kapışır Shanks, üçlü mezar açarız:good: Yani yenemiyor iki amirale eşit güçte demek oluyor. Ya bu imparatorlar 2 amiral filan etmiyorsa niye bu kadar korkuluyor bu adamlardan, ikisi yan yana gelmemesi için dua ediyorlar, daha yeni girebilmişler yeni dünyaya. 2 amiral bir Shanks eder benim için, Adam geldi ve savaş bitirdi ve hala anca bir amiral etsin:D

Roronoa Zoro

Usta ben dedim ki iki amiralle kapışır Shanks, üçlü mezar açarız:good: Yani yenemiyor iki amirale eşit güçte demek oluyor. Ya bu imparatorlar 2 amiral filan etmiyorsa niye bu kadar korkuluyor bu adamlardan, ikisi yan yana gelmemesi için dua ediyorlar, daha yeni girebilmişler yeni dünyaya. 2 amiral bir Shanks eder benim için, Adam geldi ve savaş bitirdi ve hala anca bir amiral etsin:D
Dünya hükümeti öyle kafasına göre hareket edemiyor, korumaları gereken bir dünya düzeni var. Tek bir amiral kaybı bile ağırdan afedersin g*tü kaybetmeye başlamak demek. Güç dengeleri diye buna deniyor zaten. Gidip dağıtamayacaklarından değil.

Bende senin gibi düşünüyordum, yonkou kaptanı 2 amiral ile kapışır ancak sağ kurtulsa bile çok ağır yaralı şekilde kurtulur -bir kaç uzvu kaybetmiş şekilde- ancak Shanks 2 amirali alacaksa diğer adamlarından 1i veya 2si diğer amirali alır ortada denizci menizci kalmaz bu kadar kolay kaybedemezler denizci amiralleri de yoksa dünya düzeni denen dengeyi sağlayamazlar.

Luffynin devrimde rolü yok , Luffy kendi hayalinin pesinde bu yolda önnüe çikan korsan olsun WG adamlari olsun savaşır yikarsa zaten Dragon'un önünden bir engel kalkar .
Dragon ise ayaklanma cikararak özgür ve eşit insalarin yasayacagi bir dünya tasarlama pesinde bu yolda önünde WG'in adamlar cikarsa yikar 2'sinin ortak noktasi bu.
O zaman hep bahsedilen Luffy KK olacak sonra dünya hükümeti ile savaşacak yandaşları ile kurgusunu kabul etmiyor musun? O zaman tamam kendi yollarında sonuna kadar ilerleyecekler ve aynı savaş alanını paylaşmacaklar.

O zaman hep bahsedilen Luffy KK olacak sonra dünya hükümeti ile savaşacak yandaşları ile kurgusunu kabul etmiyor musun? O zaman tamam kendi yollarında sonuna kadar ilerleyecekler ve aynı savaş alanın paylaşmacaklar.
Kurgu sadece kişisel tahmin , Roger gidipte tüm hükümetle savasmis mi acaba onu bilmek lazim, Luffy en sonra WG ile savaşsa da bu savaş marineford savasi gibi oluyor ama Dragon gemiyle gelip WB gibi savaşmaz WG ile olaylari farkli.
Luffy orada tüm hükümetle savaşmayacak.Bu savaş muhtelemen Marineford'un 2.versiyonu olur WB'in kaybettiği savasi kazancak.

Devrim ordusu topyekün saldırmaz yavaştan parçalar Dragon emri verir 170 ülkede kaos baslar savasi budur
Devrim liderleri ülkelerde isyan baslatir hükümet bundan ölümüne korkuyor iste.

Dünya hükümeti öyle kafasına göre hareket edemiyor, korumaları gereken bir dünya düzeni var. Tek bir amiral kaybı bile ağırdan afedersin g*tü kaybetmeye başlamak demek. Güç dengeleri diye buna deniyor zaten. Gidip dağıtamayacaklarından değil.
Zaten dağıtamazlar anca birisini alırlar sonra denizcilere üçlü çeker İmparatorlar:D Birebirde dağıtırlar bunu söyleyimde.

Bende senin gibi düşünüyordum, yonkou kaptanı 2 amiral ile kapışır ancak sağ kurtulsa bile çok ağır yaralı şekilde kurtulur -bir kaç uzvu kaybetmiş şekilde- ancak Shanks 2 amirali alacaksa diğer adamlarından 1i veya 2si diğer amirali alır ortada denizci menizci kalmaz bu kadar kolay kaybedemezler denizci amiralleri de yoksa dünya düzeni denen dengeyi sağlayamazlar.
Usta Shanks 2 amiralle postaladık geriye bir amiral bir filo amirali 7 lord ve 5-6 tane sağlam koramiral kalıyor onun için dağıtamazlar yani sorun olmaz Shanks'ın iki amile denk olması.
İşte en büyük sorun Marcodan da gördük ne kadar güçlü olursan ol Yonkou tayfasında başka amiral alacak adam yok nerdeyse denk var ama yenemezler

Kurgu sadece kişisel tahmin , Roger gidipte tüm hükümetle savasmis mi acaba onu bilmek lazim, Luffy en sonra WG ile savaşsa da bu savaş marineford savasi gibi oluyor ama Dragon gemiyle gelip WB gibi savaşmaz WG ile olaylari farkli.
Luffy orada tüm hükümetle savaşmayacak.Bu savaş muhtelemen Marineford'un 2.versiyonu olur WB'in kaybettiği savasi kazancak.

Devrim ordusu topyekün saldırmaz yavaştan parçalar Dragon emri verir 170 ülkede kaos baslar savasi budur
Devrim liderleri ülkelerde isyan baslatir hükümet bundan ölümüne korkuyor iste.
Böyle olursa ne diyebilirim ki:good: O zaman bu seri çok farklı olacak:flaugh:

Roronoa Zoro

@Korsanlar Kralı
Yahu gözümden kaçmış, lordları niye sayıyorsun yahu? Mihawk dediğin adam Shanks var diye dalmaz, Luffy Hancock'a şş dese ıslanıyor zaten hanım kızımız, Buggy malumumuz, Koramiralleri de bi' zahmet Shanks'ın adamları toplasın. Geçmiş olsun dünya hükümetine, selasını okutuyorum buradan haftaya.

@Korsanlar "Kralı"
Bak şu seride Wb bile bir en pis gaza gelmiş haliyle bir Amirali öldüremiyor.Yenerken bile yüzünün yarısını götürüyor.Kesin yenilgiye bile uğramıyor adam 2 bölüm sonra ayaklanıp tüm tümenle vs atıyor.Shanks'ın önünde bir hayal et Akainu ve Aokiji'yi eğer yener dersen mantığın bunu alırsa daha bir şey diyemem.

Edit: Bak 7yıllık bir Shanks fanı olarak soruyorum sana?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık