Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 738: Trebol Kuvvetleri: Özel Yönetici Sugar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

@Korsanlar "Kralı"
Senin dediğin şekilde olsa WG'nin geleceği bir Yonkou'nun hinlik planı yapmasına bakar. Gözle görülebilen bir şey bu güç dengesi.
Bu arada hasta WB'ün Shankstan ve diğer yonkoulardan güçsüz olduğunu mu düşünüyorsun?

Sence Dragon tüm Ümidini oğluna nasil bırakabilir?
Oglunun ona yârdim edeceğini düşünmüyordur bile , adam bizzat carpik düzeni değiştirecek iradeyi kendinde buluyor.
Bence Dragon ile Roger serinin en imba 2 karakteridir.

Hatta Roger bile bu kadar yüksek bir ideale sahip değil.
Usta düşünmekle alakası yok olacak olan bu. Mihawk her yerde bağırıyor bu adam tehlikeli çünkü etrafında adam toplama özelliği var niye? Ya Dragon neyi hala bekliyor? Niye hala adam gibi hamlesini yapmamış yaşlanmayı mı bekliyor?

@Korsanlar "Kralı"
Senin dediğin şekilde olsa WG'nin geleceği bir Yonkou'nun hinlik planı yapmasına bakar. Gözle görülebilen bir şey bu güç dengesi.
Bu arada hasta WB'ün Shankstan ve diğer yonkoulardan güçsüz olduğunu mu düşünüyorsun?
Ya usta tek yonkou nereye alsın? Shanks iki amiral alsa geriye 1 amiral ve filo amirali kalıyor hadi birini de Ben beckman tutsun Akainu ne yapacağız yada lordları? Güç dengesi Shansk ağlatır teke tekte bir amirali, ikiye karşı birde 3'lü mezar kazarız:good:

Ray-san ne diyor, genç olaydım şimdiye seni ve yanındakileri paketlemiş bizimkilerin yanına gitmiş olurdum diyor. Bunu dediği adam Kizaru. Şuanki Shanks bir Ray-san'ın gençliğinde ise bana göre 2 amiral alır tabi Akainu'yu saymıyorum serideki rölü daha büyük normal bir amiralden güçlüdür

Usta düşünmekle alakası yok olacak olan bu. Mihawk her yerde bağırıyor bu adam tehlikeli çünkü etrafında adam toplama özelliği var niye? Ya Dragon neyi hala bekliyor? Niye hala adam gibi hamlesini yapmamış yaşlanmayı mı bekliyor?
Adam güc topluyor devrimin amaci bu zaten, yavaş yavaş kralliklari yanina çekiyor yada yikiyor , zaten kendi dedi artik harekete geçmemeize az kaldi diye , Luffy kendi yolunda Dragon kendi yolunda.
Dragon Luffy pissin diye beklemiyordur , 19 yasinda bir çocuğa umut baglamasini beklemem sahsen.

Shanks bence imkani yok Dragon'a denk değil , Dragon'un karakteri diğer karakterlerle kıyaslanacak tarzda değildir.

Beyazsakal,Kizaru ve Aokıjiye açık vermeden saldırdı yara alan olmadı.
Akainuya hurra diye saldırdı ama kafasının yarısını kaybetti.Ardından Teachin tayfaya yenildi.
2 amirali yenmek zor,Birine açık verince kafan gidiyor o halde diyerini yenemezsin zaten.
İkisi aynı anda dalınca iyice sakat.
Beyazsakalı örnek olarak göstermek pek sağlıklı değil, adam daha savaşın başında kılıç kebaba döndü, kalbi tekliyordu vs vs fazla dezavantajlı çıktıydı o savaşa.

Shanks 1-1 e hiç bir amirale kaybetmez, kaybetmemeli.

Roronoa Zoro

Ya usta tek yonkou nereye alsın? Shanks iki amiral alsa geriye 1 amiral ve filo amirali kalıyor hadi birini de Ben beckman tutsun Akainu ne yapacağız yada lordları? Güç dengesi Shansk ağlatır teke tekte bir amirali, ikiye karşı birde 3'lü mezar kazarız:good:
Diyorum ya yanına alsın Luffy gibi, Law gibi adamları, yıkar geçer WG'yi :D
Luffy, Law, Sabo ve Dof tutamaz mı bir Amirali, bal gibi de tutar. Geçmiş olsun o zaman WG'ye.

Adam güc topluyor devrimin amaci bu zaten, yavaş yavaş kralliklari yanina çekiyor yada yikiyor , zaten kendi dedi artik harekete geçmemeize az kaldi diye , Luffy kendi yolunda Dragon kendi yolunda.
Dragon Luffy pissin diye beklemiyordur , 19 yasinda bir çocuğa umut baglamasini beklemem sahsen.

Shanks bence imkani yok Dragon'a denk değil , Dragon'un karakteri diğer karakterlerle kıyaslanacak tarzda değildir.
Luffy pişsin diye beklemiyor kendi bir hayali var kabul ama Robin herşeyi öğrenince ve Luffy anlatınca ne olacak? luffy dağılın millet oyun bitti mi diyecek? Hayır kötülüğün kökünü kurutacak fakat Dragonda bu yolda olduğu için liderlik el değiştirecek ve artık Dragon'u sahneden indirecek mangaka.

Bu seride güç kandan geliyor.İşin aslı şu ki kutsal mallar düşünüldüğü gibi zayıf değil,adamlar antik krallığı yıkabilmişler.seride kan önemliyse bunlara liderlik yapanların kanı hala devam ediyor.Dof en büyük örneği aslında.kutsal mallarda da kral haki var Dof sayesinde görmüş olduk.Dragonun işi bu kadar kolay değil.Düşünsenize her kutsal mal soyunddan en az dof gibi 1 adam çıksa wg nin elinde 19 tane amiral ayarı adam olmuş oluyor,dragon ha deyipte yıkamaz ki bunları.bunlar olaya en son dahil olacak adamlar.
serinin sonunda zaten bunlarla kapışılacak.akainu yada bb sona kalmayacak.

Roronoa Zoro

Luffy pişsin diye beklemiyor kendi bir hayali var kabul ama Robin herşeyi öğrenince ve Luffy anlatınca ne olacak? luffy dağılın millet oyun bitti mi diyecek? Hayır kötülüğün kökünü kurutacak fakat Dragonda bu yolda olduğu için liderlik el değiştirecek ve artık Dragon'u sahneden indirecek mangaka.
Varsayımlarını o kadar net bi' şeymiş gibi söylüyorsun ki insanın tartışası kaçıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık