Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 738: Trebol Kuvvetleri: Özel Yönetici Sugar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim aklıma şöyle bir şey geldi.

İssho,geçmişte Mihawk'ın en güçlü rakiplerinden biriydi,ancak Mihawk İssho'yu yendi hatta gözünü kör etti..İssho'nunda Shicibukailiği kaldırmak istemesinin sebebi bu bence
yeni amiralimiz zeki adam , sırf mevzuda yenildi diye Shicibukailiği kaldıracağını sanmam , adam bariz herşeyin farkında , savaş lordlarına güvenilmeyeceğinin vs.

Bence çocukluğunda aldığı bir yara.Çünkü kulakları,hisleri mükemmel seviyede ve hani 10 yıllık deneyimle falan olacak bir durum değil.
katılıyorum

Bence çocukluğunda aldığı bir yara.Çünkü kulakları,hisleri mükemmel seviyede ve hani 10 yıllık deneyimle falan olacak bir durum değil.

@Ottoman

Mihawk amiral ötesinde bir adam olsaydı Marineford'ta görürdük.
Buradan , savaş meydanında ki tüm elemanların koka kullanamadığı sonucunu çıkarabilir miyiz ? :T
Garp'ın , (aile maile anlamam ) Luffy'den bir yumrukta b*k çuvalı gibi düştüğü gerçeğini de çıkarabiliriz.
Varsayım mode on :T

@Ottoman

Mihawk amiral ötesinde bir adam olsaydı Marineford'ta görürdük.
Mihawk'ın amiral durdurması gerekmiyordu ama Vista'nın gerekiyordu. Bu karşılaştırma doğru gelmiyor bana o yüzden diğer daha doğru gelirken.

O ultra süper garp ve Sengoku ikilisinin ,
Karasakal (meyveyi yeni almış hali ile ) baş edememesi , Luffy'i engelleyememesi gibi durumlarıda var. :T
Biraz bunları da konuşun :/

Unknown

O kılıç boyutu çokta önemli değil bence,uzaktan bir kesme saldırısı yapmıştır,Issho haki ile engellemiş,ancak hakisi gözünü korumaya yetmememiştir
Herne şekilde olursa olsun bana Mihawk tan gelen bir yara gibi gelmiyor.Ayrıca Reiper ın dediği de mantıklı 2 kılıç olabilir ama Vista olması da saçma olur.Birde bu adam sadece gözlerini kaybetti diye tüm Shicilere kinlenmesi mantıksız daha derin bir mevzu vardır.Nefretinin o konum ile ilgili olduğu ortada sorun sadece göz olsaydı direk isim verirdi.

@Tensei

Bende Marineford'a göre yorum yapan biri değilim ama 1 kere saldırınca Vista'nın tüm gücünü görmüş gibi yorum yapılırsa aynı karşılık alınır.

Ayrıyetten Mihawk'ın amiral üstü olduğu savunulursa da buna da karşı çıkarım her türlü :D Amiral üstü demek Yonkouluk,KK gücünde bir adam demek yapmayın etmeyin diyorum.Bu kadar bir adamın karizmasına kendinizi kaptırmayın.

@Ferit

Ben arkadaşın bir saldırıya göre ve Marineford savaşına göre Vista'nın biletini kesmesine biraz ironik bir cevap yazdım.

Mihawk'ın her hareketi bir olayken niye bu kadar küçük görülüyor anlamıyorum. Kendi alanında zirvedeki adamdan bahsediyoruz.

Mihawk'ın her hareketi bir olayken niye bu kadar küçük görülüyor anlamıyorum. Kendi alanında zirvedeki adamdan bahsediyoruz.
Kendi alanında zirvede olması onu sadece kendi alanındakilere karşı güçlü kılar. Amiral ötesi seviye apayrı. Marineford'ta kendi seviyesini görmek için en güçlü saldırısını WB'ye yolladı ama WB'nin 3. Tümen Komutanı Jozu'yu geçemedi o saldırı.

Bence Mihawk Shichibukai üzeri, Amiral altı seviyededir.

edit: Konu bölüm yorumundan nasıl Mihawk'a geldi bu arada :D

Kendi alanında zirvede olması onu sadece kendi alanındakilere karşı güçlü kılar. Amiral ötesi seviye apayrı. Marineford'ta kendi seviyesini görmek için en güçlü saldırısını WB'ye yolladı ama WB'nin 3. Tümen Komutanı Jozu'yu geçemedi o saldırı.
Mihawk'a güçsüz felan her türlü yakıştırma yapılabilir ama bu yakıştırma aşırı saçma. :/

Elmas , Op dünyasının muhtemelen en sert maddesi. :T
Yani kılıç ustalarının doğal düşmanı. Zoro elması kesmenin boşa zaman geçirmek olduğunu belirtmişti hatırlarsan.
Elması kesememesi çok doğal. Ve Zoro , Mihawk'ı geçtiğinde en iyi kılıç ustası olduğunda bunu kesecek kıvama gelip farkını elmas bile kesebilen biri olarak koyacaktır. :T
Eğer elması kesebilecek düzeyde olsaydı herkes şimdiki hedefleri uzaydan dünyayı kesmek olurdu .
Bu ifaden yanlış :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık