Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

726: Dördüncü Vites! Olağanüstü Seken-Adam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 için izleyeyim diyenlerden biri de bendim.... Yine güzelim serimizin haline ağladım, göz yaşlarım durmadı :agla:
Cidden insan hiç mi demez ya dünyaca ünlü bir mangayı anime yapıyoruz, bizim millet de severek izliyor azıcık özen gösterelim de güzel olsun falan hey Allah'ım.... Toei'ye sövmeden edemiyoruz be yazık valla yazık ne diyeyim. Çok nadir güzel sahneler çıkıyor yani benim beğendiğim en azından. Bunda da Zoro'nun tipi görünce bileklere jilet vurasım geldi o nedir ya, kimdi abi o...

Senbonzakura

Bölümün teknik özelliklerinden ziyade aldığım zevke baktım ben, izlerken zevk aldıysam benim için iyidir. İsterse en kral teknikler kullanılsın, en güzel müzikler konsun, eksik gördüğünüz ne kadar şey varsa hepsini tamamlasınlar, bölüm sıkıcıysa ona iyi diyemem ki, izlerken sıkılmışım çünkü :/

Neden bu kadar detaycı düşünüp kendinizi yoruyorsunuz ki? G-4 çıktı Dof'un ağzına etti güzeldi heyecan yaptım yani.

Kötü örnek olarak okullarda okutulmalı. Doğru yöntemlerle kalp krizi bile geçirtebilecek bir bölümü bu kadar sönük yapmak büyük başarı.

Bölüm gayet iyiydi, culvern ve müzikler dışında eksisi yoktu gözümde. Helal olsun g4'ü iyi çizmişler. mangada g4lü Luffy dandik gözüküyordu, animede daha şekil şukul olmuş.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık