Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

726: Dördüncü Vites! Olağanüstü Seken-Adam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toei yine şaşırtmadı. Böyle devam edip yok olup giderler umarım. Toei'den ayrılan animatörler iş de bulamaz kesin. One Piece animesinde çalıştım yazsa CVsinde yada görüşmede bahsetse zaten yaka paça dışarı atarlar.

Şimdi izledim.Kötü değil bu bölümde ofsayt çizimler yoktu.
Ofsayt yok mu. :(
O zoro'nun suratı başlı başına yeter tüm bölümü ofsayt yapmaya. Terlik vakasına değinesim bile yok. Çizimler kötü, aksiyon kötü, müzik kötü, sahneler kötü, uzatıp içine içine etmişler yine.
Ne diye umutlandıysak zaten.

Bölüm iyiydi, insanların umutsuzluğu olsun, denizcilerin saçmalamasını falan iyi yansıtmışlar. Tekerlekli sandalyede adamı denizci kaçırıyor, korsan denizci farkı işte burada. Zoro kafesi durdurmaya gitti. Ah be Dofy şu işi ciddiye alsan bütün bunları yaşamayacaktık. Piton saldırısı çok uzun olmuş o biraz kötüydü, geri kalan her şey iyiydi.

Zoro'nun yüzünü gördüm ve bölüm için tüm umutlarım bir anda yok oldu :(
Doffy ses hızını mı geçti, benim yanlış anlamam mı?

Son düzenleme:
Hani daha önce ki efsane bölümleri yapan adamdı yönetmen ? Sadece o adamın tekniğini dönüşümde gördük sonrası saçmaydı.Dof bacaklara haki verince aynı 65 yaşında emekli altin gününe giden teyzelere benzemiş.Kol desen 3310 da ki snake oyunu gibi uzuyor mubarek.Seslendiren bile dalga geçmiş daha ne kadar uzayacak falan diye.Ayda yılda 1 bölüm bakalım dedik saçmalığa devam.

Bölüm iyiydi ya. Ben beğendim. Özellikle Luffy'nin G4 çıkardığı ses güzel olmuş. Japonlarda var bu. Ero-sennin de bu duruşla o ses tonuyla tanıtıyordu kendini.

Bölüm iyiydi, insanların umutsuzluğu olsun, denizcilerin saçmalamasını falan iyi yansıtmışlar. Tekerlekli sandalyede adamı denizci kaçırıyor, korsan denizci farkı işte burada. Zoro kafesi durdurmaya gitti. Ah be Dofy şu işi ciddiye alsan bütün bunları yaşamayacaktık. Piton saldırısı çok uzun olmuş o biraz kötüydü, geri kalan her şey iyiydi.
Dof yılandan korkuyormuş bu bölüm onu öğrendik. Ehehehe. Nasıl kaçıyordu öyle ya. :D
Saçmalık yeminle ya.

Dof yılandan korkuyormuş bu bölüm onu öğrendik. Ehehehe. Nasıl kaçıyordu öyle ya. :D
Saçmalık yeminle ya.
Bakın hala diyorum, mangaya bakmayın sonra üzülürsünüz. Ben şu bölüme iyi dedim. Dofy az biraz dayak yedi ve ben iyi dedim düşünün. :D
Piton saldırısının farklı bir bilinci var sanki yakala deyince akıllı füze gibi peşini bırakmadı.:D

Aynen G4 için izledim bende idare eder :artiz:
artık G5 gelince bir daha izleriz :ehe:
Aynen g5'e kadar zor daha :D

Klasik toei bölümüydü işte ekstra kötülüğü yoktu, o çizim hataları ve hikayenin içine edişler hep var zaten. Animenin tek sevdiğim yanı olan openingi özlemişim o iyi oldu :) Zaten o kadar anime bölümünü sadece opening ve bazı soundtrack müzikleri için izledim resmen :D Yoksa ben seriye en başta manga ile başlamıştım sonra müziğin gücüne karşı koyamadım animeden devam ettim :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık