Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

726: Dördüncü Vites! Olağanüstü Seken-Adam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir konu açılmasını talep ediyorum. Toei'ye küfürün serbest olduğu bir konu çünkü içimdekileri dökmek istiyorum.
Adam Culverini 5 Dakka dolandırdı ya. Mangada yapılmayan konuşmaları yaptı. Fourth'a Fors dedi. Gereksiz insanların en başta 5 dakka şehir merkezine doğru koşmasını izledik. Zaten Zoronun Kanjurolara doğru dönüp nereye gittiklerini söyledikleri yerde Zoronun tip ayrı bir şey Zoro değil o zoro kesinlikle olamaz. Bölümü beğenmedim. Doflamingonun fors'u ilk gördüğündeki gülüşü resmen bende onun eşliğinde attım. Şu Shanksın girişindeki müzikler ve sonrasında konuşma yaptığı yerdeki müzikler gibi yerli yerince müzik koysalar izleyici yine biraz zevkle izler ama oda yok.

Terlikle dof arasında kalan o birikintiyi kim akıl etti cidden çok merak ediyorum.
Hayır bu bir kabus olmalı :D Ben de 30 bölümdür falan bakmıyordum geçenki bi bölüm hariç, gear 4th'u bekliyordum. Yorumlardan da gördüğüm kadarıyla yine batırmışlar, neyse gear 4th'u yine de animasyon şeklinde görmek istediğim için izleyeceğim.

MDL_Roronoa

g4'e dönüşüm sahnesi daha iyi hakikaten. Çok sönük kaldı la adam. Neyse hızlanmış seri. Hemen meyve uyandırmaya geçmez diyordum ama geçtiler. Dofun da dedği gibi alt tarafı lastiksin oğlum ne diye şekil şukul işler yapıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık