Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lucci

Kardeşim bakmadın mı sayfaya ne diyor orda: Duyduğuma göre kadınlara karşı zayıfmışsın. Ama bu kadar kötü olduğunu düşünmek... Ne kadar utanç verici.
Yani önceden biliyor demek oluyor.

lucci

Borsalino Kizaru
http://www.batoto.net/read/_/179178/one-piece_ch712_by_mangarule/2
Galiba ingilizce yok sende burda da : senin zayıflığının kadınlar olduğunu duymuştum. Ama bu kadar mı kötü... acınası.
Burda da böyle söylüyor senin baktığın yerde çeviri hatası var. Zaten bir sonraki sayfaya bakarsan violetin adamlarından birisi aynen planlandığı gibi violetin güzelliğiyle aklın gitti diye söylüyor.

Karşılık verdi başta yumruk attı Dof kenara çekilip sıyrıldı sonra adamlarını kesti.
Smoker Dof'tan çekiniyordu o yüzden bir daha saldırmadı zaten yenemeceğini biliyordu.
Sonuna kadar katılıyorum.

Smoker zeki bir karakter. Yenemeyeceğini bildiği için hiç dövüşe girip de gücünü harcamadı. Zaten onun öncesinde Law ve Vergo ile vs atmıştı. Ha vs atmasaydı bir şey değişir miydi? Bence değişmezdi. Ama yine de buradan Smoker çok güçsüz sonucunu çıkarmak Smoker'e haksızlıktır.

Smoker için,adam gücünü harcamadı diyorsun peki bu adam gücünü öteki dünyaya mı saklıyor.Ölümüne saniyeler kala Kuzan tarafından kurtarılmadı mı bu adam.Dof'a karşı bir direnç göstermedi ise havada uçuşan dumandan yumruklar başka birine mi aitti?
Kendini savunmak ile karşıdaki karaktere saldırmak arasında ince bir çizgi vardır. Dofly Smoker'e dövmek için saldırdı. Smoker ise kendini savunmak için harekete geçti. Saldırsaydı böyle bir şekilde saldırırdı;

Sen Smoker'ın Dof karşısında böyle bir hareket yapabileceğine inanıyor musun.:D.Ayrıca Her atak bir sardırıdır,ister savunma amaçlı olsun ister sardırı amaçlı olsun.Kelime oyunlarına girmenin anlamı yok.Ayrıca seninde kabul ettiğin üzere Smoker'ın savunma mekanizması Dof karşısında birkaç saniyeden öteye gidemedi.
İnanıyorum. Öncelikle vs ye taraflı yaklaşıyorsun. Seninle tartışmak istemiyorum. İyi günler.

Smoker için,adam gücünü harcamadı diyorsun peki bu adam gücünü öteki dünyaya mı saklıyor.Ölümüne saniyeler kala Kuzan tarafından kurtarılmadı mı bu adam.Dof'a karşı bir direnç göstermedi ise havada uçuşan dumandan yumruklar başka birine mi aitti?
Havada uçuşan yumruklar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık