Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim aklımda bir soru var Dof'un 3 koltuğundaki adamlar mı daha güçlü yoksa Vergo mu? Ki ben Sanji olayının düzeltilmesi için koltuktakilerin daha güçlü olmasını isterim.
Bence koltuktakiler güçlü hatta şöyle:
Law(olsaydı)=10
Diamante=8
Pica=7
Trebol=7-8

Bu tür çok yakın güçte adamlar.

Luffy ve Zoro aynı dövüş kararlılığına sahip karakterler. Bana göre Zoro ve Luffy aynı seviyenin adamları. Luffy'e 10 dersem Zoro'ya 9.5 derdim. Sanji de 9 bana göre. Yani bence, aralarında ki güç farkı çok azdır. Luffy>Zoro>Sanji

Tae_seo
vergo daha siyahlaştırma tekniğini yapmadan, ciddileşip banbusunu çıkarmadan adamın niki banbu düşün artık, isimsiz ilk vuruşunda kırdı bacağı sence isimli bir teknik kullansa ne olur mesela smokera kullandığını? Bi smoker vs vergo ya bakın birde sanji vs vergoya ondan sonra aradaki farkı görün unutuldu heralde o sahneler. Birde bana diyorsun trollüyorsun diye:D
Borsalino kizaru
Kardeşim benide zoro fanı ilan ettin halbuki ben fanlık yapmayalımı anlatıyordum yazımda. Level 3te 30-50m arası suçlular, level 4 te 50-100m arası suçlular kalıyor. Mr1 ı Mihawk bile tanıyor savaştada gördük, birde mr2 da belli seviyesi.
Triller barkta luffy sanji baygın yatarken adamın yaptıkları ortada hala bıçak saplandı ama sanjiye diyorsun.
Shabondy de luffy law kid yanyana çizilirken, zoro da apoo,hawkins, bonneyle çiziliyor, adam süpernova en kötü jenerasyon deniliyor sen zoro = sanji mi savunuyorsun? Sanji beboyla denk çiziliyor, öle her tayfada zoro yok maalesef. Bir kid de killer var onlarda yonkouluğa oynuyorlar.
diyorumki thriller barkta kuma gelmeden önce tayfada en fazla hasar alan sanjiydi onun için yazdım bıcak olayını kalbinden bıçaklanmayı çok küçümsüyorsun sanırım?sanji enisloby de ana rakipler öldükten sonra zoro gibi denizcileri kesip show yapsaydıadam akıllı resimi çekilseydi ve aynı zamanda zoro gibi daha önceden ödülüde olsaydı sanjide 100m ödül alamazmıydı sence? whisky peaktaki adamları sanji yenemezmiydi sence?enies lobydeki rakibi kakudan sadece 20 dokuriki gerideydi kaldıki jyaburanın meyvesi etçil zoandı yani bir etobur zoandan çok daha vahşi oluyorlar E odanın sanjinin resmini çektirmemesi onun ödülü az tutturması falan bunlar ileriye dönük bir plandır çünkü kimse sanjinin ne kadar güçlü olduğunu bilmiyor bilseler sence violeti sanjiyi yakalatmak için yollarlarmıydı?
sorularım bunlar cevapları bekliyorum :)

lucci

Borsalino Kizaru, Alter
Absolom gibi çöpten aldığı üç beş darbeyle ne olurki sanjiye. Ryuma nere absolom nere. Ryuma gibi güçlü bir karakterle kapışmak bile ne kadar efor sarfettirir adama. Ödül olayında haklısın bende öyle düşünüyorum. Ama şu da var her 100m geçenede en kötü jenerasyon demiyorlar bu adamlar ayrı bunların içinde zoro da var, olmuşa ölmüşe çare yok. Ayrıca ben sana shabondy deki durumdan zoronun hawkins, apoo, bonneye denk çizildiğinden, sanjinin ise beboya denk çizildiğini söyledim.
Violetin gönderilmesi gücünden ziyade sanjinin abazanlığının dünya çapında bilinmesiyle alakalı bir durum.
Zoro ve sanji kaku ve jyabuya dan bariz daha güçlüler, sınırlarını triller barkta gördük.
zannenda
Sanjiyi smokerla kıyaslamıcaz da lawla mı kıyaslayacağız?

Borsalino Kizaru, Alter
Absolom gibi çöpten aldığı üç beş darbeyle ne olurki sanjiye. Ryuma nere absolom nere. Ryuma gibi güçlü bir karakterle kapışmak bile ne kadar efor sarfettirir adama. Ödül olayında haklısın bende öyle düşünüyorum. Ama şu da var her 100m geçenede en kötü jenerasyon demiyorlar bu adamlar ayrı bunların içinde zoro da var, olmuşa ölmüşe çare yok. Ayrıca ben sana shabondy deki durumdan zoronun hawkins, apoo, bonneye denk çizildiğinden, sanjinin ise beboya denk çizildiğini söyledim.
Violetin gönderilmesi gücünden ziyade sanjinin abazanlığının dünya çapında bilinmesiyle alakalı bir durum.
Zoro ve sanji kaku ve jyabuya dan bariz daha güçlüler, sınırlarını triller barkta gördük.
zannenda
Sanjiyi smokerla kıyaslamıcaz da lawla mı kıyaslayacağız?
http://www.mangareader.net/103-2571-13/one-piece/chapter-464.html şundan bahsediyorlar.Thrillar Barkta Zoro olayına kadar tayfada en fazla hasar alan adam Sanji'dir.Efor sarfetme örneğin harbiden komik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık