Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law Dofy'nin meyvesi hakkında eminim Luffy'i bilgilendirmiştir. yine dayak yiyip sonra iman power yapacağını zannetmiyorum. ama oda klasik dövüşlerini bunda da es geçmezse açıkçası b.ku çıkar bu olayın :mincika: ayrıca bu kanjuro denen adam ne yapacak onu da bilmiyoruz. kinemon gibi bir adam çıkarsa olası bir savaş durumunda baya bir yararlı olacaktır.

Evet, doğru, bu serinin başından beri engin denizlerde, gökyüzünde, denizin dibinde Luffy'yi amele sümüğü kıvamına getirebilecek adamlar her zaman oldu, bir süre daha olmaya devam edecek. Mesele Luffy kimi dövemez değil, Luffy herkesi dövecek zaten o GOda'nın emri... Mesele; "ne zaman?!" Kritik soru bu, dikkat ederseniz neredeyse Yeni Dünya'nın başından beri hep aynı diyaloğu yaşıyoruz. Luffy'nin şu an ki seviyesi nedir vs... Hatta (Dragon demişti yamulmuyorsam) "Oha Hordy'ye bak, büyük beyaz it balığı, Arlong yanında hiç kalır" benzeri yorumlar okuduk, söyledik. Sonra ne oldu? Baktık ki Luffy gerim gerim geriliyor, hemen dedik "yok yahu ikinci serinin başındayız, Alvida ne ise şu an Hordy'de odur" demedik mi? Haa sorarım siz, demedik mi?! :) E dedik. :D Aha buraya yazıyorum (şaka değil bak sahiden yazıyorum :) ) iki bölüm sonra Luffy o arenada öyle bir güç gösterisi yapacak ki, biz aynen "Ya bırak Dof'u Mof'u, Dof'u Nami dövsün, anca Sanji'nin ayarında Dof, getirin Luffyme Yonkou Gokou!" diyeceğiz... :) Niye? Ne demek niye! Çünkü Ace öldü, Sasuke paralel evrende, çünkü Shounen. ;)

Şimdi beyler bu Law Luffy konusuna bir açıklık getirmek gerekirse Luffy diğer rakiplere karşı olan dövüşlerde Lawdan daha güçlü olabilir. Ancak bir Law ws Luffyde kimse bana çıkıp Luffy yumruklaya yumruklaya alır uçurur Lawı demesin. Çünkü Law Luffynin antisidir.

Lawı özetliyecek olursak şu anda akıl oyunlarında ustası ile kapışıyor. Bu seviyede bir zekaya sahip. Yani rakibi bir yanlış hamle yaptığında işini bitirme olasılığı %99.

Luffye gelirsek Lawla anti olması tamamen beyinsiz,embesil,mal,ahmak bir karakter olmasıdır. Yani aslında zeki herkes Luffynin antisi ancak Luffy şu ana kadar yaptığı savaşlarda 1 doğru hamle yapana kadar 3 yanlış hamle yapıyordu ancak rakibi bunu değerlendiremiyordu. Böyle bir wsde Luffy en fazla 3. yanlışında Lawa karşı kaybetti diyebiliriz.

Law Dofy'nin meyvesi hakkında eminim Luffy'i bilgilendirmiştir. yine dayak yiyip sonra iman power yapacağını zannetmiyorum. ama oda klasik dövüşlerini bunda da es geçmezse açıkçası b.ku çıkar bu olayın :mincika: ayrıca bu kanjuro denen adam ne yapacak onu da bilmiyoruz. kinemon gibi bir adam çıkarsa olası bir savaş durumunda baya bir yararlı olacaktır.
Bilgilendirse ne olur ? Sence dinlemişmidir :D Burda luffyden bahsediyoruz nickin gibi gider dalar Doflamingoya :D

Şimdi beyler bu Law Luffy konusuna bir açıklık getirmek gerekirse Luffy diğer rakiplere karşı olan dövüşlerde Lawdan daha güçlü olabilir. Ancak bir Law ws Luffyde kimse bana çıkıp Luffy yumruklaya yumruklaya alır uçurur Lawı demesin. Çünkü Law Luffynin antisidir.

Lawı özetliyecek olursak şu anda akıl oyunlarında ustası ile kapışıyor. Bu seviyede bir zekaya sahip. Yani rakibi bir yanlış hamle yaptığında işini bitirme olasılığı %99.

Luffye gelirsek Lawla anti olması tamamen beyinsiz,embesil,mal,ahmak bir karakter olmasıdır. Yani aslında zeki herkes Luffynin antisi ancak Luffy şu ana kadar yaptığı savaşlarda 1 doğru hamle yapana kadar 3 yanlış hamle yapıyordu ancak rakibi bunu değerlendiremiyordu. Böyle bir wsde Luffy en fazla 3. yanlışında Lawa karşı kaybetti diyebiliriz.
Luffy simdide ahmak beyinsiz bir karakter mi oldu?
Soruyu aninda ogrendi,croconun zayif noktasini cozdu,saglam bir kenbunshoku kullanicisi eneli yendi.vs.vs.
Muthis bir hiza cikabilen bellamye tek atti,arlongun kribachisini elleriyle kirdi,lucciden 3tane rokugan yemesine ragmen ayaga kalkip luccinin isini bitirdi.bunu yaparken yari olu haldeydi.yani yumrukla gayette dover.
Luffynin zekasi komediye dayali.tipki zoronun yon konusunda zayif olmasi gibi.
Law kim luffyi yenmek kim.meyvesi sakat fakat luffynin smoker gibi dikkatsizce davranacagini dusunmuyorum.

Bu şarkı sana gelsin...

Doflamingo dayak yiyebilir. Daha da önemlisi Law ölebilir! Kendisi Rob Luccy'den bu yana bu seri içerisinde görülmüş en kuul pijdir. Paçalarından kuulluk akmakta, adeta kuul kokmaktadır. Evet Law her an aşırı karizmadan ölebilir. Ayrıca şapkası yokken daha da dikkat ettim, Oda özellikle Luffy'ye benzesin diye çizmiş sanki. Dragon'un teyze çocuklarından olabilir. Sonuçta D.ler geniş bir aşiret. İçinde Roger'ı da var, Marshall'ı da... Önüne gelene "kalbini kaptırması" her ne kadar bizi cinsel eğilimleri konusunda şüpheye düşürse de, önüne gelene ayar vermesiyle de nice Korsanfan'lı yiğidin kalbini çalmıştır. Smoker, Vergo, Amiral, Doflamingo, Yonkou derken, sonunda Roger'ı Shirohige'yi falan mezarından kaldırıp ayar verecek diye korkuyoruz, kendisini durduramıyoruz efendim. Dikkat edin, her an mangadan fırlayıp size de ayar verebilir! Belki bir gün, eğer uslu bir çocuk olursanız, kim bilir, ormanda ki cüceleri bile Robin'in üzerini ararken görebilirsiniz...
Tikat et!

Luffy simdide ahmak beyinsiz bir karakter mi oldu?
Soruyu aninda ogrendi,croconun zayif noktasini cozdu,saglam bir kenbunshoku kullanicisi eneli yendi.vs.vs.
Muthis bir hiza cikabilen bellamye tek atti,arlongun kribachisini elleriyle kirdi,lucciden 3tane rokugan yemesine ragmen ayaga kalkip luccinin isini bitirdi.bunu yaparken yari olu haldeydi.yani yumrukla gayette dover.
Luffynin zekasi komediye dayali.tipki zoronun yon konusunda zayif olmasi gibi.
Law kim luffyi yenmek kim.meyvesi sakat fakat luffynin smoker gibi dikkatsizce davranacagini dusunmuyorum.
Saydığın karakterlerin hepsi Law gibi akıllı,zeki,plancıydı dimi ben bunu unutmuşum.

o değilde law"ın planı tuttu bence.adanın diğer tarafına kendini yem olarak attı dofu,amirali o tarafa çekti.haftaya başlarız gene law dof"tan zeki çıktı aslında böyleymiş oha diye.law cc"den başka arka planda başka olaylar döndüyor,buda onu dofun elinden kurtaracak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık