Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Franky

Emir de demir de haber de Gorousei'den geliyor aslında. Kırmızı İt bunu ifade ediyor zaten. Bu yüzden Fuji'nin eli ayağı bağlı. Ama delikanlı bir samuraya benziyor Fuji, Arc sonunda kendisini Mariejoe'da "ben bir şey görmedim vallahi, gelip ağzını yüzünü kırmışlar Dof'un, ben de leşini aldım getirdim" derken görebiliriz. Bu sayede ikinci bir Aokiji vakası olabilir. Hatta Aokiji ile kanka bile olabilirler... :D

@Smoker

Portrey D. Ace'den beri yıllardır böyle çıkışlar bekliyoruz senden, sonunda bir muradıma daha erdim... Ahahaha :D Sandalyeden düşüyordum "iki gözüm önüme aksın" :D

Haha iyimiş. :ehe: Yapanın eline sağlık.

Law-Luffy üstünlüğü o kadar önemli değil. Sonuç olarak ŞU ANLIK müttefik bu adamlar. Önemli olan Dof'tan güçsüz olan Luffy reyizin arc sonu ya Dof'u yenip ya öyle ya böyle bir şekilde Dof'un üstüne çıkacağı kesin güç olarak. Haa Dof karşısında Lucci gibi foş olarak mı kazanır ya da bizim süper zeka Robin ve zeki Law'ın yürrüttükleri planlarla Dof karşısında bir avantaj sağlarlar mı bilmem. Bu arada CP0 fabrikaya gidiyor olabilir mi? Bu elemanlar nerede?

biraz araştır bulursun :) bu arada yazdıklarını okudum cidden çok güzel ezin Law ı saol :)
Neyse "M"-kun'u karıştırma bu işe, bu sen ve benim aramda bir mesele! :D Yok yahu, ezmek değil, dahi adam, Yeni Çağ'ın Yonkou'su olacağı kesin ama atarın ayarı yok arkadaş bu dallamada! Biraz dur, biraz sakin, sen ki iki koca yıl Luffy'yi bekledin planlarında sağlam bir müttefik edinmek için. Vergo'yu hiç mi tanımadın allahsız, hele bir bak adam ne diyor, "Bu dipsiz dünyada gücü elinde tutanları anlat onlara Smoker! Law sen Dof'un geçmişini bilmiyorsun, bu senin sonun olacak!" diyor. Evet Law ölümcül mü ölümcül bir hata yaptı! Bunca zaman tüm planlarını Kaidou'ya yoğunlaştırdı ve yüzde 30 luk bir başarı oranımız var dedi Luffy'ye. Öte yandan Dof'u denklemin çok fazla dışında tuttu. Sanırım bu yüzden Luffy'yi bekledi. Luffy'nin yeteneğinin aslında ne olduğunu keşfeden nadir adamlardan biriydi. Ona müttefik gerekiyordu. Üstelik öyle bir müttefik buldu ki kendine, düşmanını bile müttefiği haline getirebilen bir D... Bütün mevzu bu aslında.

Hah al işte! Bir tane de gece kuşu çıkar tam can evinden vurur yaralı kaplanı! :D Yapmayın arkaaşım, yapma Mystic-chin! :D

Arkadaşlar kusura bakmayın ama mangaka boşuna Luffy'ye çanı 16 kere çaldırmadı, Dof'u da boşuna taa ebesinin nikahına bağlamadı. Adam tek arcta ne kadar büyük güç varsa kattı işin içine dünya hükümetinin en tepesinde tut yonkolara kadar. Marineford dan sonra çanı çalması ile sinyali verdi, bu arcın sonunda da yeni çağı ben şekillendirecem diyecek Luffy.

Şu seriyi takip eden herkes görmüştür ki Luffy gücü hakkında bilgisi olmadığı kişilere ilk etapta yenilir sonra bir çaresini bulur gider canlarına okur. Üstelikte ana karakter bu adam, ne olacaktı her seferinde dayak yeyip oturacak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık