Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende ilk yorumumu yapayım yeni uye olarak :p
meyve yiyen zoro olamaz diyorum cünkü amacı en iyi kılıc ustası olmak logia meyvesi yerse en iyi kılıc ustası olma yolunca buyuk bi avantaj saglayacaktır ve bunuda kabul etmez zoro sadece kendi gücü ve yetenegi sayesinde bu hedefine ulasmak istecektir.
sanjiye gelirsek amacı all blue yu bulmak seytan meyvesi yedikten sonra bu all blue olayı icin bir nedeni kalmayacaktır.
usop gelirsek sniper birine nasıl bir katkı saglar bilemiyorum. namide alakasız olur . franky ninde olayı farklı zaten robot falan .
Bende sabonun olmedigini dusunenlerdenim ve meyveyi birtek ona yakıstırıyorum. oda sensei sabo luffy ace i birbirlerini kardes kabul ettikleri seklinde tanıttı belli mi olur saboyu yıllar sonra araneda ace'nin meyvesi icin savasırken buluruz.(ümit ediyorum :) )

Arkadaşlar zoronun kılıcı bulması bence mihavkın öğrettiği bi teknik çünkü aynı teknigi mihavk marineford'da kalabalık içinde luffy'i bulmak için kullanıyordu . zoroyu görünce aklıma direk o geldi sonuçta adam $ahin göz ve buda onun öğrencisi ;)
Benim de aklıma ilk o geldi onun öğrencisi sonucunda o kilici alanin zorodan çekeceği var :)

eichiro oda dofu luffye harcatmaz.adam 10 sene sakladığı karakteri bir arcta bitirir mi.bi şekilde dof serinin sonuna hikayenin içinde kalacaktır

Daha önce de söylemiştim: Tayfada meyveyi Nami yerse çok iyi bi güçlenme olur onun için düşünsenize ateş yağmurları falan yağdırıyo ateş hortumlarıyla saldırıyo falan güzel olurdu. Üstte birisi Zoro meyveyi yemez çünkü hile aşırı avantaj olur Zoro bunu istemez diye. Bana da öyle geliyo yine daha önce de söylemiştim :D : Meyve bana hile gibi geliyo bence Luffy'deki meyve de ilerde gidecek.

Arkadaşlar meyveyi Luffy yi çekmek ya da herhangi bir planı için sahteden yapma olasılığı nedir ? Eskiden bu şeytan meyveleri ile olan birşeyde sanırım (yanlış hatırlıyor olabilirim) Smoker demiştiki ; "meyveler 40-50 yıl sonra çıkar ortaya öldükten sonra" . Bu bağlamda meyveyi yapay yolla yapma gibi bir durum söz konusu ve atıyorum biri yediğinde "fosss" çıkabilir . Kısacası planlarının işlemesi için bir yol olabilir mi ? Burda da şöyle bir şey çıkıyor ortaya : Doff Luffy den ne istiyor ? Sadece bier tehdit mi görüyor yoksa... ? Bu bağlamdaki düşüncelerinizi merakla bekliyorum

GAMBIT

Arkadaşlar meyveyi Luffy yi çekmek ya da herhangi bir planı için sahteden yapma olasılığı nedir ? Eskiden bu şeytan meyveleri ile olan birşeyde sanırım (yanlış hatırlıyor olabilirim) Smoker demiştiki ; "meyveler 40-50 yıl sonra çıkar ortaya öldükten sonra" . Bu bağlamda meyveyi yapay yolla yapma gibi bir durum söz konusu ve atıyorum biri yediğinde "fosss" çıkabilir . Kısacası planlarının işlemesi için bir yol olabilir mi ? Burda da şöyle bir şey çıkıyor ortaya : Doff Luffy den ne istiyor ? Sadece bier tehdit mi görüyor yoksa... ? Bu bağlamdaki düşüncelerinizi merakla bekliyorum
mangada smile meyvelerinin zoan tipi oldugunu soyluyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık