Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Dof dan intikam almaya gelen biri olamaz . Barmen onu gördüğünde şok oldu , direkt olarak yardım isterdi bağırırdı yani . Amiral olasılığı benim görüşüm açıkcası .

Arkadaşlar zoronun kılıcı bulması bence mihavkın öğrettiği bi teknik çünkü aynı teknigi mihavk marineford'da kalabalık içinde luffy'i bulmak için kullanıyordu . zoroyu görünce aklıma direk o geldi sonuçta adam $ahin göz ve buda onun öğrencisi ;)

Arkadaşlar zoronun kılıcı bulması bence mihavkın öğrettiği bi teknik çünkü aynı teknigi mihavk marineford'da kalabalık içinde luffy'i bulmak için kullanıyordu . zoroyu görünce aklıma direk o geldi sonuçta adam $ahin göz ve buda onun öğrencisi ;)
Ben de seninle aynı yönde düşünüyorum.

İyi bir yaklaşım hiç bağdaştırmamıştım bu şekilde.

zoro zaten alabasta ta kılıcların ruhlarını ve her seyin nefesini duymayı ögrendi.yani haki kullanmadan bile kılıclarının yerini bulmada sorun yaşamaz normalde rakip peri oldugunda diger haki kullanıcıları farkedemiyor perileri ama zoro hissedebildigi için kılıcı peşinden gidiyor.bu arada barmen yaşlı adamı tanıdı ama kim oldugunu söylemedi adam amiral olsa barmen bagırır yada birine söyler savaş için hazırlanmasını saglardı ülkenin çünkü suan denizcilerle savaş halinde sayılır ülke ama tepkisinden anlasılacagı gibi adam tanınan biri ama amiral degil bana göre ve ben ne zaman böyle karekterler için yorum yapsam oda ters köse yaptıgından ben normalde amiral olacagını düşünüyordum onu için tersini düşüünürsek adamın devrimci oldugunu düşünüyor oluyorum yani bizimkilerin savaşı bitince amiral gelecek ve bizimkiler zaten yorgun olduklarından pek savaşamıyacaklar bu sırada bizim kor kahraman gelip onları amirale karşı koruyacak ve amiralin geri çekilmesini saglacak ve ülke devrimcilere baglanacak sonucta bu ülke hükümdarını seviyor luffy i istiyeceklerini sanmıyorum ama korunmaları gerektiginden devrimcilerin himayesine girecekler

ya demiyim diyorum ama eğer smoker-san yanlış çevirmemişse ki pek olasılık yok ama yorum katmış olabilir diye diyorum :D

698 sayda 08'de Dof - Law birazcık güçlü olabilir. ama hasır şapkalar o kadar zorlu değil demiş [ yani güçlü değiller mağnası çıkar burada ]

sırf bu yorum bile bu adamın planını vasat olacağını çıkartırım ben umarım Luffy çok fazla umut bağlamıyorumda sonunda mors olmam ama 2 yıl eğitimin hakkını vermeli :oleyo2:

Rain

Yonkou devirme yolunda ilerleyen Luffy balıkadam arc beri hep aynı seviyeden gideceğini düşünmüyorum.Her arc birazda güçlenip değişik olaylar power up yapması lazım.Bakalım bu arc ne gibi olaylar başına gelecek ve bunun sonucunda 1 kademe daha güçlenecek.

Yeni Shichibukai olabilir mi yaşlı adam? Hiç düşünmemiştim bunu, bize 6 tane Shichibukai gösterdiler çünkü.
Ben de öyle düşündüm bir an. Olabilitesi var aslında Z'nin kolunu kesti dendi ve bu adam kılıç kullanıyor. Neden olmasın ? Fakat o schikibukai daha piskopat görünümlü bişe çıkacaktır diye de tahmin ediyorum

Zoro o perinin orada olduğunu nasıl hissetti ? HAKİ .s.s.s.s ?!
Bu arada şu turnuvaya Zoro katırlı mı acaba.Katılırsa mükemmel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık