Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar zoronun kılıcı bulması bence mihavkın öğrettiği bi teknik çünkü aynı teknigi mihavk marineford'da kalabalık içinde luffy'i bulmak için kullanıyordu . zoroyu görünce aklıma direk o geldi sonuçta adam $ahin göz ve buda onun öğrencisi ;)
öyle bir teknik olduğunu düşünmüyorum. mihawk adı üstünde şahin bakışlı göz gezdirerek hızlıca bulmuştu luffy'i orada öyle olduğu anlaşılırdı ama burada zoro ya hırsızı ya kılıçları hissetti. herkes sabo diye tutturdu ya yaşlı adam sabo olabilir.

öyle bir teknik olduğunu düşünmüyorum. mihawk adı üstünde şahin bakışlı göz gezdirerek hızlıca bulmuştu luffy'i orada öyle olduğu anlaşılırdı ama burada zoro ya hırsızı ya kılıçları hissetti. herkes sabo diye tutturdu ya yaşlı adam sabo olabilir.
Şimdi k.haki desek temellerine uymuyor , ray-san açıkladığında k.haki'yi sadece canlılar üzerinden yapmıştı açıklamasını , tabi k.haki ile alakalı yeni bir özellik çıkarsa cansızlarıda hissedebilirsiniz diye o zaman ODA-sensei'nin takdiri derim ama şimdilik k.hakiye bağlayamıyoruz zoronun yaptığını . Mihavk'ın gözlerinin bu kadar iyi olmasıda bana göre bir teknik ve en babasından , öyle olmasa yaygın bir olay olurdu bu yaptıkları ;) Sonuç olarak 700 küsur seride 2. kez görüyoruz aynı efekti ;)

Rayleigh zaten hakinin siyahlaşmasını göstermedi diye hatırlıyorum.Yani Rayleigh söylemedi diye böyle bir şey çıkmaz diye bir şey yok.Haki veya şahin gözlerle değilde sadece dikkatle de alakası olabilir.Kılıç çalınınca Zoro normal olarak hırsızın kaçabileceği yerelere bakıyor ve görüyor.Veya K.Haki ile hırsızı hissetmiştir de çoktan camdan dışarı çıktığı için sadece kılıç görünmüştür

Rayleigh zaten hakinin siyahlaşmasını göstermedi diye hatırlıyorum.Yani Rayleigh söylemedi diye böyle bir şey çıkmaz diye bir şey yok.Haki veya şahin gözlerle değilde sadece dikkatle de alakası olabilir.Kılıç çalınınca Zoro normal olarak hırsızın kaçabileceği yerelere bakıyor ve görüyor.Veya K.Haki ile hırsızı hissetmiştir de çoktan camdan dışarı çıktığı için sadece kılıç görünmüştür
Bakmıyor,konuşurken birden bire dikkatini çekiyor hırsız.

doğrudur ağam ama ''bakar'' efektini boşa koymamıştır diye düşünüyorum sensei ;) var bunda bi iş var :D
İlk olarak konuşurken bir anda farketmesi kılıcın sesini duymasıyla alakalı bence ordan sonrada bakması ya özel bi kılıç ustası tekniği ya da k.haki veya ikisini birden (k.haki ile kılıç ustası tekniğini) harmanlamışta olabilir:D

İlk olarak konuşurken bir anda farketmesi kılıcın sesini duymasıyla alakalı bence ordan sonrada bakması ya özel bi kılıç ustası tekniği ya da k.haki veya ikisini birden (k.haki ise kılıç ustası tekniğini) harmanlamışta olabilir:D
İkisinide kullanıyor olma olasılığı daha yüksek sen söyleyince yattı kafama , her haliküarda mihavk hayvan+hayvan yapmış bu adamı :ehe:

İkisinide kullanıyor olma olasılığı daha yüksek sen söyleyince yattı kafama , her haliküarda mihavk hayvan+hayvan yapmış bu adamı :ehe:
Daha bişey görmedik:D Luffy'nin de tam gücünü göremedik daha yani önceki yorumlarda mera mera yesin dof'u öyle yensin falan denmişte bence hiç gerek yok aralarındaki güç farkı o kadar fazla değildir Luffy hakisini çoşturup kendini sınırlarına kadar zorlayıp yener Dof'u. Serideki en önemli güç haki ve hakinin en mükemmel kombine edilebileceği meyvede lastik meyvesi bence adı tırt geliyor ama cidden luffy meyveye level atlattı o kadar özelliğin üstüne hakide eklenince Luffy Roger kıvamına gelicektir bunlarla ki hiç meyvesi olmasa bile gelebilirdi Garp gibi muhtemelen Roger'ında meyvesi yoktur. O yüzden 2.meyve olayına takılmak yerine luffy'nin hakisinin tavan yapmasını bekleyelilm derim ben:D

Ağam zaten serideki en önemli güç haki''irade'' değil mi ki bizim saftirik oğlandaki iradeden de 2 tane himalaya sıradağı sistemi çıkar :D seri sonundada bizim oğlanın B.hakisi magmayla kafa kafaya girer heralde shanks gibi .. ama oda-sensei boşu boşunada ortaya çıkarmaz mera-mera nomi yi , kesin bizim tayfadan birine zıplıcak bu meyve :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık