Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhdr

Herşey güzel hoş ama kapağı sayma 12 sayfa hikaye çok az 25 sayfa felan çıkarsa bari bir anime bölümüne denk gelir biz de 2017 de 20. yılında one piecein finalini görebiliriz 1000. bölümü ile
Yok hacım oda nın hedef belli ki 2023 :D ne yapalım elimiz mahkum bekliyoruz:)

Bence Zoro ve Kinemon Kolezyum'da dövüşecekler. Her ikisi de Kılıcı almak için girecek turnuvaya bence.

Güzel bölümdü. New World böyle gitsin hep hiç hız kesmesin Oda.
Kılıç ustasına gelince sözlükte biri Devrimcilerden olabilir dedi. Kimin tarafında bilmiyorum ama gerçekten çok güçlü biri çıkacak o belli. Ayrıca kişisel düşüncem soy isminde D. var bu amcanın.
Bir de saçma sapan über teorim var. Luffy Ace'nin meyvesini alacak ama kimseye vermeyecek abimin yeri dolmaz diye sonra Dof'un ailesinde gördüğümüz ve "aa bu Sabo" dediğimiz eleman Sabo çıkacak Luffy onu kurtaracak sen bu meyveyi hak eden tek kişisin diyecek ve Sabo tayfanın Logiası olacak.
Geyiğine yazdım bunu biliyorum Sabo öldü. :)

Kolezyum dövüşüne katılacak bizimkilerin hepsi. Luffy,Zoro,Sanji,Kinemon. Franky büyük ihtimalle fabrikayı bulup yok edecek tek başına.

Zoro kılıcını almak için ölümüne bir vs yapar ve Kinemon'un büyük saygısını kazanarak bu hevesinden vaz geçirtir. Yendiği rakip büyük ihtimale Kinemon'u yenen bir savaşçı olur.

Bir başka teorim ise şu; ödülü isteyenler samuraylara dövüşecek dendi. Yani bu dövüşecek olan samuraylar büyük ihtimalle Kinemon'un arkadaşlarıdır. Kayıp olan arkadaşı da bunlardan birisidir. Roma arenasında savaşçılar genelde esir oluyordu. Bunlarda öyledir büyük ihtimalle. Bir şekilde bu samuraylar kurtarılır şehirde büyük bir savaş çıkabilir Alabasta gibi.

Yeterli değil dedi hakim kendisi söyledi, her arcın sonu Luffy zaten iman gücü ile yeniyor , vurgulanan o D.nin sınırsız gücü ve metaneti,Luffy yendiği rakiplerden çoğunlukla ilk defada dayak yer.

Hordy'nin ısırığı işleyen adama Dof'un kesişleri hayli hayli işler diyorum, bekleyelim Luffy normal şartlarda yenemesede muhtemel yine gücünün son zerresine zorlayıp yener.(buda benim gözümde iman power)
Öylede Hordy öyle böyle hap aldı ki adam bir ara KK olduda Luffy'e tek atacak sandık :p
+ Su altında dövüştüler ek olarak Luffy son saldırısında ciddi oldu [ Elephant Gataling ] ve neredeyse ölüyordu hordy :D
Kör amca Amiral olamaz. Nedenleri;

1. Adamı kimse tanımıyor.
2. Denizci olsa, en azından paltosu falan olurdu. Denizci olup da, kıyafetini giymeyen kimseyle karşılaşmadık.
3. Sakazuki, Fujitora'yı gönderdiğinde bizimkiler adaya yeni çıkmıştı. Über hızlı biri değilse, o kadar kısa sürede Dressrosa'ya gelemez.
Abi bence o adamın Amiral olma olasılığı daha çok sen zaman olayını koymuşsunda ona bakarsak Dof ve Baby5 felan Dress rosadan Punk hazarda 20dk'da geldiler. Smoker-'in oraya 10'dk gibi bir sürede gelmesini hiç saymıyorum bile o da çok çabuk geldi değilmi ee yeni Marine HQ'da nerdeyse Redline'nin yakınında 30-40'dk gelir en fazla ya oda :oleyo2:

Ek olarak yeni amiralimiz gizli görevde yanılmıyorsam Akainu diyordu bunu etrafta jacketiyle gezecek değil ya :D

Halen okumadım ama bence Luffy değil Franky Katılıcak tam Diamante göre rakip :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık