Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kör samuray Amiral olsa gazetelerde yayınlanmaz mıydı, koca amiral atanıyor muhakkak gazeteler yazardı bunu tüm dünya öğrenir kim olduğunu sanmam amiral olacağını bu yüzden.

eminim hepiniz sbs leri okumuşunuzdur.

R : ONE PIECE'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?

O : Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek. Bana her zaman etrafta saçmalama fırsatını veriyor. Benim yazmak istediğim manga bu.

böyle bir cevaptan sonra hala luffynin meyveyi yiyeceğine inanmak saçma olur. zaten ihtiyacı oldugunu da sanmıyorum. meyvesinin gücünü zaten sonuna kadar kullanıyor ve sınırsız bir hakisi var. başka birşeye ihtiyacı yok bence.

o meyve kazanılır daha sonra luffy meyveyi ace in mezarına gömer yada sunny de saklarlar. ace ten bir hatıra... şöyle birşeyde olursa şaşırmam zoro ateş kesme felan konusunda ilgiliyken birden meyveyi yeme durumuna gelebilir.

O maça koltuğunda oturan çok fena dövüşçü hacılar. Zırhı falan da var ve Kolezyum'a çıkmıyor. O kadar kıymetli yani. Zoro alır onu. Trebol'ü de Sanji alır.

Bu arada alakası yok ama buna dikkat eden olmuş muydu hiç? Zoro'nun babası amcası falan mı acep? Çok benziyor.

K. haki ile cansız nesneler hissedilirmi acaba ?
Orda Zoro bence Water7,Arabasta da yaptığı şeyi yaptı.Water 7 bacaya sıkıştığında Chopperdaki kılıcının olduğunu hissetti.Arabasta'da İchimonji'nin hangi kayanın altında olduğunu bulduğu gibi aynı gücü kullandı gibime geliyor.

Shuusui cansız değil bence. Hatta tüm kılıçlar için diyebilirim bunu.
Bence k. haki ile hissetmedi onu Zoro. Kılıç ustası ruhu ile ilgili birşey bence.
Orda Zoro bence Water7,Arabasta da yaptığı şeyi yaptı.Water 7 bacaya sıkıştığında Chopperdaki kılıcının olduğunu hissetti.Arabasta'da İchimonji'nin hangi kayanın altında olduğunu bulduğu gibi aynı gücü kullandı gibime geliyor.
Bende öyle düşünüyorum. Haki ile alakası yok bence. Birçok kişi k. haki demiş de ondan sordum.

Ben sadece öyle bi efect verildiği için k. haki demiştim ama sizin dediğiniz gibi kılıcın ruhunu hissetmişte olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık