Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ryner Lute

bana kalırsa o meyveyi bizim tayfada ki mal yer,
yemesinin sebebi de şeytan meyvesi olduğu için değil sadece meyve olduğu içindir
mal diye kimi kast ettiğimi söylememe gerek yok sanırım

Sabo da dövüşe katılırsa finalde Luffy ile karşılaşır. Luffy sen benim abimsin der ve meyve Sabo ya kalır. Sabo da tayfaya katılır. Mutlu son.

Edit: O mekanik adam Sabo. Patlamadan sonra kurtarılıp Dragon tarafından ajan olarak yetiştirilmiş.

Senaryo yazıcak olsan nasıl yapardın peki ?
Senaryo yazmaya gerek yok. Sabo, Doflamingo'nun tayfasındaki o mekanik adam. Dragon onu kurtarmış ve Doflamingo'nun tayfasına ajan olarak sokmuş Kuma'yı Denizciler'e kattığı gibi. Arenada o da meyve için kapışacak ve meyveyi yiyecek. Çünkü onun hakkı.

luffy yesede benim için sıkıntı yok karasakal nasıl yediyse oda yer ama oda bu kadar kolay bi hamle yapmaz gibime geliyor.

Senaryo yazmaya gerek yok. Sabo, Doflamingo'nun tayfasındaki o mekanik adam. Dragon onu kurtarmış ve Doflamingo'nun tayfasına ajan olarak sokmuş Kuma'yı Denizciler'e kattığı gibi. Arenada o da meyve için kapışacak ve meyveyi yiyecek. Çünkü onun hakkı.
Sabo demendeki sebeplerini söyler misin ? Merak ettim.

Ben yazmıştım bunları. Demek aynı düşünüyoruz bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık