Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] 7. Popüler Karakterler Anketi'nde X Drake'i Oyladık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 6810

O kadar sevinmiştim drake'i ilkk üçe sokarım diye, yavşak internet gözüme gözükme olum :of: bari en baştan ip değişiyormu diye baksaydım yav :agla:

Aynen öyle, mal internet, bağlantı kesiliyor ama ip değişmiyor.
Bırak kapatmayı. Uçak Moduna alıp geri aktif edince bile kapanıp açılmış gibi olacağı için değiştirmesi lazım.

Android akıllı telefonlarınızdan ip adresi değiştirme işlemi çok basittir. Telefonunuzun “Ayarlar” kısmına girin. Seçeneklerden “Uçak Modu”nu açın. Uçak modunu açmak arama, mesaj gibi özellikleri devre dışı eder. Acil beklediğiniz arama, mesaj var ise işlemi daha sonra yapın. Uçak modunu açtıktan sonra internet bağlantınız kesilecektir. Uçak modunu yeniden kapatın.

Kapattıktan sonra internete yeniden bağlanacaksınız. Uçak modunu açma ve kapama işlemini yapmadan önce ip adresiniz farklıdır. Yaptıktan sonra size yeni bir ip adresi atanacaktır. Bu yöntem ile adroid telefonunuzdan ip adresinizi değiştirmiş olacaksınız.
İlginç gerçekten :bilmem:

Üye silindi 6810

Bırak kapatmayı. Uçak Moduna alıp geri aktif edince bile kapanıp açılmış gibi olacağı için değiştirmesi lazım.

Android akıllı telefonlarınızdan ip adresi değiştirme işlemi çok basittir. Telefonunuzun “Ayarlar” kısmına girin. Seçeneklerden “Uçak Modu”nu açın. Uçak modunu açmak arama, mesaj gibi özellikleri devre dışı eder. Acil beklediğiniz arama, mesaj var ise işlemi daha sonra yapın. Uçak modunu açtıktan sonra internet bağlantınız kesilecektir. Uçak modunu yeniden kapatın.

Kapattıktan sonra internete yeniden bağlanacaksınız. Uçak modunu açma ve kapama işlemini yapmadan önce ip adresiniz farklıdır. Yaptıktan sonra size yeni bir ip adresi atanacaktır. Bu yöntem ile adroid telefonunuzdan ip adresinizi değiştirmiş olacaksınız.
İlginç gerçekten :bilmem:
Bunuda deneyem hadi benim mobil veri açma kapatma ieysi bozuk olsun ama herkezde çalışan şey bende çalıimıyor olmasın

Bak sadece düşün. Şu tipin babası olduğunu hayal ettiğini bir düşün. (En azından üç saniye bakman gerekiyor resme)

Neyine giriyoruz iddiaya Çris? Luffy'i bir haftalığına koyar mısın bahse :ehe:
Çocuk leş ötesi bir şey ama baba o kadar da kötü degildi yav. Ayrıca yamato oden'in iradesi ve özgürlüğünü miras alıyor.

Nick değişimi çok aşırı mı kaçar?
@Chris bu arada ben gerçekten yamatonun, luffy zoro ve sanjiden yüksek oy almasını istemem. Sanki beni seriye bağlayan şeylere ihanet edilmiş gibi hissederim...
Sen zaten iki gündür luffy ve yamato ya iyi ihanet ettin. Seriye ihanet etsen kaç yazar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık