Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne alaka ? Dof'ta da ip olmasa,WB'de deprem olmasa,olmasa da olmasa.Ama meyve olmasına rağmen sağlam haki sahibi mi kardeşim Dof? Evet.WB sağlam haki sahibi midir evet.Saf güçte iyi mi Dof? Evet.WB çok iyi mi ? Evet.Dayanıklı mı Dof ve WB evet.Birininki dillere destan,diğerine red hawk gıdıklama yapıyor.

O yüzden geç o ayakları.
İyide bu adamlarda elbette calışmıştır Luffy'nin geçmişine bak sadece meyvemi adam Garp nasıl çalıştırmış Luffy'yi.Luffy kendiside diyor zaten küçüklügümden beri hep çalışıyorum diye o yüzden güçlüyüm diye.Luffy meyve+üst düzey çalışma çalışma.Zoro
cok üst düzey çalışma.O yüzden Luffy Zoro gibi bir bedene sahip degil Zoro kadar çalışmadıgı için.2y'dada haki çalıştı zaten Zoro gösterildiginde gene haki deil agırlık çalışıyordu.Yani değişen bir şey yok.

Luffy'de meyve olmasa saf fizik kasacaktı uyduruk gomu gomuyu öğrenmek yerine.
@Phoneix
Bak, dediğin ihtimal. İhtimal yahu ihtimal, bir kesinliği yok. Netlik kazanana kadar önceki durum geçerli olur, anlıyor musun?
İyi Lucci daha güçlü diyek o zaman.Sonuçta yense de Luffy daha güçsüzdü ondan totalde.Patlama ile yendi.Sonuçta 2y sonra görmedik de Lucci'yi görüp,Luffy ile ikisini kıyaslayabileceğimiz durumlar olmadığı sürece 2y önceki durum geçerlidir çok mantıklı.Hayır gerek yok.Luffy'nin geçebilecek potansiyelde olduğunu bilmemiz yeterli.Kuma tayfayı muckluyordu,2y sonra nah mucklar ama görmedik? Çıkarım yapmak diye bir şey var yahu.Her şeyi mangaka gerizekalıya anlatır gibi net şekilde çizmez.

Yahu Aydın zorluyorsun farkında değilsin.Koca 760 bölümlük seride tam manasıyla Zoro-Luffy dayanıklılık kıstası yapabileceğimiz tek yer tb yahu.Ya seri sonuna kadar böyle net bir örnek görebileceğimiz,aha Luffy geçmiş diyebileceğimiz bir sahne geçmezse? Ne diyek taaa tbdeki olay geçerlidir mi?

İyide bu adamlarda elbette calışmıştır Luffy'nin geçmişine bak sadece meyvemi adam Garp nasıl çalıştırmış Luffy'yi.Luffy kendiside diyor zaten küçüklügümden beri hep çalışıyorum diye o yüzden güçlüyüm diye.Luffy meyve+üst düzey çalışma çalışma.Zoro
cok üst düzey çalışma.O yüzden Luffy Zoro gibi bir bedene sahip degil Zoro kadar çalışmadıgı için.2y'dada haki çalıştı zaten Zoro gösterildiginde gene haki deil agırlık çalışıyordu.Yani değişen bir şey yok.
Ne çalışması yahu? Zoro çalışırken Luffy et yer.Zoro hep çalışmıştır,Luffy 2y arada ve çocukluğunda.Meyvesi olmasa saf güç+haki kasmak zorunda adam.Gene geçerdi yani Zoro'yu.Sanki tükürdüğümün serisinde zirvedeki adamlar dambılla geldi o güce.Kardeşim Sanji çalışmıyor la.Hiç çalışmıyor adam.Ama gelişiyor? Bu serinin fantastik olduğunun farkında değil misin? Ula Zoro amiral alacak diyen adama Luffy saf güçte geçmiş olabiliri anlatıyoruz,hata ben de nasıl anlatılır ki :D

Ne çalışması yahu? Zoro çalışırken Luffy et yer.Zoro hep çalışmıştır,Luffy 2y arada ve çocukluğunda.Meyvesi olmasa saf güç+haki kasmak zorunda adam.Gene geçerdi yani Zoro'yu.Sanki tükürdüğümün serisinde zirvedeki adamlar dambılla geldi o güce.Kardeşim Sanji çalışmıyor la.Hiç çalışmıyor adam.Ama gelişiyor? Bu serinin fantastik olduğunun farkında değil misin? Ula Zoro amiral alacak diyen adama Luffy saf güçte geçmiş olabiliri anlatıyoruz,hata ben de nasıl anlatılır ki :D
İyide tepeye cıkan herkeste deli gibi meyve var ve deli gibi güç.Bu adamlar nasıl çalıştı gösterilmedi diye çalımamışmı oluyor.Luffy küçüklügünde falan hep çalışırken gösterildi serinin en potansiyellisi size göre.Ace potansiyelin kralı olan adam meyve verdi E.oda üstüne sürekli antreman yapıyordu kücüklügünde ama yeterli geldimi bunlar öldü gitti ne dedik Wb gemiye alınca yatmış.Fantastik seri olsa bile E.oda belli şeylere dikkat ediyor adam serimde tutarsızlık istemiyorum diyen birisi.
Not:Sanji'yi karıştırma o potansiyel bir daha 1000 yılda anca dogar ama harcanıyor. :D

Şu konuda sadece Luffy bayıldı kısmına karşı çıkıyorum. Kuma'dan haberi olsaydı kendini salmazdı,savaşa devam ederdi.

Bir de benim gözümde kılıçlar da meyve sayılıyor.Sonuçta denk getirirseler kan gövdeyi götürüyor,meyveler kadar etkili.:/

Şu konuda sadece Luffy bayıldı kısmına karşı çıkıyorum. Kuma'dan haberi olsaydı kendini salmazdı,savaşa devam ederdi.

Bir de benim gözümde kılıçlar da meyve sayılıyor.Sonuçta denk getirirseler kan gövdeyi götürüyor,meyveler kadar etkili.:/
Bence tam tersi kılıçların gücü kısılmış bu seride :D

İyide tepeye cıkan herkeste deli gibi meyve var ve deli gibi güç.Bu adamlar nasıl çalıştı gösterilmedi diye çalımamışmı oluyor.Luffy küçüklügünde falan hep çalışırken gösterildi serinin en potansiyellisi size göre.Ace potansiyelin kralı olan adam meyve verdi E.oda üstüne sürekli antreman yapıyordu kücüklügünde ama yeterli geldimi bunlar öldü gitti ne dedik Wb gemiye alınca yatmış.Fantastik seri olsa bile E.oda belli şeylere dikkat ediyor adam serimde tutarsızlık istemiyorum diyen birisi.
Not:Sanji'yi karıştırma o potansiyel bir daha 1000 yılda anca dogar ama harcanıyor. :D
Çalışmış mı oluyor? Kardeşim Shanks paso çalışmıştır,WB çalışmamıştır.Bütün güçlü adamlar çalışmıştır diye genelleme yapamazsın.Zaten yapsan da kimse inanmaz.Sanji'yi öyle komik şekilde geçiştiremezsin.Tayfanın diğer üyeleri de gelişmiştir,çalışmasalar da.Zoro da söylemiştir,farkında olmasak da güçlendik diye.Çalışmayı da geçtim.Al işte Luffy çocukluğunda çalışmış,2 yıllık arada çalıştı ee gerisi? Çalışsalar dahi Zoro gibi hep çalıştıkları anlamı çıkmıyor yani.Luffy şu saatten sonra çalışmadan yardıcak değil mi büyük ihtimalle? Evet.Zoro çalışacak mı evet.Ama Luffy gene gelişecek gene gelişecek.Sanji de gelişecek tayfa da.

Yeterli geldi mi? Dalga mı geçiyorsun? Akainu Zoro'ya dalsa Zoro'nun küçüklüğünden beri çalışması ona yetecek mi? Yoksa ölecek mi? Ace dediğin adam için Auger meyvesiz de korkunç bir güce sahip olduğunu söylemiştir.550 m'lik adamdır.2y öncesinde de Luffy'den öndedir.Ace'in eleştirilmesi haki konusundaydı.Ama eninde sonunda onu da kullanacaktı zaten ve adam h.haki sahibiydi,potansiyel yüksekti yani.Totalde ise benim görüşüm Luffy'den daha potansiyelliydi ve Luffy'nin onu geçmesi zordu.

Adam yatsa da çok güçlü özetle.

@Vaas

Seviye ile alakalı.Luffy saldırıyor,bir bakıyor kollar gitmiş.K.haki hayat kurtarır :D

Haki,doruki,hız,teknik vs bir ton etken var.Bu manada kılıç ustaları da tepede olabilir.Shanks da görünen kılıç ustası ama 100 kilo ise 90'ı billur :D

En önemli olayı herkes kaçırmış o haliyle Sanji tek başına yonkou'ya dalacak hala zoro luffy filan diyorlar :D Adam tek başına ordu :D

Roronoa Zoro

Hani şu Law'ın paket edip senelik bakım için sanayiye gönderdiği Vergo'dan bahsediyorsun değil mi? O Law ki Dof tarafından şamar oğlanına döndürülmüştü galiba ve de son sayıda Law'a artık makarnaya süzgeçsin atağı yaptı değil mi?
En güçlü olarak WByi bilirdik ya meğerse Jozu'nun koluymuş... O kol anca Aokiji'ye vurabildi ve sadece dudağı patladı, Akainu ise tüm tayfaya gider yaptığında o kol neredeydi? Aa dur yoksa Aokiji tarafından dondurulunca kırılmışmıydı...
Ama her şeye rağmen yaşasın 23 Nisan.
Sanırım çok zeki olduğunu düşünüyorsun. Biri birini yenince her kulvarda ondan üstün olmuş oluyor değil mi? Mesela Luffy Zoro'yu dövse müthiş bir kılıç ustası olmuş olacak. Mesela Jozu'nun kol kuvveti WB'den üstünse WB'yi altedebiliyor olacak, sonuçta bir şeyde üstün oldun mu her şeyde üstün olmuş sayılıyorsun.
Seni cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtmalılar 23 Nisan'da, bu zekayla ülke adına büyük atılımlar yaparsın sen.

Roronoa Zoro

Yahu mop çok zeki olduğumu düşündüğümü düşündüğün için saol da, ilk yazdığım mesajdaki parantez içini oku da ondan sonra karşındakine bir hiçmiş muamelesi yap, zira sen ve türevleri okumadan, görmeden okuyan, okuduğunu göremeyen kişiler olduğunuz için o yüzden "yaşasın 23 Nisan" diyorum...
Bak dikkat ettiysen nereyi okuyacağını tarif ettim sonra yine gelip bana koltuk numaran bu demeyesin...
Ben ve türevleri, ahahaha. İlahi Gnc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık