Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Slovenya Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
35 isim vardı ilk açıklanan aday kadroda.

Bertuğ, Ümit milli takım kadrosuna çekildi.
Çağlar, İstanbulspor maçında sakatlandı kadrodan çekildi.
Ozan da dünkü maçta sakatlandı.
Enes'in de sakatlığıyla kadroda 31 isim kaldı.

5 kişi daha kadrodan çıkartılacak.

Benim tahminim 5 kişiden 2'si Ahmetcan ve Doğan Alemdar olacak. Gönül isterdi ki Ahmetcan yerine Arap Merih kadrodan çıkartılsa. Geri kalan 3 kişiden. Biri kesinlikle Berat olmalı. Diğer ikili de Abdülkadir Ömür ve Yunus Akgün olmalı ancak ben Yunus'un kadroda olacağını düşünüyorum. Hatta Yusuf Yazıcı, Zeki, Cenk Tosun ve Cenk Özkaçar da kadrodan çıkartılmalı.

Enis Destan > Cenk Tosun
Rıdvan Yılmaz > Cenk Özkacar
Bünyamin Balcı > Zeki

Barış Alper iyi bir oyuncu ama ne santrafor ne de sahte 9 olabilecek yetenek skillerine sahip değil. Hele Montella'nın kafasındaki -varsa- oyuna müsait değil. Sırtına oyuncu alamıyor, son vuruşları mükemmel değil, çabuk devriliyor.
Bizim kadroda zaten o söylediklerini yapabilecek bir oyuncu yok.Barış'ı koymasının sebebi stoperleri fiziksel olarak dağıtıp forvet arkası ve kanat forvete alan açmak istemesi.Yoksa Barış'dan pivot forvetlik beklediği yok bence.Eğer böyle bir şey bekliyorsa da top işini bıraksın.Tüm Beşiktaşlılar Semih daha iyi forvet oynar diyor ama bence Semih şuan tek forvet oynayabilecek biri değil.Polonya maçında umarım artık 11 oynar ve görürüz ama benim BJK'de izlediğim maçlarda tek forvet oynayınca stoperlerin arasında eziliyordu çocuk.Boyu kısa olduğu için pivotluk yapamaz,henüz bağlantı oyunu iyi değil,geniş alanda süratli değil,fiziksel olarak güçlü ama stoperleri safdışı bırakacak kadar değil.En belirgin özelliği bitiriciliği daha iyi.Turnuvada iyi bir performans gösterirse cidden sürpriz olur benim için.

Bizim kadroda zaten o söylediklerini yapabilecek bir oyuncu yok.Barış'ı koymasının sebebi stoperleri fiziksel olarak dağıtıp forvet arkası ve kanat forvete alan açmak istemesi.Yoksa Barış'dan pivot forvetlik beklediği yok bence.Eğer böyle bir şey bekliyorsa da top işini bıraksın.Tüm Beşiktaşlılar Semih daha iyi forvet oynar diyor ama bence Semih şuan tek forvet oynayabilecek biri değil.Polonya maçında umarım artık 11 oynar ve görürüz ama benim BJK'de izlediğim maçlarda tek forvet oynayınca stoperlerin arasında eziliyordu çocuk.Boyu kısa olduğu için pivotluk yapamaz,henüz bağlantı oyunu iyi değil,geniş alanda süratli değil,fiziksel olarak güçlü ama stoperleri safdışı bırakacak kadar değil.En belirgin özelliği bitiriciliği daha iyi.Turnuvada iyi bir performans gösterirse cidden sürpriz olur benim için.
Kadroda Burak Yılmaz olsa ya da formda bir Enes olsa ben Semih niye oynamıyor demem. Ama Semih Barış'tan daha kuvvetli bir oyuncu. Barış'ın sürati yok ama topa ve bileklerine daha hakim. O yüzden Barış'tan daha iyi servisçi. Son vuruşları daha düzgün.

Santrafor oynadığı zaman gol atamayacak mı? Barış da atamıyor. :D

Şu kadroda Enis Destan çok rahat oynar, hakkı yeniyor çocuğun. BJK neredeyse Montella'yı vatan haini ilan ediyordu, bir tane TS'li yönetici çıkıp da açıklama yapmadı.

Kadroda Burak Yılmaz olsa ya da formda bir Enes olsa ben Semih niye oynamıyor demem. Ama Semih Barış'tan daha kuvvetli bir oyuncu. Barış'ın sürati yok ama topa ve bileklerine daha hakim. O yüzden Barış'tan daha iyi servisçi. Son vuruşları daha düzgün.

Santrafor oynadığı zaman gol atamayacak mı? Barış da atamıyor. :D
Daha kuvvetli kesinlikle değil.Belki ileride olabilir ama şuan değil.Abi zaten kuvvetli falan olması bir anlam ifade etmiyor.Semih iki stoperin arasında eziliyor.Daha iyi servisci de değil.Aksine benim izlediğim çoğu maçta daha bireysel oynuyordu.Tabi bu BJK'nin mevcut durumuyla da alakalı olabilir ama böyle gözüküyordu.Daha iyi bitirici ve dar alanda daha iyi işler yapar Barış'dan ama tek forvet oynayamıyor şuan benim gördüğüm.Tekrar diyorum bence Polonya maçında 11 çıkmalı.Eğer iyi oynarsa Gürcistan ve Çekya maçlarında da 11 çıkmalı bence.O maçlarda Barış forvette çok iş yapamaz rakipler savunma yapacağı için.Ama ben Semih'in gerçekten şuan iyi oynayacağını düşünmüyorum.Umarım Montella ona şans verir ve beni yanıltır.

Barış Alper iyi bir oyuncu ama ne santrafor ne de sahte 9 olabilecek yetenek skillerine sahip değil. Hele Montella'nın kafasındaki -varsa- oyuna müsait değil. Sırtına oyuncu alamıyor, son vuruşları mükemmel değil, çabuk devriliyor.
Maçta pozisyon olmayınca dandik 3-4 tane kesit koymuş. Oyuncuya saldırma çabaları. Semih 10dk oynadı ne oldu mesela ayağına 1 kere top geldi onu da kaptırdı. Pozisyona giremeyen takımda hiçbir oyuncu parlayamaz önce o düzelmeli. Barış kendi mevkisinde oynamıyor zaten ona hiç girmiyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 20)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık