Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Gürcistan Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Bu anket kapanacak: .
Barış'a son zamanlarda gıcık olmama rağmen ağır eleştirilerin tamamen art niyetli olduğu açık. Twitter'da Kaan'ın sert ortasına milisaniye geç kaldı diye itin bir tarafına sokmuşlar. Tek bir pozisyon için böyle yorumlar yapılıyorsa karşı karşıya kaçırsa ne olacak acaba ?

Ayrıca Fener tayfanın Semih fanatizmi bağırtıyor. Sezon bitmiş olmasına rağmen salıncaktan bir türlü inemediler.

Bu turnuvada milli takım gündemi falan takip edilmez.

Barış'a son zamanlarda gıcık olmama rağmen ağır eleştirilerin tamamen art niyetli olduğu açık. Twitter'da Kaan'ın sert ortasına milisaniye geç kaldı diye itin bir tarafına sokmuşlar. Tek bir pozisyon için böyle yorumlar yapılıyorsa karşı karşıya kaçırsa ne olacak acaba ?

Ayrıca Fener tayfanın Semih fanatizmi bağırtıyor. Sezon bitmiş olmasına rağmen salıncaktan bir türlü inemediler.

Bu turnuvada milli takım gündemi falan takip edilmez.
Son maçlarımızın hepsinde sol kanatta oynadı ki zaten böyle uzun galibiyet serisi yakaladık. Sol Barış Sağ Ziyech. Kenan'ı illa oynatacağım diye Barış'ı mevkisinden edip bir de forvete çekti. Kenan kötü oyuncu demiyorum ama son oynadığı 13-14 maça bakın. 50 dakika üstü 3 maç çıkarmış. Geri kalan maçlarda süre aldığı dakikalar çok az.

Semih'in bende denenmesi taraftarıyım. Enes'in sakatlandığı durumda Barış'tan forvet çıkarmak yerine Semih'i deneyebilirsin. Zaten benim gözümde Barış ve İrfancan net sol ve sağ kanatlarda olmalı şu performanslarıyla. Arda'yı 10'a çekebilirsin. Ceza sahası içine daha yakın oynatıp bitiriciliğinden faydalanabilirsin ama bana göre Barış ve İrfan'ın yeri garanti.

Tabi Montella forvetimiz olmadığı için Hem Barış hem Kenan'ı oynatıp ikisinden de faydalanmak istiyor ama tutmayacak bu kesinlikle.

Montella balonu patlar umarım.
Montella sağlam hoca italyan teknik direktörü bile kurnaz demiş.Biz alışmışız gazla çalışan oyuncu ve hocalara taktik uygulayan görünce beğenmiyor bizim millet.Hamit Altıntop yurtdışındaki sistemi buraya getirmeye çalışıyor futbol kültürü olarak ona da çemkiriyorlar.3 ayda başarı istiyorlar ama yok öyle dünya adamlar avrupaya entegre edecek sen başarıyı belki 10 yıl sonra göreceksin düzenli yarı final oynadığını.Avrupa böyle başarılı oluyor gerekirse birkaç senesini feda ediyor.

Montella sağlam hoca italyan teknik direktörü bile kurnaz demiş.Biz alışmışız gazla çalışan oyuncu ve hocalara taktik uygulayan görünce beğenmiyor bizim millet.Hamit Altıntop yurtdışındaki sistemi buraya getirmeye çalışıyor futbol kültürü olarak ona da çemkiriyorlar.3 ayda başarı istiyorlar ama yok öyle dünya adamlar avrupaya entegre edecek sen başarıyı belki 10 yıl sonra göreceksin düzenli yarı final oynadığını.Avrupa böyle başarılı oluyor gerekirse birkaç senesini feda ediyor.
@Montana futbol sohbete girdim peşimden geldi bırakmıyor... Bi de arada Fatih hocaya laf sokmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 15)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık