Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Avusturya - Türkiye Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Bu anket kapanacak: .

Bilerek mi atmadı bilmiyorum ama bilerek atmadıysa kötü, bilmeden atmadıysa daha kötü. Seviye bu yani. Ben bonservisi Arap Liglerinde bulunan hiçbir oyuncunun kadroya alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu oyuncular artık oynamak değil para kazanmak istiyor.
Berat'ı bilmem etmem ama kararsız kaldı. Rakibi beklemiyordu vs. Benzerini Yusuf da yaşadı mesela. Milli takımda yerleri yok bunların.

Umarım İsmail tamamen iyileşir.

Takımın en iyisi Kaan Ayhan ve Hakan'dı. Pas yüzdeleri, savunmaları gayet başarılıydı ikisede ikişer kilit pas yapmış. Kaan'ın uzun topları ve sağ çaprazdan yaptığı ortalar nefis, bunlardan her maç bir kaç tane göndermesi lazım.

10 numaramızın bir tane bile kilit pası yok. En etkisiz isim zaten çoğu kişiye göre Yusuf Yazıcı oldu.
Hakan iyi değildi maalesef. Bir iki tane çok basit pas hatasını hem defansta hem hücumda yaptı.

Firikik ve sonrasındaki nadir şut fırsatını harcamasıyla da göze batması normal.

Ama bu rolü daha iyi oynuyor. Burada devam.

Berat'ı bilmem etmem ama kararsız kaldı. Rakibi beklemiyordu vs. Benzerini Yusuf da yaşadı mesela. Milli takımda yerleri yok bunların.

Umarım İsmail tamamen iyileşir.

Hakan iyi değildi maalesef. Bir iki tane çok basit pas hatasını hem defansta hem hücumda yaptı.

Firikik ve sonrasındaki nadir şut fırsatını harcamasıyla da göze batması normal.

Ama bu rolü daha iyi oynuyor. Burada devam.
İki takımda kendi 3. bölgesine sokmadığı bir maçta o top kayıpları çok normal.Topla çok oyanayan oyuncu en çok pas hatası-top kaybı yapan olur zaten. Mesela Jorginho 2 top kaybı yapmış sadece çünkü 45 kere topla buluşmuş

Ön taraf biraz harketli olsa bu maçta daha iyi görünürdü Hakan.

Milli takımın başına Aykut hoca ya da İsmail Kartal hoca...
İsmail'in mental zayıf. Kimi al derlerse onu alır.

Önce federasyonla birlikte Hamitin gitmesi lazım.

Sonra ligi gerçekten takip eden, büyük küçük, ligden Avrupadan demeden forma adaleti gösterecek bir yerli hoca yeterli olur.

Yerli diyorum, çünkü yabancı hocalar ligi vs takip etmez. Türk yardımcılarının söylediği büyük takım oyuncularıyla yetinir.

İsmail'in mental zayıf. Kimi al derlerse onu alır.

Önce federasyonla birlikte Hamitin gitmesi lazım.

Sonra ligi gerçekten takip eden, büyük küçük, ligden Avrupadan demeden forma adaleti gösterecek bir yerli hoca yeterli olur.

Yerli diyorum, çünkü yabancı hocalar ligi vs takip etmez. Türk yardımcılarının söylediği büyük takım oyuncularıyla yetinir.
Aykut hoca...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 12, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık