Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son 2 turnuvanın konularını ben açıyordum, yoğun olduğum şu günlerde başkasının açması iyi olmuş :rolleyes:
Kura şansının da etkili olacağını düşünerek ortalama olarak çeyrek finale çıkabileceğimizi düşünüyorum. Yani son 16 da fransa, Almanya falan gelmezse şu kadro en azından çeyrek final yapmalı zaten.

Kupanın favorileri olarak Almanya, Fransa, İngiltere'yi görüyorum.
Portekiz çok iyi jenerasyon yakaladı onlarda doğru yönetilirse yarı final hatta final bile yapabilirler.(Gruptan çıkabilirlerse)

Turnuvanın sürpriz takımının da Polonya olacağını düşünüyorum. Birkaç maçta gösterdiği iyi oyunla sempati ve saygı toplayabilirler.

Belçika ve Hollanda'nın beklentilerin altında sönük kalabileceğini düşünüyorum.

Her turnuvada olduğu gibi İngiltere'den ümidim var ama çeyrek finalden öteye gidemezler yine. Kulüp bazında ne kadar turnuva takımıysa ingilizler, milli takım bazında o kadar zıttı.

Almanya ve Fransa doğal favoriler. Fransa kadro kalitesiyle, Almanya da turnuva tecrübesiyle.

İtalya, İspanya ve Portekiz'e çok şans vermem. Bizden fazla değil şansları bence.

Sürpriz yapma potansiyeli olanlar, Türkiye, Macaristan, Ukrayna ve Polonya.

Herkes büyük başarı bekliyor ve çok umutlu diye başarısız olacağız diye korkuyorum. :d

İlk 11 'in 10 ismi kesin gibi bir şey. 11. isim kim olacak acaba? Yusuf mu Cengiz mi yoksa taktik amacıyla farklı birisi mi oynar?

Sizce nasıl bir 11 le veya taktikle Italya karşısına çıkmalıyız? Ayrıca Italya kadrosunda en çok kimden çekiniyorsunuz?

Üye silindi 7459

Şenol hocaya güvenim tam.
Bir tek Şenol sendromundan korkuyorum.
Beşiktaşlılar iyi bilir bu sendromu. Eğer ilk golü Türkiye atarsa sevinmek yerine üzülürüm.
Şenol hocanın oynattığı takım genelde ilk golü atınca çok daha kötü oynamaya başlıyor , oyundaki etkinliğimiz azalıyor

Takımda fazla güven var. Final oynarız kupa alırız falan diye. En son böyle davranirken İspanya üç atmış, Ozana Modric gol atarken saçını düzeltiyor diye sövülüyordu.

Takımda fazla güven var. Final oynarız kupa alırız falan diye. En son böyle davranirken İspanya üç atmış, Ozana Modric gol atarken saçını düzeltiyor diye sövülüyordu.
Şuanki kadro ve bu zamanki çok farklı yabancı basında Türkiye altın jenerasyonunu yakaladı, Turnuvanın "Black Horse"u falan deniliyor.

Kadro olarak, İtalya, Fransa, Portekiz, Belçika, İngiltere, İspanya, Almanya gibi 7 favorileri saymazsak Türkiye en önde gelen takım. Hollanda'dan pek bir beklenti yok. Kadro olarak bize bir tık ağır bassalarda turnuvadaki şansları bana göre Türkiyeden çok daha zayıf. Evet daha kolay bir gruptalar ama Grup sonrası yolları zor gözüküyor.

Türkiye turnuvadaki en genç kadroya sahip olmasına rağmen bu kadar güven kazandı. Normalde genç kadroya güven daha az olur. Bizde aksi olması Şenol Güneş'e yazılır. Takımdaki oyuncularada helal olsun sağlam bir atmosfer var. Bu turnuva olmazsa bu jenerasyonun çıkaracağı daha bir kaç Turnuva daha var. Prim derdindeki Adamlarla bir tutmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık