Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En büyük sorunumuz sok bek ve santrafor. Burak bazen çok artı yazarken, bazen de aşırı baltalıyor takımı. Sol bek için de en azından Caner olmucak ordan bir artı görüyorum.
Sol bek önemli. En kritik nokta orası bence. Şimdi Halilde sakatlandı gibi kanatta. Daha da önem kazandı bence. Keşke Rıdvanı elemelere çağırsaydı Şenol Hoca heyecanını yerdi biraz orada.

Az değerlendirme kasayım. ?

İtalya - Her zaman favoridir, tam bir turnuva takımı. ⚽ Ne yapacakları belli olmaz.

İspanya, Fransa, Almanya - Kadro kaliteleri, oyun anlayışları diğer takımlardan bir adım önde. Muhtemelen turnuvayı bu üç takımdan biri kazanır.

İngiltere - 1966 yılından beri Ulusal Turnuvalarda bir başarıları yok. Kaliteli kadrolarla geliyorlar, elenip geri dönüyorlar.

Portekiz - Ronaldo'nun son turnuvaları artık. Portekiz'in kadro kalitesi hiçbir zaman Ronaldo'ya yetişemedi. Şansları düşük.

Belçika - Kadroları çok iyi. Şansları Fransa, Almanya gibi takımlara ne kadar diş geçirebileceklerine bağlı.

Hollanda - Yeni jenerasyon çıkarmaya çalışıyorlar. Pek şans tanımıyorum. Nereye kadar giderler muamma.

Hırvatistan - Kupayı alırlarsa şaşırmam. Sürpriz yapabilirler.

Türkiye - Serseri mayın gibi ne yapacağımız belli değil. Gruplardan çıkamayabiliriz, alayını tokatlayabiliriz. Ortası yok. ?

Bu takım iyi oynarsa ki gördük oynadıkları maçlar var kolay kolay yenilmezler.
Fakat saçma sapan şeyler denenmemeli. Cengiz geri dönse bu takım çok daha iyi olur. Orta saha ve defans hattımız zaten iyi kalede desen 2 tane çok iyi kaleci var. Forvet de Fransa da şampiyon olmuş Burak var. 10 numara Hakan, İrfan hepsi oynar. Dediğim gibi jenerasyon çok iyi bunu kullanıp en kötü son 4'e kalmamız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık