Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 İmparator vs. 5 İmparator Sağ Kolu

2 İmparator mu ? Sağ Kollar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Aslında adam haklı Zoro ne power up alcak daha. H.hakisini geliştirsin biraz, b.hakisinide geliştirsin okey ztn.
Yeni kılıç
Kral hakiyi temassız kullanma
kılıç karartma
Gözlem geliştirme
Kılıç karartma 2 kılıç olucak gibi geliyor Mihawk'ın 1 kılıcı Zoro'nun 2 kılıcı kara olur.

Zoro’nun kullandığı stil belli, alev kesme ıvır zıvır tarzı şeyleri öğrenir bir artık. Stilinin dışına niye çıksın bu saatten sonra.
Stilinin dışına çıkar demiyorum. Yeni teknikler öğrenmesi için stilinin dışına neden çıksın.
Aslında adam haklı Zoro ne power up alcak daha. H.hakisini geliştirsin biraz, b.hakisinide geliştirsin okey ztn.
Karakterler gelişime açık. Biraz silahlanma biraz da gözlemle zirveye oynayacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. En basitinden @Mcgill 'in dediği gibi silah karartma var. Gelişmiş silahlanma bilmiyor. Gözlemi zaten zayıf. Mihawk savaşına kadar çıkar bir şeyler.

Stilinin dışına çıkar demiyorum. Yeni teknikler öğrenmesi için stilinin dışına neden çıksın.

Karakterler gelişime açık. Biraz silahlanma biraz da gözlemle zirveye oynayacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. En basitinden @Mcgill 'in dediği gibi silah karartma var. Gelişmiş silahlanma bilmiyor. Gözlemi zaten zayıf. Mihawk savaşına kadar çıkar bir şeyler.
Adam 2 yıl önce kullandığı teknikleri kullanıyor hala bir koz saklıyorsa bilemem. Zoro alacağı en büyük p,up’ı aldı bundan üstün bir p,up alması için özel soya falan bağlanması lazım. Kılıç karartma işin şekli.

Adam 2 yıl önce kullandığı teknikleri kullanıyor hala bir koz saklıyorsa bilemem. Zoro alacağı en büyük p,up’ı aldı bundan üstün bir p,up alması için özel soya falan bağlanması lazım. Kılıç karartma işin şekli.
En büyük power upı aldı da bu kendini geliştiremeyeceği anlamına gelmiyor. Sadece süreyi uzatsa yonkou ile baya kapışır diyorsun. Seni @II. Invictus 'a havale ediyorum usta.

Alır kısmını abarttım biraz ama süreyi uzattıysa kapışır bayağı. O kılıç tekniklerini falan geç alabileceği en büyük p.up'ı aldı artık. Alırsa bir geleceği görme tarzı bir şey alır.
İnsanlar boş yere kaşrıçıkıyor, çıkanlar da genelde patlayanlar. 🤭 Zoro daha ne kadar güçlenir, onu bilemem. Fakat, Yamato kadar uzun süre kullanırsa onun gibi tutar. Bu imkansız değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık