Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 İmparator vs. 5 İmparator Sağ Kolu

2 İmparator mu ? Sağ Kollar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Bu adam ne güçlendirmesi alacak daha? En fazla gözlem kasar artık. Meyve yemeyeceğine göre.
Kılıç ustaları da yeni teknik öğrenebilir. Gözlemini geliştirebilir. Yeni kılıç edinir, bilmediğimiz şeyler çıkar vs. Oda istedikten sonra seçenek bol. Sadece süreyi uzattı diye Kaido'yu alır diyorsun, harbi pes. :D

mw ile dalga geçe geçe ona dönüşmüşsün lan.
Herşey Zoro yorumlarımı çekemeyen Invictus ile başladı. :) Montana çok takmazdı çok kolay manipule ediliyor.Zoro yorumu bu işin içinde mübalağa olması çok doğal çünkü artık kılıç koklayan ve Zoro hater gibi ayrı bir kültür oluşmuş düz yazacak halim yok ya.
Artık @Millennium Wizard ı anladım, bu adam sadece karşısındaki marjinal gruplar yüzünden bu hale dönüşmüş. Artık ölümüne kankayım bu adamla.
Sen Allah bir desen inanmam o ayrı mesele de :ehe:şuna değineyim.Ben yazarken iğne batırarak yazıyorum artık çünkü öyle gerekiyor.Ana akım düşünceyi savunmak kolay onu bende rahatlıkla yaparım.Sıkıysa diğer tarafı savun bakalım işte onu herkes yapamaz.O Luffy fanları Garp fanları yapsınlar görelim herkesin düşündüğü şeyi savunmak basit iş.Her ana akım düşünce de doğru değildir.İsterse 1 milyon kişi inansın yanlışsa yanlıştır çoğunluğa göre hareket etmek her zaman doğru sonuç vermez.Bunun örneği lastik meyvesiydi.Biz görüyorduk özel birşey var ezilmiyor kırılmıyor içine 100 gölge alıyor bükülmüyor vs… ama %99 kesime inandıramıyorduk onlara göre işe yaramazdı diğer meyveler karşısında bir hiçti muhteşem Luffy adam etmişti şimdi öğreniyoruz ki meyvenin kaçacak kadar aklı bile varmış.Kaçacak kadar aklı olan meyve Enel’in kalbe şok vermesi gibi duruma müdahale bile edebilir.Ama o sıralar çoğunluğa meyvenin özel olduğunu anlatamazdın…

Kılıç ustaları da yeni teknik öğrenebilir. Gözlemini geliştirebilir. Yeni kılıç edinir, bilmediğimiz şeyler çıkar vs. Oda istedikten sonra seçenek bol. Sadece süreyi uzattı diye Kaido'yu alır diyorsun, harbi pes. :D
Alır kısmını abarttım biraz ama süreyi uzattıysa kapışır bayağı. O kılıç tekniklerini falan geç alabileceği en büyük p.up'ı aldı artık. Alırsa bir geleceği görme tarzı bir şey alır.

Alır kısmını abarttım biraz ama süreyi uzattıysa kapışır bayağı. O kılıç tekniklerini falan geç alabileceği en büyük p.up'ı aldı artık. Alırsa bir geleceği görme tarzı bir şey alır.
Teknikleri neden geçiyoruz? Düz kral hakili saldırıyla kral hakili Asura bir olur mu? Olmaz. Bu mantıkla gözlemini geliştirse Mihawk'ı da yener. Öyle olmayacak tabi.

Teknikleri neden geçiyoruz? Düz kral hakili saldırıyla kral hakili Asura bir olur mu? Olmaz. Bu mantıkla gözlemini geliştirse Mihawk'ı da yener. Öyle olmayacak tabi.
Zoro’nun kullandığı stil belli, alev kesme ıvır zıvır tarzı şeyleri öğrenir bir artık. Stilinin dışına niye çıksın bu saatten sonra.

Aslında adam haklı Zoro ne power up alcak daha. H.hakisini geliştirsin biraz, b.hakisinide geliştirsin okey ztn.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık