Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1126 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burası hiç olmamış bence.. Bartolomeo kötücül bir karakter değil. Hiçbir zaman o şekilde yansıtmadı mangaka.. Hatasının bedelini ödemiş ama gidebilirsin diyip sonra gemisini havaya uçurmak çok ucuz hareket olmuş açıkçası
Barto psikopatın teki. Seri shounen olduğu için öyle bir sahne görmeyiz sadece. Luffy'e bağlı, sadık sittin sene adam atmaz bu yüzden severiz ama yapmaz diyemem. Bayrak yaktığı için ona bir ceza verilmesi lazımdı yoksa başkaları da aynı halta yeltenir tüm adalar saldırıya açık olurdu. Git dedikten sonra Yasopp'un patlatması aptalca olmuş tabi nasıl gerçekleştiğine bakmak lazım

O bayrağı taşıyan bölgeler bana güveniyor, bir ders vermezsem güvenleri kaybolur diye gitti Barto'ya Shanks. Hayatlarından olmaktansa gemileri patlamış bence makul bir ders. Yasop'a sallamayın yani boşuna.

Karasakal Kuzan’dan başka kimsenin Garp’ı yakalayamacağını söylemiş. Kendisini de dahil ediyordur heralde :ehe:

Kuzan>Teach
Teach potansiyel olarak Kuzan'dan güçlü ama onu yenebilecek cesareti yok savaşta her şey güç değil psikoloji ve soğuk kanlılık önemli amiraller bu konuda serinin zirve isimlerinden.
O yüzden şu anlık bencede Kuzan > Teach

Son düzenleme:
O bayrağı taşıyan bölgeler bana güveniyor, bir ders vermezsem güvenleri kaybolur diye gitti Barto'ya Shanks. Hayatlarından olmaktansa gemileri patlamış bence makul bir ders. Yasop'a sallamayın yani boşuna.
barto geminin içindeydi zaten, kurtulabileceğini sanmıyorum en azından shanks'in öyle bir niyeti yoktur

Kuzan Garp'ı her an devreye sokabilir ve seride BB korsanları diye bir şey kalmaz. Karakterin hain olma ihtimali belki başka bir seride olurdu ama OP'ta olmaz. O yüzden BB'ye saldırmak için ne bokuna bekliyor, bekleyecek merakla takip ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık