Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 hatta 3 arc boyunca zaten gemi Usopp tarafından tamir ediliyor.Marangoz ihtiyacı olduğunu söylüyorlardı.Usopp özellikle Luffy'e bunu belirtiyor.Ben yetmiyorum diyordu.
Sana göre direkt gökten marangoz ve gemi iniyor.Öyle bir şey yok.
Unutmadan Teach Luffy kadar şanslı bir karakter.Senin düşündüğün gibi sadece zeka ile buraya gelmedi.
Ben marangoz ihtiyacı veya tamir durumuna yönelik bir itirazda bulunmadım. Ben sunny elde etmeleri şans dedim (evrende bulunan yüzlerce belki binlerce ada içerişinde tek bir adada bunu bulabilirler) sen de hayır Water 7'ye bielrek gittiler dedin şimdi bu konuyu değiştiriyorsun

Tartışma zaten tayfanın Water 7, Tom, Roger'ın gemisi gibi şeyleri tayfanın adaya gitmeden önce bildiği, bu nedenle o adaya gittikleri iddiası üzerine. Ben diyorum ki bilmiyorlardı ama karşı taraf bildikleri konusunda ısrar ediyor
3 arctır marangoz ve belki de yeni gemi ihtiyacı var.Ama sen ne diyorsun ? Tam ihtiyaçları olduğu an gökten marangoz ve gemi iniyor diyorsun.Böyle bir şey yok.
Özellikle bu rota seçiliyor.Luffy'nin Elbaf'a gitmesi gibi istemezse gitmez...

Ben marangoz ihtiyacı veya tamir durumuna yönelik bir itirazda bulunmadım. Ben sunny elde etmeleri şans dedim (evrende bulunan yüzlerce belki binlerce ada içerişinde tek bir adada bunu bulabilirler) sen de hayır Water 7'ye bielrek gittiler dedin şimdi bu konuyu değiştiriyorsun
Değiştirmiyorum.Açıyorum... Tabii ki bilerek gittiler.

Değiştirmiyorum.Açıyorum... Tabii ki bilerek gittiler.
İnternette tartışmalara yönelik bir kural var Layne kanunu. Üç maddeden oluşan bu kanun der ki:
1. bütün tartışmalar bir kelimenin anlamı üzerinedir.
2. bütün tartışmalar sonucunda bir kelimenin anlamını tartışma seviyesine ulaşacaktır.
3. bir tartışma bir kelimenin anlamı üzerine olma mertebesine ulaşınca, tartışma aslında bitmiştir ama tartışan taraflar bunun farkında olmazlar.
Bu tartışma artık "bilmek" kelimesinin anlamı düzeyine gideceği için daha fazla uzatmaya gerek yok

Ayrıca Sunny'i elde etmeleri şans değil.Alakası yok.
Water 7 ve Enies Lobby'de onlarca olay oluyor.Iceberg'in hayatını kurtarıyorlar Franky tayfaya katılıyor.Ondan sonra bu ikili yardım etmek amaçlı gemiyi yapıyor.Çünkü öncesinde Franky hasır şapkaları dolandırıp parasını karı kıza kumara yediriyordu.
Yineliyorum dediğin gibi gökten inmiyor Sunny.

İnternette tartışmalara yönelik bir kural var Layne kanunu. Üç maddeden oluşan bu kanun der ki:
1. bütün tartışmalar bir kelimenin anlamı üzerinedir.
2. bütün tartışmalar sonucunda bir kelimenin anlamını tartışma seviyesine ulaşacaktır.
3. bir tartışma bir kelimenin anlamı üzerine olma mertebesine ulaşınca, tartışma aslında bitmiştir ama tartışan taraflar bunun farkında olmazlar.
Bu tartışma artık "bilmek" kelimesinin anlamı düzeyine gideceği için daha fazla uzatmaya gerek yok
Ya sabır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık