Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumları henüz okumadım ama bu caribou yüzünden deniz kızı prensesini almaya balık adam adasına giderse bu bb acaba kehanetteki olay mı gerçekleşir ?

Madem shirley di sanırım luffy yi alevler içinde balık adam adasında görmüştü. Bb vs Luffy yüzünden olmasın bu ? Hem balık adam adasında BB gücü de kısılır, deprem meyvesini full güçte kullanamaz adayla beraber batar :oleyo2:

Yorumları henüz okumadım ama bu caribou yüzünden deniz kızı prensesini almaya balık adam adasına giderse bu bb acaba kehanetteki olay mı gerçekleşir ?

Madem shirley di sanırım luffy yi alevler içinde balık adam adasında görmüştü. Bb vs Luffy yüzünden olmasın bu ? Hem balık adam adasında BB gücü de kısılır, deprem meyvesini full güçte kullanamaz adayla beraber batar :oleyo2:
luffy vs. bb'nin deniz dibinde olacagini sanmam kaldirmaz ama dedigin gibi luffy'nin yok edecegini de görmüstü. Antik silahlari daha çok hükümet vs. luffy'ler de görebiliriz diye düsünüyorum ama teach vs'sinde çok seneryo var raftel öncesi, raftel sonrasi vb. Ondan önce shanks vs. bb beklentisi de var.

Caribu pluton ve poseidon'u biliyor ve teach ögrenicektir. Pudding de elinde phoneleri okumasi için onu kullanmak isteyecek tabi yetenegi uyanirsa. Hep luffy vs bb'yi raftel öncesi düsünürdüm ama çok farkli seneryo ile gelebilir oda.

Bu Satürn manganın en büyük balonu ama aynı zamanda da hasar yemiyor herif. Kaido o yumruğu yiyor bi afallıyor ulan Satürn bana mısın demiyor. Herif de ne haki var ne fiziksel güç var(anca Vegapunka yetecek kadar) ne hız var ne gözlem hakisi var, ama hala bir şekilde hayatta yani bence bir tık saçma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık