Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok uzatmadan söylüyorum Nika hep vardı.Animenin kilit noktası bu kısım.Piramidin en altında kalanların inandığı, bir gün ortaya çıkmasını beklediği Güneş Tanrısı,Joy Boy.Çıkıp bu b.k yemiş dünyada kendini tanrı ilan edenlerin altında ezilenleri kurtaracak kişi ve bunu büyük bir eğlenceyle yapıyor.En başından beri bu lanse ediliyor zaten.Biz ismini ögrendik sadece,Nika.

William'a göre her şey animenin 1. bölümünden açıklanmalı galiba siz ona çok aldırmayın.
Adam da haz etmedigim uc karakter de toplanmis

nicki
profil fotosu
unvani

Yaptigin yorum da cabasi :)

çok uzatmadan söylüyorum Nika hep vardı.Animenin kilit noktası bu kısım.Piramidin en altında kalanların inandığı, bir gün ortaya çıkmasını beklediği Güneş Tanrısı,Joy Boy.Çıkıp bu b.k yemiş dünyada kendini tanrı ilan edenlerin altında ezilenleri kurtaracak kişi ve bunu büyük bir eğlenceyle yapıyor.En başından beri bu lanse ediliyor zaten.Biz ismini ögrendik sadece,Nika.

William'a göre her şey animenin 1. bölümünden açıklanmalı galiba siz ona çok aldırmayın.
Günümüzde bile özellikle ortadoğuda milletin üstünde bombalar yağıyor,çocuklar kacırılıp köle olarak kullanılıyor.Bu insanlar inançlarıyla kendini avutuyor,avutuluyor.Oda burdan dem vuruyor okuyucularına.İşte Oda bu kadar büyük bir yazar.

Kaç bölüm sonra ilk defa spoiler okudum. Bu olanları daha önce okumadım mı la diye buga girdim. Adam ısıtıp ısıtıp aynı şeyi yapıyor la. Luffy yazısını görünce midem bulanmaya başladı.

Luffy'yi tutmak için Oda böyle saçma bir hikaye uydurmuş. Meyvesinin faydasından çok zararı var. Eğer Kizaru hasar atabilmiş olsa haklısın fakat tamamen meyvesinin azizliğine uğruyor. Zoro'nun, Enma'nın azizliğine uğraması gibi.
Sanki ilk defa yaşanmış gibi konuşuyorsun. Daha öncesinde de yaşadı Luffy bunu. :D Kaido karşısında da bu oldu. Denizden kurtarıldıktan sonra yemek veren olmasa, yemek yemese yatışa devam edecekti.

Sonuçta Kizaru kimseye ya da birşeye muhtaç olmadan hiçbir şey olmamış gibi kalktı ve savaşına devam ediyor. Luffy ise başkalarına ve yemeklere muhtaç kaldı. Bu etkenler olmasa Luffy yatışına devam edecekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık