Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önümüzdeki 2-5 bölüm pazartesi artık spoiler gelmicek.
Pew yani spoilerı paylaşan kışı biraz ara verecekmiş spoiler işine.

There is alot more hype things in the chapter also don't expect me to drop brief spoilers for 2 - 5 chapters in the next weeks I will stop for a while so This is my last message here for a while too so good luck to everyone

çok uzatmadan söylüyorum Nika hep vardı.Animenin kilit noktası bu kısım.Piramidin en altında kalanların inandığı, bir gün ortaya çıkmasını beklediği Güneş Tanrısı,Joy Boy.Çıkıp bu b.k yemiş dünyada kendini tanrı ilan edenlerin altında ezilenleri kurtaracak kişi ve bunu büyük bir eğlenceyle yapıyor.En başından beri bu lanse ediliyor zaten.Biz ismini ögrendik sadece,Nika.

William'a göre her şey animenin 1. bölümünden açıklanmalı galiba siz ona çok aldırmayın.

Serinin ilk yarısındaki hemen mevzuya dalan, zor anda ne yapması gerektiğini bilen namiyi zaten çok uzun zamandır göstermiyor mop. Usopp ve naminin özellikle nobsdaki hallerini gördükçe anlam veremiyordum, ulti p1 sahneleri rezaletti. Bu kız seri başı aksiyona dalan ayağına bacağına kazık girse bunu lehine kullanan, paragözlülük için bile olsa tehlikeden kaçmayan biriydi. Hem karakterin hali tavrı hem de fiziki güç gelişimi Odanın umuru değil gibi. Zamanında cp ajanı yedirdiğin kız, serinin bunca ilerlemesinden sonra uçan altılıdan bir denyoya yalvar yakar af dilerken işkence görüyor. İlk günlerden beri hava olaylarına hakimiyeti, iqsu, çok uzak da olsa bir tehlikeyi sezmesi vs işarettir diye sağlam bir gözlem haki bekliyorum hala ben bu kızdan da yok meme çizmek için bahane olmaktan öteye koymuyor artık adam karakteri.
Ağzına sıçıp bırakmadığı karakter var mı ki? Gerçekten tayfada herkesin içinden geçti herif. Eski hallerinin karikatürleri olmaktan öteye gidemiyorlar.

çok uzatmadan söylüyorum Nika hep vardı.Animenin kilit noktası bu kısım.Piramidin en altında kalanların inandığı, bir gün ortaya çıkmasını beklediği Güneş Tanrısı,Joy Boy.Çıkıp bu b.k yemiş dünyada kendini tanrı ilan edenlerin altında ezilenleri kurtaracak kişi ve bunu büyük bir eğlenceyle yapıyor.En başından beri bu lanse ediliyor zaten.Biz ismini ögrendik sadece,Nika.

William'a göre her şey animenin 1. bölümünden açıklanmalı galiba siz ona çok aldırmayın.
Kendi dediğine inanıyor musun acaba?

Kizaru en azından başkalarının ya da bir şeylerin yardımına muhtaç olmadan ayağa kalktı. :ehe: Hafif başım ağrıdı dedi ve bir şey olmamış gibi tekrar dövüşmeye başladı.

Luffy'e yemek veren olmasa, yemek yiyemese ne kadar yatardı acaba.
Luffy'yi tutmak için Oda böyle saçma bir hikaye uydurmuş. Meyvesinin faydasından çok zararı var. Eğer Kizaru hasar atabilmiş olsa haklısın fakat tamamen meyvesinin azizliğine uğruyor. Zoro'nun, Enma'nın azizliğine uğraması gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık