Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoriciler baktı kendi adamlarında iş yok :flaugh:
Ne şekilde salladıklarının bir önemi olmaksızın başta Luffy olmak üzere herkese saldırıyorlar:artiz:
Bizde isterdik Wano sizin arc.ınız olsun
Bizde isterdik;
Bin Zorolu Wanoda çocuklar gibi şendik
Bin Zorolu o gün dev gibi Luffy fanları yendik
demeyi, ama olmayınca olmuyor işte:flaugh:
Zori iki yonkoyu blokladı demekle de olmuyor, Luffy malı ilk bosstan bugüne kadar sanki hiç yenilmeden dönüşmüş gibi lanse edilmesi de Zoricilerin bir başka hezeyanı:artiz:

Birkaç sene öncesine kadar Oda kendi ağzıyla ''Kaido'nun nasıl yenileceğini bilmiyorum. Sadece yumrukla yenerse etkileyici olmaz, bir şey bulmalıyım diyordu.'' Bulduğu şey bariz bir şekilde Nika. Retcon olduğu çok net.
Dediğim gibi ben meyvesini savunmuyorum.God Sun Nika hep vardı,temeli atıldı.

Haki olayı hep yoktu, madem haki vardı neden Crocodile kullanmadı? Madem haki vardı; neden Smoker ve Ace kullanmadı? Madem haki vardı, neden Bb ve Ace'te görmedik? Sanci ansiklopedi okuyor, Bb'nin okuduğu kitapla aynı bu, yüzmeme olayının yazmama ihtimali yok. Yahu Oda dediğimiz adam Ace'in, Roger'ın oğlu olmasını bile sonradan değiştiriyor. Op en başından planlanan bir seri değil, birçok şey sonradan gelmiş adamın.

Nika'yla ilgili bir şey görmedik zaten, sorun o. Madem Luffy'nin meyvesi Nika gibi çok tehlikeli ve hükümetin aradığı bir meyveydi neden bunu daha önce belirtmediler?
valla eziyet olacak sana ama git baştan izle be kardeşim bak Enel var ondan sonra thanks bir şeyler yapıyor ilk sahnelerde. Garp var. Benim iddiam haki hep bu şekilde kullanışlı özellikleri olan bir şeydi demedim. haki vardı kullanışlarıı değiştirdi adam dedim. Oda bir şeyleri hiç değiştirmez demedim mantıklı şekilde ilerliyor dedim. değişiklikleri bir mantığa oturtuyor demek bu. du yu andırsten Bro

Saturn'u de Franky durduruyormuş hahaha. Franky Sanji'den daha işe yarar cidden. Hiç bir işe yaramıyor bu Sanji.

Dediğim gibi ben meyvesini savunmuyorum.God Sun Nika hep vardı,temeli atıldı.
Bir şeyin temelinin atıldığı yok. Hikaye 1000 bölümü geçmiş ne temeli? Sun God'la ilgili Skypiea'da bir şeyler anlatılıyor. Oranın halkının bağnaz inancından başka bir şey değil. Nika adı hiçbir yerde geçmiyor.

Oda daha sonra retcon atmaya karar verince tabii ki bazı şeyleri eskiye bağlayabilir. O kadar aptal bir yazar değil.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık